Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

Sveikos! LENKIU GALVA PRIES VISAS MERGINAS!!! Dziugu,kad siais laikais yra tokiu zmoniu! prisijungciau,bet siuo metu esu ne lietuvoje,nebent vasara. Saunuoles!!!
Atsakyti
Gal galit kas nors man parašyti Liudos tel. numerį, arba paklausti jos ar nenorėtų pasiskaityti žurnalų "Tavo vaikas".
Turiu bevei visus 2012 metų numerius automobilyje, galėčiau užvešti nes netoli esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipitun: 26 balandžio 2013 - 11:59
kaime yra kazkoks senas saldytuvas, reik issiaiskint ar veikia(pernai dar buvo veikiantis). tik vaziuosim turbut kita savaitgali i kaima. jei veiktu, galetume atvezt.
Atsakyti
Piniginiai reikalai:

Lina Z. - 20
Danutė B.B. - 50
Sonata L. - 50
Ženeta Š. - 10
Jūratė B. - 14
Inga G. - 100
Olga K - 56
Karina Š. - 50
Laura B. - 20
Laura S. E.K. - 15
Inga S. - 30
Lina P. - 20
Vaida V. - 20
Olga P. - 30
Martynas S. - 20

Viso 505 Lt
Atsakyti
Nu mamuku gerumas wub.gif as sakiau kad net atrodytu nedidele suma 10 ar 20 ar etc litu is vienos atrodo ne daug bet is musu visu... taip greit susirinktu skolikei padengti jei teisiniai reikalai pajudes ji zmogus paskui pati susitvarkys bet svarbu padet pradziai skolas sumazinti kad gyventi butu sviesiau wub.gif

Aciu visoms!

kipitun as siandiena pas ja vaziuoju,paklausiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=IBs2oP4lGds

dar nebaigiau skambučių sąrašo, varau jau nuo 10 val.gal dar atrasiu ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau ir as siek tiek prisideti, gal kas galite imesti mamytes saskaitos nr. smile.gif
Atsakyti
dafne pasiunciu jum franes saskaitike, dekui 4u.gif

as vaziuosiu pas liuda nuvesiu maisto, pasiskambinsiu pries tai nes adresa pradaigojau doh.gif
Atsakyti
Piniginiai reikalai:

Lina Z. - 20
Danutė B.B. - 50
Sonata L. - 50
Ženeta Š. - 10
Jūratė B. - 14
Inga G. - 100
Olga K - 56
Karina Š. - 50
Laura B. - 20
Laura S. E.K. - 15
Inga S. - 30
Lina P. - 20
Vaida V. - 20
Olga P. - 30
Martynas S. - 20
Kristina B. - 20

Viso 525 Lt

Atsakyti
Rubeliu reikia mergytei?isiusiu savo saskaita? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 04 26, 19:03)
Piniginiai reikalai:
Viso 525 Lt

Pridėkit dar 50 Lt, kuriuos palikau šiandien pas Liudą, kad sekmadienį taip pat pridėtų mokant už nuomą. Tai jau turim 575 Lt thumbup.gif
Artėjam prie trijų mėnesių nuomos bigsmile.gif

QUOTE(br@ske @ 2013 04 26, 20:11)
Rubeliu reikia mergytei?isiusiu savo saskaita? 4u.gif

Tikrai nemažai jau žmonės suaukojo, tai net nežinau... Gerai pagalvojus, prisiminiau, kad turi tik 2 pėdkelnes ir atskirai jokių kojinyčių lyg niekas nebuvo įdėjęs (čia kiek aš pati mačiau). O šiaip tai visko po truputį gavo, nebent turit vėlesniam amžiui, pvz. ateinančiai žiemai kad tiktų.
Atsakyti
Turiu kojinyciu nemazai, galeciau padovanot, jei reikia smile.gif

Ir siaip butu gerai, jei kas nors atnaujintu sarasiuka, ko dar truksta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PoSiTiVe: 26 balandžio 2013 - 21:30