Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

Saldytuvukas nedidelis, ~1 m., su kamera, bet vietos jame nedaug, tai siulyciau vis tiek nevezti daug maisto vienu kartu, geriau po maziau, bet dazniau g.gif Nes sake gaila jai, merginos priveza visko daug, nespeja suvalgyt, sugenda. Lentynos ner nei vienos, tik apacioj virs stalciuku dvieju stiklas yra. Sakiau, kad nejungtu iskart i rozete, kad truputi palauktu, bet kad pusdieni reiktu nejungt, nezinojau unsure.gif

Atsakyti
Jei pavyks ryt iš Kauno parsivežti vežimėlį, tai užvažiuosiu pas Liudą. Galėčiau lentynas pamatuot.
Šiaip kiek tiksliai šaldytuvo negalima jungti į rozetę, net meistrai nesutaria. Vieni sako 2 val., kiti - 12 val. Bet jei įjungė, tai įjungė...
Kas dar žinote kokią stiklo pjaustyklą? Nes Senukai nelabai tinka, ten labai ilgai laukti reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 28 balandžio 2013 - 21:34
QUOTE(nutė @ 2013 04 28, 22:49)
"Pasidaryk pats" stiklo pjovimo paslauga lygtai ir yra. Bet jie ne visuomet turi reikiamo stiklo - pakankamo storio. Jei žinočiau išmatavimus, tuo pasirūpinti galėčiau kad ir aš, nes netoli gyvenu. Aš lentynas (nors ne šaldytuvui, bet storo stiklo) esu dariusis Pelesos g., pačioje Naujininkų pradžioje, pažiūrėjau, dirbtuvė tebėra, padarė labai gražiai.


Kad "Pasidaryk pats" bankrutuotu, nieko nenustebintu. Mano imone ir su jais bylinejasi del skolos grazinimo.

Radau imoniu sarasa, kurios pjausto stikla
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 04 28, 20:50)
Mamukai, kas norėtų Liudą  pinigėliais paremti, tai siūlau rinkti į bendrą krūvą ir padėti jai dar sumažinti savo skolas už butą.  4u.gif
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
Gal sunui tiktu http://www.*infected...i-16065534.html

Ir paklauskit koks batu dydis, nes turiu vyro 43
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 04 28, 22:00)
O jie nebankrutavo si menesi? Cia tie Madoj? Ten ju nebera.

Nefer, ačiū už nuorodėlę, man yra ir daugiau pakeliui.
Winter, aš šiandien apskambinčiau, per kiek padaro mirksiukas.gif nors visuomet laikausi požiūrio, kad geriau ne taip greitai, bet kokybiškai. Jei taip, padaryčiau bet kurioj vietoj savo sąskaita, ne problema, tik išmatavimų reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 29 balandžio 2013 - 04:11
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 28, 22:28)
Nes Senukai nelabai tinka, ten labai ilgai laukti reikia  doh.gif


Na, va sostinė ir privalumai savi- laukimas biggrin.gif ,Klaipėdoje-atvažiuoji į "Mūsų namas'' užsisakai, kol išpjauna ir apšlifuoja susimoki ir važiuoji namo -laukimas apie 15- 20 min. tongue.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 28, 22:48)


Gal į pirmą žinutę įdėti g.gif ,visiems parodytume,kas SM paramos skyrius jėga,kuri kalnus gerumu nuverčia a mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 04 29, 05:59)
Gal į pirmą žinutę įdėti  g.gif  ,visiems parodytume,kas SM  paramos skyrius jėga,kuri kalnus gerumu nuverčia a  mirksiukas.gif  biggrin.gif

biggrin.gif Nežinau, moderatoriai geriau išmano biggrin.gif

Šiaip tai rimtai, nebūčiau patikėjus, kad per 3 savaites tiek nuveiksim mirksiukas.gif Atvirai pasakius, jau susipainiojau, kas kuom parėmė, bet vis matau pažįstamus nikus temos apačioje smile.gif Vadinasi, moterims ne tas pats, kaip Liudai sekasi wub.gif
Ačiū visoms vienaip, ar kitaip prisidėjusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Merga, dar juk reikia vienos pagalvės ir antklodės (nepūkinių!) - reiktų gal į pirmą žinutę įkelti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 29 balandžio 2013 - 06:39
sveikos,
pagalve turiu as bet ji nedidele na dormeo ta vadinamoji, reikuzvalkala isskalbti ir galeciau nuvesti, savaites begy nzn ar pavyks bet kita tikrai nuvaziuosiu, maisto nuvesiu, su maistu manau reik temoj pasideritni kad neveziotume visos vienu metu, man idealiausias laikas tai penktadienis nuvezimui.

pinigeliais vel prisidesiu po algos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 29, 07:31)
biggrin.gif Nežinau, moderatoriai geriau išmano  biggrin.gif

Šiaip tai rimtai, nebūčiau patikėjus, kad per 3 savaites tiek nuveiksim mirksiukas.gif  Atvirai pasakius, jau susipainiojau, kas kuom parėmė, bet vis matau pažįstamus nikus temos apačioje smile.gif  Vadinasi, moterims ne tas pats, kaip Liudai sekasi wub.gif 
Ačiū visoms vienaip, ar kitaip prisidėjusioms 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Merga, dar juk reikia vienos pagalvės ir antklodės (nepūkinių!) - reiktų gal į pirmą žinutę įkelti.


Žinot,tai daug ką ,žino moderatoriai biggrin.gif , kad taip pasakei,ai tada būsim kuklios mirksiukas.gif

Ok ,tuoj bus pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 04 29, 07:13)
su maistu manau reik  temoj pasideritni kad  neveziotume visos vienu metu,  man idealiausias  laikas  tai  penktadienis nuvezimui.

as ryt vaziuosiu, tiksliau eisiu, nes per pora kiemu tik gyvenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 28, 22:28)
Jei pavyks ryt iš Kauno parsivežti vežimėlį, tai užvažiuosiu pas Liudą. Galėčiau lentynas pamatuot.
Šiaip kiek tiksliai šaldytuvo negalima jungti į rozetę, net meistrai nesutaria. Vieni sako 2 val., kiti - 12 val. Bet jei įjungė, tai įjungė...
Kas dar žinote kokią stiklo pjaustyklą? Nes Senukai nelabai tinka, ten labai ilgai laukti reikia  doh.gif



..labukas...ar važiuosit iš Kauno paimti vežimėlį mažiukei?...gal reikia kiliminės dangos 12 kv metrų...turiu gerą rašomą stalą ir komodą ir kėdę ...taip pat atiduočiau mažiukei leles ir kelis žaisliukus...
...taip pat prisidėsiu pinigėliais... 4u.gif
Atsakyti