Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

naujienos tokios, kad susirgo mano 3mete dukryte, tai vaziavom i poliklinika, o vyrui teko su mazaja namie pasedet. tai technikines dar nepravarem. gal ryt jau kaip nors nuvaziuos. duosiu zinot, kai bus kokiu naujienu. o kiek laiko gales pasaugot ta foteliuka?
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 05 01, 18:07)
naujienos tokios, kad susirgo mano 3mete dukryte, tai vaziavom i poliklinika, o vyrui teko su mazaja namie pasedet. tai technikines dar nepravarem. gal ryt jau kaip nors nuvaziuos. duosiu zinot, kai bus kokiu naujienu. o kiek laiko gales pasaugot ta foteliuka?


na, tas foteliukas valgyt nepraso. jie turi leliuka keliu dienu, tai vyras sake, kad dabar menesi bus tevystes atotstogose, tai gali bet kada. bus lengva susiderinti. ilgeliau nepasiimant, tiesiog reiketu seimininkus laikyti zinioje ir pasakyti kas cia per mus per sitaucija. zmones supratingi.
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 04 30, 22:46)
Viskas gerai. Foteliukas jau "musu", tik pasirupinkite pergabenimu  ax.gif Su teciu kalbejom - sake, kad i paprasta universala nelabai gali tilpti.
As Liuda planavau dar paremti maistu si menesi, tai nelabai iseis. Mamukai, Liudai sis menesis dar bus labai kudas (nemanau, kad spes gauti pasalpa, o jei ir gaus, reikes gesinti nuoma), tai pasefuokite pasidalinusios kas galit. WG, ta puse ten ir investuok  mirksiukas.gif

Mamukai, kas pervedat i mano saskaitele vel pinigelius, tai viskas saziningai kaupiama nuomos skolai sumazinti. Ataskaiteles pateiksiu. 


Tuomet iš manęs lieka tik daržovės, kad transportas netinka . Pinigėliais galėsiu tik po algos kitą savaitę ax.gif
Atsakyti
del maisto supratau as tuomet kita savaite nuvezu drinks_cheers.gif

su transportu foteliui deja mano sedanas tai be sansu verysad.gif
Atsakyti
Parašykit to foteliuko išmatavimus, nes skelbimas jau išimtas, gal tilptų į mūsų pasatą universalą.
Atsakyti
QUOTE(Dilgele @ 2013 05 02, 09:22)
Parašykit to foteliuko išmatavimus, nes skelbimas jau išimtas, gal tilptų į mūsų pasatą universalą.

Tikslių išmatavimų nežinau, bet jis aukšta atkalte, todėl manau, kad netilps dėl aukčio. Va toks va:
http://static.tevu-d...otos/2photo.jpg
Atsakyti
Merginos, aš dar nieko nepažadu, bet paklausiu vyro, gal jis galėtų pervežt, pas mus Sharanas, tai ten tikrai viskas tilpt turėtų. Šįvakar užklausiu, parašysiu čia, kas kaip.
Atsakyti
O aš pikc schmoll.gif . Lentynėlių matuotojai iš matematikos - du schmoll.gif . Nors padarė 39,8, jos nelenda. Labai prašyčiau, kuri apsilankys, išsiimti esamą lentynėlę ir pamatuoti tiksliai, kad žinočiau, kiek nupjauti. Tikriau sakant, manau, kad nupjauti nepavyks, teks nušlifuoti. Pati pamatuoti neturėjau su kuo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 02 gegužės 2013 - 14:29
Įtariu,kad merginos matavo su siuvamuoju centimetru, todėl taip ir gavosi.
PANOS ,kas matuosit lentynėles matuokit TIK SU METRU
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2013 05 02, 11:07)
Merginos, aš dar nieko nepažadu, bet paklausiu vyro, gal jis galėtų pervežt, pas mus Sharanas, tai ten tikrai viskas tilpt turėtų. Šįvakar užklausiu, parašysiu čia, kas kaip.

