Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(merga @ 2013 04 30, 23:38)
WG,įmesk man sąskaitos nr

parasiau i az
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 22:35)
Gal pasikeitė numeris, arba jie jo tiesiog atsisakė. Tas nereiškia, kad nebedirba.
/.../

Ačiū, nepagalvojau, gal pasikeitė numeris, bet kad įvairios informacijos duoda. Ryt nuo pat ryto išsiaiškinsiu ir atraportuosiu. O Pelesos g. tikrai ryt nedirbs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 30 balandžio 2013 - 21:53
QUOTE(nutė @ 2013 04 30, 21:53)
Ačiū, nepagalvojau, gal pasikeitė numeris, bet kad įvairios informacijos duoda. Ryt nuo pat ryto išsiaiškinsiu ir atraportuosiu. O Pelesos g. tikrai ryt nedirbs.

Na, tos informacinės tarnybos informaciją atnaujina tik kartą metuose rolleyes.gif
Išmatavimus rašiau, tubūt, matėt. Šiaip tai dar norėjau pasakyt, kad tos lentynėlės dėsis ant tokių plastikinių laikiklių, t.y. stiklo storis neribotas (ne grioveliai). Aišku, reikėtų, kad stiklas būtų nušlifuotas, kitaip pavojinga susižeisti, ypač, kai mažoji pradės inventorizacijas daryt flirt.gif
Grūdinto stiklo, gal net neįmanoma užsakyt...
Atsakyti
Frane ka pervedziau imk uz sofa, o Liudai veliau dar pervesiu smile.gif
Atsakyti
Viskas gerai. Foteliukas jau "musu", tik pasirupinkite pergabenimu ax.gif Su teciu kalbejom - sake, kad i paprasta universala nelabai gali tilpti. O ford galaxy yra sharano tipo, paaukstintas (cia teti cituoju), tai i ta turetu tilpti.

As Liuda planavau dar paremti maistu si menesi, tai nelabai iseis. Mamukai, Liudai sis menesis dar bus labai kudas (nemanau, kad spes gauti pasalpa, o jei ir gaus, reikes gesinti nuoma), tai pasefuokite pasidalinusios kas galit. WG, ta puse ten ir investuok mirksiukas.gif

Mamukai, kas pervedat i mano saskaitele vel pinigelius, tai viskas saziningai kaupiama nuomos skolai sumazinti. Ataskaiteles pateiksiu.

Papildyta:
Piniginiai reikalai:

Laura S.E.K. - 15
Rasa A. - 80

Viso: 95 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frane: 30 balandžio 2013 - 22:46
Na, žinokit, aš jus visas tiesiog myliu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 23:03)
Na, tos informacinės tarnybos informaciją atnaujina tik kartą metuose rolleyes.gif
Išmatavimus rašiau, tubūt, matėt. Šiaip tai dar norėjau pasakyt, kad tos lentynėlės dėsis ant tokių plastikinių laikiklių, t.y. stiklo storis neribotas (ne grioveliai). Aišku, reikėtų, kad stiklas būtų nušlifuotas, kitaip pavojinga susižeisti, ypač, kai mažoji pradės inventorizacijas daryt  flirt.gif
Grūdinto stiklo, gal net neįmanoma užsakyt...


Winter, šiandien bandysiu prisiskambint, jei ne, rytoj nuvažiuosiu į vietą ir apšmirinėsiu. Gal kartais dislokaciją pakeitė g.gif
Išmatavimus užsirašiau. Žinoma, kad turi būti šlifuotas. Jei kas bus neaišku - turiu meistrą konsultantą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos geradares 4u.gif gal kuri galetu atvaziuoti iki manes,as gyvenu Tarandej, galeciau atiduoti striukyte pavasarine- vasarine tipo oda,ir batu turiu beveik nenesiotu,nes prisipirkau,o teko koja operuoti,tai po operacijos nebeilindau doh.gif mano tel. 861497988.
Atsakyti
Sveikos, Frane na tavo gerumas neispasakytas 4u.gif
del maisto, kada paskutini syk vezete kuri? jei neseniai tai as kita savaite nuvaziuociau jei as penktadieni paksutine buvau tai sia sav nuvesiu vel 4u.gif

nelabai speju pilnai sekti tema, nuomai prisidesiu vel po poros savaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 05 01, 07:18)
Sveikos geradares 4u.gif gal kuri galetu atvaziuoti iki manes,as gyvenu Tarandej, galeciau atiduoti striukyte pavasarine- vasarine tipo oda,ir batu turiu beveik nenesiotu,nes prisipirkau,o teko koja operuoti,tai po operacijos nebeilindau doh.gif mano tel. 861497988.

Aš galėčiau. Parašysiu į a.ž.
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 05 01, 08:59)
Sveikos, Frane na tavo gerumas neispasakytas  4u.gif
del maisto, kada paskutini syk  vezete  kuri? jei neseniai tai as kita savaite nuvaziuociau jei  as  penktadieni paksutine buvau tai sia sav nuvesiu  vel  4u.gif
nelabai speju pilnai sekti tema, nuomai prisidesiu vel po poros savaiciu  4u.gif

Mano duomenimis, maisto šiai dienai nereikia, nes vakar kažkuri nuvežė. Sekmadienį dar atkeliaus parama daržovėmis.
Atsakyti
saunu as tuomet kita sav.i pabaiga nuvesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ingakalni, as vakar nuveziau, tiksliau nunesiau smile.gif Manau turetu uztekti trim-keturiom dienom rolleyes.gif
Atsakyti