Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

Naujausia info: dokumentai priduoti teismui.
Liko kreiptis dėl pašalpos ir ją gauti. thumbup.gif . Tik nežinau, kada tos pirmosios pašalpos įmanoma tikėtis...

Tiesa, kažkuri siūlė batus vyriausiam sūnui, tai sužinojau batų dydį - 45 -as blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 30 balandžio 2013 - 16:48
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 17:47)
Naujausia info: dokumentai priduoti teismui.
Liko kreiptis dėl pašalpos ir ją gauti.  thumbup.gif . Tik nežinau, kada tos pirmosios pašalpos įmanoma tikėtis...

Tiesa, kažkuri siūlė batus vyriausiam sūnui, tai sužinojau  batų dydį - 45 -as  blink.gif


Jeo pašalpoms dokumentus priduos iki einamojo mėn. 15 d. tai gaus jau sekantį mėn,jei po dar 2 teks luktelti, bet jei buvo mokėtos pašalpos anksčiau,tai būtų kaip tęstinumas ir gautų jau sekatį mėn. smile.gif

Ir dar ar yra alimentai už pirmą vaiką ? Kaip ten reikalai g.gif
Jei alimentai nepriteisti, būtina kreiptis į teismą ir alimentus prisiteisti. Tada nedelsiant kreiptis į antstolius dėl priteistų alimentų priverstinio išieškojimo, jei tėvas geruoju nevykdo teismo sprendimo. Tuo atveju, jei antstoliui nepavyksta priverstinėmis priemonėmis įvykdyti teismo sprendimą, anstolis privalo išieškotojai išduoti nustatytos formos pažymą, patvirtinančią, kad vaikas negauna viso arba dalies jam priklausančio išlaikymo.
O tada išieškotoja įgyja teisę kreiptis į Vaikų išlaikymo fondą[VIF] (Rinktinės g. 48, LT-09318, Vilnius, tel. (8 5) 2728081 / (8 5) 2796076).
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 17:47)
Naujausia info: dokumentai priduoti teismui.

thumbup.gif

Buvau nuejusi pas Liuda, nunesiau makaronu, grikiu, desreliu kilograma, farso, jogurtu, pieno, duonos, batona, cukinijos saldytos, dar si bei ta wink.gif Pranesu, kad nesidubliuotu, jei kas artimiausiom dienom ketinat kazka nest smile.gif

Soul, del burelio nepaklausiau, nes namie buvo tik vyriausias sunus, o situ klausimu vis tiek su ja pacia reiktu kalbeti.. rolleyes.gif Prasilenkem biski, kol stovejau kamstyje pakeliui namo, nesulaukusi iskeliavo su vaikais i lauka rolleyes.gif
Atsakyti

Jaučiu, Frane vis dar bando foteliuką ,kad vis nelenda rolleyes.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 30, 19:51)
Jaučiu, Frane vis dar bando foteliuką ,kad vis nelenda rolleyes.gif user posted image

Tikiuosi, dviese su vyru matuot nuėjo rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 30 balandžio 2013 - 20:16
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 21:15)
Tikiuosi, dviese su vyru matuot nuėjo  rolleyes.gif lotuliukas.gif


Ups,mus pagavo ,kažkas apatioj kybo ax.gif blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 30, 20:33)
Ups,mus pagavo ,kažkas apatioj kybo  ax.gif  blush2.gif  tongue.gif

Supyko verysad.gif
Parašė man a.ž., kad fotelį jau suorganizavo clap_1.gif ir vėl dingo... Frane, nu nepyk 4u.gif biggrin.gif

Kvaksiuke, kaip ten technikinė? blush2.gif Nes sakė, kad į universalą netilps.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 30 balandžio 2013 - 20:48
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 21:44)
Supyko verysad.gif
Parašė man a.ž., kad fotelį jau suorganizavo  clap_1.gif ir vėl dingo... Frane, nu nepyk 4u.gif  biggrin.gif


esu kalta esu kalta ,esu laabai kalta, ir viskas per mano tą mano bekaulį liežiuvį , Franyte,nu nepyk 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=pFD9lW9PGM4
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Užtrukau kaime, ką tik grįžau.
Parašiau Namų Fėjai až. Jei tas pjaustymas Kalvarijų/Manto kampas, skambinau, pasakė, kad numeris nenaudojamas. Kadangi rytoj turgus dirbs, dar atkapstysiu tą adresą ir mėginsiu paskambinti, nes tada, kai skambinau į kokius 10, pasakė, kad nenaudojamas - ir atmečiau nepakartojusi. O gal ne taip susijungė?
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2013 04 30, 21:19)
Užtrukau kaime, ką tik grįžau.
Parašiau Namų Fėjai až. Jei tas pjaustymas Kalvarijų/Manto kampas, skambinau, pasakė, kad numeris nenaudojamas. Kadangi rytoj turgus dirbs, dar atkapstysiu tą adresą ir mėginsiu paskambinti, nes tada, kai skambinau į kokius 10, pasakė, kad nenaudojamas - ir atmečiau nepakartojusi. O gal ne taip susijungė?

Gal pasikeitė numeris, arba jie jo tiesiog atsisakė. Tas nereiškia, kad nebedirba.


Paskutinė info tokia, kad Frane fotelį nupirko blink.gif Už savus pinigus blink.gif Jei daugiau niekas į sąskaitą nepraves, tai pusę sumos apsiimu padengti, nes bijau, kad Franę vyras iš namų išvarys doh.gif Jau dabar prie kompo nebeprileidžia hihihi.gif
Žodžiu, laukiam Kvaksiukės, tiksliau, jos vyro su technikine mirksiukas.gif
Fotelis Žirmūnuose, telefoną turiu aš, Merga ir Frane. Pakrauti padės savininkas. Iškrauti, manau, Liudos sūnus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 30 balandžio 2013 - 21:35
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 22:35)
Gal pasikeitė numeris, arba jie jo tiesiog atsisakė. Tas nereiškia, kad nebedirba.
Paskutinė info tokia, kad Frane fotelį nupirko blink.gif  Už savus pinigus blink.gif Jei daugiau niekas į sąskaitą nepraves, tai pusę sumos apsiimu padengti, nes bijau, kad Franę vyras iš namų išvarys doh.gif  Jau dabar prie kompo nebeprileidžia  hihihi.gif
Žodžiu, laukiam Kvaksiukės, tiksliau, jos vyro su technikine mirksiukas.gif
Fotelis Žirmūnuose, telefoną turiu aš, Merga ir Frane. Pakrauti padės savininkas. Iškrauti, manau, Liudos sūnus.


WG,įmesk man sąskaitos nr
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 30, 21:38)
WG,įmesk man sąskaitos nr

Neturiu rolleyes.gif , aš visada grynais atsiskaitau biggrin.gif
Gal kuri kita mokėjusi gali parašyt ax.gif
Atsakyti