vat, kaip maniau, taip vyras ir atsakė, kad nepažįstamiems jis vežt nieko nenori, jei būtų pažįstami - mielai, o taip - tai ne.
dar prašiau kad pagalvotų, kol grįš iš darbo, bet verst irgi nenoriu, geri darbai per prievartą nieko gero turbūt.
bet kaip suprantu, yra vilties, vis tiek, kad kažkuri galės pervežt, tik vėliau?
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 02, 14:42)
Įtariu,kad merginos matavo su siuvamuoju centimetru, todėl taip ir gavosi.
PANOS ,kas matuosit lentynėles matuokit TIK SU METRU

blush2.gif
Taip su centimetru, daugiau nebuvo kuom. O ir kaip tą metrą į šaldytuvo centrą įkišti? blink.gif Nes priekyje dėl lenktų sienelių išmatavimas tai kitas... Ir taip jau 3 milimetrus susiaurinau dėl viso pikto, nežinau, gal centimetras netikslus g.gif
Papildyta:
QUOTE(nutė @ 2013 05 02, 14:27)
O aš pikc  schmoll.gif . Lentynėlių matuotojai iš matematikos - du  schmoll.gif . Nors padarė 39,8, jos nelenda. Labai prašyčiau, kuri apsilankys, išsiimti esamą lentynėlę ir pamatuoti tiksliai, kad žinočiau, kiek nupjauti. Tikriau sakant, manau, kad nupjauti nepavyks, teks nušlifuoti. Pati pamatuoti neturėjau su kuo.

Esama lentynėlė matavimui netinka, nes ji kitų išmatavimų (skirta būti virš daržovių stalčiaus), vos pajudinus krenta, nes per siaura.
P.S. matematika čia nei prie ko - dalyvaudavau respublikinėse matematikų olimpiadose tongue.gif . Įtariu, centimetrinė juostelė nuo senatvės susitraukus... g.gif
Sorry... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 02 gegužės 2013 - 16:53
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 02, 17:50)
blush2.gif
Taip su centimetru, daugiau nebuvo kuom. O ir kaip  tą metrą į šaldytuvo centrą įkišti? blink.gif  Nes priekyje dėl lenktų sienelių išmatavimas tai kitas... Ir taip jau 3 milimetrus susiaurinau dėl viso pikto, nežinau, gal centimetras netikslus  g.gif
Papildyta:

Esama lentynėlė matavimui netinka, nes ji kitų išmatavimų (skirta būti virš daržovių stalčiaus), vos pajudinus krenta, nes per siaura.
P.S. matematika čia nei prie ko - dalyvaudavau respublikinėse matematikų olimpiadose tongue.gif . Įtariu, centimetrinė juostelė nuo senatvės susitraukus... g.gif
Sorry... 4u.gif

Winter, nepykit, apie tą matematiką juokais parašiau, tik kad dabar, iki pirmadienio turiu skubų darbą, tai buvo apmaudu, kad nepavyko padaryti pažadėto.
Yra tokie metrai metaliniai ištraukiami (esu mačius, bet neturiu), gal kurios vyras bent truputį meistravas, turėtų turėti. Antras būdas: nusinešti kokį pagaliuka (ar net du), pritaikyti ilgį ties galine lentynėle (nes priekis tinka, įlenda kažkur apie 5 cm), paskui pamatuoti. Be to, juk lentynėlė ten ne viena, o bene trys. Jei toks šaldytuvas būtų pas mane - tiek ir pakaktų mirksiukas.gif
Uf, žioplas daiktas, taigi reikėjo pačiai išsitraukt nusikrausčius, ir pažiūrėt, kiek siauresnės reikia. Protas paskui mane vaikšto, tiksliai lotuliukas.gif , susinervinau, kad nelenda, paklausiau tą vyrioką, ar neturi su kuo matuoti, pasakė, kad neturi - ir išėjau nosį nuleidus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 02 gegužės 2013 - 17:16