Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(zeneta @ 2013 04 23, 15:26)
gerai cia viskas aisku, o kodel negali kreiptis i motinos ir vaiko globos namus -ten padetu viskuo  g.gif  skambinau , sako tegu kreipiasi pati, mes negalim uz ranku atvest  4u.gif pades ir dokumentus susitvarkuyt, ir pavalgyt gaus  g.gif ten pragyvenimas nekainuos  g.gif

Man tai ši mintis schmoll.gif
Moka ši moteris gyventi, puikiai tvarkosi, prižiūri vaikučius, nėra nei asociali, nei kokia neįgali. Susiklostė blogos aplinkybės, kurių tikrai negalėjo iš anksto numatyti ir tiek. Nežinau, ar iš mūsų kuri norėtų, kad ištikus laikiniems sunkumams, tektų kraustytis į kažkokius globos namus unsure.gif Kai tik dokumentai pasieks teismą ir moteris gaus tuos 900 Lt, ji tikrai atsistos ant kojų, ypač jei žmonės jau bus padengę dalį jos skolos. Ji moka labai taupiai gyventi. Be to, žmogus turi ne vien fiziologinių poreikių mirksiukas.gif

Frane, aš pinigų nepervedinėsiu, geriau kai prireiks, nuvešiu maisto, ar šiaip duosiu pinigų. Juo labiau, kad greičiausiai artimiausiu metu teks važiuoti į Kauną, tai prigriebsiu pažadėtą vežimėlį. Vėl teks prašytis į svečius mirksiukas.gif
O šiaip tai nedaug trūksta iki vieno mėnesio nuomos padengimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 23, 21:43)
Man tai ši mintis  schmoll.gif
Moka ši moteris gyventi, puikiai tvarkosi, prižiūri  vaikučius, nėra nei asociali, nei kokia neįgali. Susiklostė blogos aplinkybės, kurių tikrai negalėjo iš anksto numatyti ir tiek. Nežinau, ar iš mūsų kuri norėtų, kad ištikus laikiniems sunkumams, tektų kraustytis į kažkokius  globos namus  unsure.gif  Kai tik dokumentai pasieks teismą ir moteris gaus tuos 900 Lt, ji tikrai atsistos ant kojų, ypač jei žmonės jau bus padengę dalį jos skolos. Ji moka labai taupiai gyventi. Be to, žmogus turi ne vien fiziologinių poreikių  mirksiukas.gif 

Frane, aš pinigų nepervedinėsiu, geriau kai prireiks, nuvešiu maisto, ar šiaip duosiu pinigų. Juo labiau, kad greičiausiai artimiausiu metu teks važiuoti į Kauną, tai prigriebsiu pažadėtą  vežimėlį. Vėl teks prašytis į svečius  mirksiukas.gif
O šiaip tai nedaug trūksta iki vieno mėnesio nuomos padengimo smile.gif

uz 900 lt nepadengsit buto nuomos schmoll.gif vaikus anksciau ir veliau reiks leist i darzeli, mokykla vel tai kainuos,,,kiek sunkumai tesis nezinom,,,o globos namuose nera blogai..svarus kambariai,moket nereikia-tik palaikyt svara ir tvarka, vietoj mokina specialybes, suteikia psichologine ir soc pagalba....o uz 1 men uzmokejus nebus aisku ar uzmokes uz antra... unsure.gif jei man tokie sunkumai butu tikrai eiciau i tokius globos namus...kad tik vaikai neziuretu alkanom akim schmoll.gif
Atsakyti

o jus nemanot kad reiktu paciai mamytei nusprest ne mum, jei imanoma nuvaziuot pardoyt salygas tu globos namu, kol atsistos ant koju gal geriau nei kad kaupsis suma. gal tik skamba globos namai negraziai o taip nera
Atsakyti
nu taip-juk nieks nevaro-tiesiog nuvaziuotu apsiziuretu...ir ten moterys ne asocialios irgi su vaikais, visokio gyvenimo maciusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2013 04 23, 20:54)
uz 900 lt nepadengsit buto nuomos  schmoll.gif vaikus anksciau ir veliau reiks leist i darzeli, mokykla vel tai kainuos,,,kiek sunkumai tesis nezinom,,,o globos namuose nera blogai..svarus kambariai,moket nereikia-tik palaikyt svara ir tvarka, vietoj mokina specialybes, suteikia psichologine ir soc pagalba....o uz 1 men uzmokejus nebus aisku ar uzmokes uz antra... unsure.gif jei man tokie sunkumai butu tikrai eiciau i tokius globos namus...kad tik vaikai neziuretu alkanom akim  schmoll.gif

