Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(merga @ 2013 04 29, 22:54)

Kažkokia ji man mažytė nuotraukoj blush2.gif Gal ten dviem visą naktį ant vieno šono tik gulėt g.gif Nors gal tik foto taip atrodo blush2.gif
Atsakyti
Na,ryt viską sužinosim,bet mano galva ji plati (mano sūnus panašią turi ir miega kaip koks buržujus hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 29, 22:20)
Na,ryt viską sužinosim,bet mano galva ji plati (mano sūnus panašią turi ir miega kaip koks buržujus hihihi.gif )

Visas į mamą mirksiukas.gif lotuliukas.gif

pagalvojau apie tai, kaip ten du bernai sutilps, bet blogiausiu atveju, ant to fotelio galės miegoti Liuda su mergaite, o bernai jos lovoje, kuri kažkiek platesnė.
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 29, 23:26)
Visas į mamą  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

pagalvojau apie tai, kaip ten du bernai sutilps, bet blogiausiu atveju, ant to fotelio galės miegoti Liuda su mergaite, o bernai jos lovoje, kuri kažkiek platesnė.


Joo,mamai buržuazija-mamos gėlynai,jei ne jie tai ne kokia būtų duona kasdieninė hihihi.gif .
Kaip sakoma rytas už vakarą protingesnis, ryt sužinosim.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 29, 20:40)
Na, Liudai pinigų labiau reikia nei komodos rolleyes.gif . Laukiam, ką atsakys Jurateba.

Su Merga, žiūriu, nepajuokausi... fear.gif
biggrin.gif



...labas mergaitės...jurateba po darbo nebesėda prie PC blush2.gif ...nes per dieną būna akys išvarvėją doh.gif
...jeigu Nefer 4u.gif reikia komodos ir ji yra Kaune...tegul ima....o Liudai po algos pinigų dar įmesiu...nes piniginė išraiška kol kas svarbiau nei ta komoda ax.gif ...nius aš teip mislyju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,saunuoles!!! didziuojuosi jumis!!! prisijungsiu i jusu gretas,bet veliau. Noriu uzduoti konkretesnius klausimus,bet i az. Kuriai rasyti? atsakykit! su pagarba-ilona
Atsakyti
QUOTE(IlonaLT @ 2013 04 30, 07:53)
Sveikos,saunuoles!!! didziuojuosi jumis!!! prisijungsiu i jusu gretas,bet veliau. Noriu uzduoti konkretesnius klausimus,bet i az. Kuriai rasyti? atsakykit! su pagarba-ilona

Sveika prisijungusi 4u.gif
Jei dėl daiktų - galima man, jei dėl pinigų - Frane (ji pas mus bankininkas mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 08:55)
Sveika prisijungusi 4u.gif
Jei dėl daiktų - galima man, jei dėl pinigų - Frane (ji pas mus bankininkas mirksiukas.gif )



...dabar pagalvojau...Liudai norėjot dovanų mamos dienai nupirkti...o jeigu jai vitaminų nupirkti...juk ji maitina...ir dar plaukai slenka...su maistu merginos problemą jau išsprendė...o vat papildų gal reiktų...
Atsakyti
Telepatija.Skaitot mano mintis!!!
Atsakyti
QUOTE(jurateba @ 2013 04 30, 08:03)
...dabar pagalvojau...Liudai norėjot dovanų mamos dienai nupirkti...o jeigu jai vitaminų nupirkti...juk ji maitina...ir dar plaukai slenka...su maistu merginos problemą jau išsprendė...o vat papildų gal reiktų...


Jei kas nupirks ir padovanos, tai aišku, kad nepamaišys (Šiuo metu bendrų pinigų nėra, o dar reikia nupirkti ir atgabenti fotelį doh.gif ).
Nors, manau, reiktų sulaukti rimtesnių sveikatos tyrimų rezultatų, nes čia nėra šiaip jau paprastas plaukų slinkimas dėl vitaminų trūkumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaLT @ 2013 04 30, 09:14)
Telepatija.Skaitot mano mintis!!!



friends.gif
Papildyta:
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 30, 09:18)
Jei kas nupirks ir padovanos, tai aišku, kad nepamaišys (Šiuo metu bendrų pinigų nėra, o dar reikia nupirkti ir atgabenti fotelį doh.gif ).
Nors, manau, reiktų sulaukti rimtesnių sveikatos tyrimų rezultatų, nes čia nėra šiaip jau paprastas plaukų slinkimas dėl vitaminų trūkumo unsure.gif


...aš galiu nupirkti...ir galiu išsiūsti....
...ir dar gal reiktų Ingakalniui parašyti...kad ji kas rytą keldama parduotuves - įkeltų ir šios temos pavadinimą...nes tikrai ne visos merginos mato...
..pvz aš tik Lauretos temoj ir pamačiau..ir tai tik Ingutės pagalba blush2.gif
Atsakyti
Mamukai, ataskaita uz 650 Lt yra pateikta ankstesniuose puslapiuose, tai nebetesiu saraso. Naujai ikrite pinigeliai registruojami ir pateikiami jums is naujo.

Piniginiai reikalai:

Laura S.E.K. - 15

Viso: 15 lt
Atsakyti