Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

Frane, parašykit prašau sąskaitą į AŽ man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2013 04 30, 11:51)
Frane, parašykit prašau sąskaitą į AŽ man 4u.gif


parasiau smile.gif
Atsakyti
oi kokios visos saunuoles 4u.gif , veiksmas greit vyksta, tik vakar nosies nebuvau ikisus, tai jau turejau ka veikt beskaitant doh.gif . del foteliuko... mano vyras vazinesis su ford galaxy, . ten tikrai tilps foteliukas. tik dar technikines apziuros nespejom pervaryti ax.gif . siandien po darbo zadejo vaziuot pabandyt pravaryt. tai jei viskas ok, galetu foteliuka pervezti, tik reiktu pagalbininku ta foteliuka pakrauti
Atsakyti
Jeigu siandien vaziuosit foteliuko ir negales Liudos sunus padeti pakrauti, manau mano vyras gales padet 4u.gif Jei reiks pagalbos, i AZ rasykit, per ten greiciau sureaguosiu smile.gif
Atsakyti
manau, kad jei pavyks pereiti technikine, tai tik ryt galesim paimt foteli, nes kiek girdejau, tai ten eiles dabar labai dideles. tai gali buti velu jau
Atsakyti
Ryt jau dirbs iki velaus vakaro, tai nebegales. Bet gal sunus bus namie, mes kai saldytuva nuvezem, tai dviese su draugu atejo ir nusigabeno patys i virsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2013 04 30, 12:06)
Ryt jau dirbs iki velaus vakaro, tai nebegales. Bet gal sunus bus namie, mes kai saldytuva nuvezem, tai dviese su draugu atejo ir nusigabeno patys i virsu  smile.gif

aisku, bet dabar svarbiausia technikine pereiti ax.gif
Atsakyti
del foteliuko - as siandien einu ji apziureti ir ivertinti. jei tinkamas, del pergabenimo - manau sutarsime su ta seimyna, kad gali ir lukteleti keleta dieneliu kol transporta susiorganizuosime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 04 30, 12:37)
del foteliuko - as siandien einu ji apziureti ir ivertinti. jei tinkamas, del pergabenimo - manau sutarsime su ta seimyna, kad gali ir lukteleti keleta dieneliu kol transporta susiorganizuosime  ax.gif

Būtent. Juk galima susitarti. Jis dabar pas žmones garaže stovi, valgyti neprašo. Svarbu, viskas tiktų. Be to pakrauti į automobilį turėtų ir pats šeimininkas padėt, tai pakrovimui dviejų vyrų per akis. Iškrauti padėtų sūnus. Svarbu, būtų kuom vežt.
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 29, 21:27)
Na, gerai, galvosim kažką... Kažkas čia iš mūsų su universalu važinėja... rolleyes.gif  mirksiukas.gif


biggrin.gif Šią savaitę praktiškai galiu bet kada, tik vyriškos jėgos reiktų. Tik būtų gerai jo aukštį pamatuoti, nes pagal foto gali ir netilpti

Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2013 04 30, 15:06)
Aš  biggrin.gif Šią savaitę praktiškai galiu bet kada, tik vyriškos jėgos reiktų. Tik būtų gerai jo aukštį pamatuoti, nes pagal foto gali ir netilpti


Merginos, jei vis dar ieškote, kur "atsipjauti" stiklo, tą daro Kalvarijų turguje. Turi visokių storių stiklų, veidrodžių, atpjauna iškart. Prieš porą metų teko susidurti (manau niekas nepasikeitė). Gal kas iš tos pusės važinėjat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Namų Fėja: 30 balandžio 2013 - 14:05
QUOTE(Mijja @ 2013 04 30, 13:06)
Aš  biggrin.gif Šią savaitę praktiškai galiu bet kada, tik vyriškos jėgos reiktų. Tik būtų gerai jo aukštį pamatuoti, nes pagal foto gali ir netilpti

Tai jei Kvaksiukės vyras negalės, klibinsim pačią mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 04 30, 14:05)
Merginos, jei vis dar ieškote, kur "atsipjauti" stiklo, tą daro Kalvarijų turguje. Turi visokių storių stiklų, veidrodžių, atpjauna iškart. Prieš porą metų teko susidurti (manau niekas nepasikeitė). Gal kas iš tos pusės važinėjat.

Grįžau kelis puslapius atgal ir tik tada pamačiau, kad Nute prašė žinute išmatavimus atsiųsti doh.gif . Tai dabar jau nebežinau, kas užsakinės ax.gif
O Kalvarijų turguje stiklo kraštus nušlifuoja?
Atsakyti