Buto nuoma - tik 200 Lt. Berniukas į mokyklą juk ir dabar eina. Mokytoja vadovėlius kopijuoja, kad pirkti nereikėtų... Valstybė už vaikus pradės mokėti alimentus, kai tik dokumentai bus atiduoti teismui.
Aš nesakau, kad globos namai yra blogis, kai kam gal tai vienintelė išeitis. Bet nemanau, kad šiuo atveju. Bet Liudai, aišku, galiu užsiminti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 23, 22:14)
Buto nuoma - tik  200 Lt. Berniukas į mokyklą juk ir dabar eina. Mokytoja vadovėlius kopijuoja, kad pirkti nereikėtų... Valstybė už vaikus pradės mokėti alimentus, kai tik dokumentai bus atiduoti teismui.
Aš nesakau, kad globos namai yra blogis, kai kam gal  tai vienintelė išeitis. Bet nemanau, kad šiuo atveju. Bet Liudai, aišku, galiu  užsiminti... unsure.gif

bet pagalvokim i ateiti-uzsimint ir pasiulyt galima...profesija ir profesionalu pagalba siai moteriai butu ne pro sali 4u.gif realistiskai reikia ziuret- 4u.gif o butas kiek sutartis su seiminkais yra-galioja g.gif zodine ar rasytine nezinau.. nebus taip kad viena kart sugalvos ismes i gatve....
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2013 04 23, 21:30)
bet pagalvokim i ateiti-uzsimint ir pasiulyt galima...profesija ir profesionalu pagalba siai moteriai butu ne pro sali  4u.gif realistiskai reikia ziuret- 4u.gif o butas kiek sutartis su seiminkais yra-galioja  g.gif zodine ar rasytine nezinau.. nebus taip kad viena kart sugalvos ismes i gatve....

Jei ir būtų sutartis, paprastai joje būna numatytas įspėjimo apie išankstinį sutarties nutraukimą terminas. Sutartis nėra toks didelis saugiklis, kaip Jums atrodo, tas saugiklis jau greičiau yra mažamečiai vaikai. Bet kol kas šeimininkė jos labai nespaudžia, ja tiki, tai tikiuosi, kad į gatvę neišmes...
Patikėkit, esu iš tų, kuri į viską žiūri labai realistiškai mirksiukas.gif Suvokiu, kad gali būti ir dar blogiau, pvz. jei ji susirgtų...
Liudai sakiau, kad žmonių pagalba tik laikina. Kaip ir valstybės, beje, taip pat. Ir kad jai pačiai reikia visomis keturiomis kabintis į gyvenimą. Nors ji tą stengiasi daryti ir be aplinkinių patarimų. Nereikėtų nuslopinti to jos tikėjimo, kad "ji gali pati". Man tą tikėjimą kaip tik norisi labai skatinti mirksiukas.gif
Atsakyti
na aisku tegu bando ax.gif bet pirmoj vietoj tegu tvarko dokumentus ir kuo greiciau doh.gif
Atsakyti
Na cia ne mano reikalas, bet kiek suprantu mamos gali apsistoti "globos namuose" kol vaikui sueis 1.5m. O kas toliau? g.gif I gatve? Ar as kazka ne taip supratau?
Atsakyti
Ir ar priima su visais asmeniniais daiktais, pvz. skalbimo mašina? unsure.gif
Atsakyti
Nes mergytei jau 9men, tas geras pusmetis netruks prabegti. Ir kur garantijos, kad ji vel ras buta, kurio nuoma kainuos tik 200Lt. As nerizikuociau mesti kelio, del takelio. Nebent butu tokia situacija, kad seimininke lieptu issikraustyti tfu tfu tfu, tada taip, sutinku, nera ka daryti, tuomet galima kraustytis ir ten.
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2013 04 23, 23:10)
Na cia ne mano reikalas, bet kiek suprantu mamos gali apsistoti "globos namuose" kol vaikui sueis 1.5m. O kas toliau? g.gif I gatve? Ar as kazka ne taip supratau?

socialine parama laikinas dalykas ar ne ax.gif per ta laika ir pati mam turi suktis...galvot kaip ka darys...i gatve nemeta paprastai darbuotojos padeda surast iseiti...
juk galima nuvaziuot , isiklausinet gal pades net ir del soc paramos ax.gif
skalbimo masina, saldytuvas ten yra tokie dalykai...ar savu reikia nezinau schmoll.gif
bet nebijokit gi nuvaziuokit, pamatysit salygas-kas kaip nepatiks neisit 4u.gif ne karo metai 4u.gif
cia apie carito globos namus
Socialinė, teisinė, materialinė, psichologinė, informacinė-konsultacinė pagalba čia teikiama ir moterims su vaikais, negyvenančioms globos namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 23 balandžio 2013 - 23:21