Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 23, 07:01)
Tai žinoma. Tik tiek, kad pravesti pinigus yra daug paprasčiau, nei važiuoti pas Liudą rizikuojant jos nerasti.
Bet padėti tiesiogiai, akis į akį visada yra geriau mirksiukas.gif

man i az galima tel 4u.gif bandysiu surinkt ka turiu berniukui-ir batu, ir rubu-mamai gal nelabai turiu s dydzio bet paziureciau 4u.gif savanoriai netoli nuvesciau g.gif ir kada mamyte dazniausiai buna namie 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 23 balandžio 2013 - 06:28
QUOTE(zeneta @ 2013 04 23, 06:26)
man i az galima tel  4u.gif bandysiu surinkt ka turiu berniukui-ir batu, ir rubu-mamai gal nelabai turiu s dydzio bet paziureciau  4u.gif  savanoriai netoli nuvesciau  g.gif ir kada mamyte dazniausiai buna namie  4u.gif

Kol kas porą dienelių palaukit, nes šiandien siuntinys iš Klaipėdos turi ateiti. Mano mašinoje 3 maišai su rūbais ir patalyne 4u.gif Na, nereikia juk vaikui 5 rudeninių striukių ar 5 kedų.... Aš jau bijau, kad jei ten nebetilps su daiktais tame kambarėlyje, nes ten tik maža rūbų spinta yra unsure.gif O ypač jei nesate tikra, kad rūbai tiks pagal dydį...
Adresą parašysiu į a.ž. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aciu uz kontaktus mergaites 4u.gif Manau reiktu pasikooperuoti ir pinigeliais susimesti kad bent apmazinti susidariuse skola siam momentui uz gyvenamaji plota.

As sia savaite noriu ja pacia aplankyti, kai busiu tikra kad tikrai rimta situacija paieskosime galimybiu bent dalele prisideti kad sumazinti isiskolinimus turimus
Atsakyti
Winter Garden kadangi tiek geru mamyciu aplink siulau pirkti vakuminius maisus biggrin.gif o jei rimtai tai begalo faina matyt kaip organizuojasi visos ir padeda
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 23, 07:43)
Kol kas porą dienelių palaukit, nes šiandien siuntinys iš Klaipėdos turi ateiti. Mano mašinoje 3 maišai su rūbais ir patalyne 4u.gif  Na, nereikia juk vaikui 5 rudeninių striukių ar 5 kedų.... Aš jau bijau, kad jei ten nebetilps su daiktais tame kambarėlyje, nes ten tik maža rūbų spinta yra  unsure.gif  O ypač jei nesate tikra, kad rūbai tiks pagal dydį...
Adresą parašysiu į a.ž. 4u.gif

pagal dydi tai tiks parasyta nebent labai jau kudas vaikinukas ax.gif kedu neturiu bet manau zieminiai batai geri tikrau pravers blush2.gif maniskiai nenusesiodavo isaugdavo g.gif
nezinot gal kokiu ranksluostuku reikia, muilo tokiu dalyku, kaip suprantu mamai reik higieniniu priemoniu g.gif
siaip manau gerai butu sarasas tikslus ko reikia labiausiai g.gif del maisto viskas aisku 4u.gif
tokiai moteriai manau aktualu ne buta nuomuotis, o socialinis bustas g.gif laikinai galima apmoket tokius dalykus-bandysiu prisiskambint savivaldyben..ne visi tan abejingi...
Atsakyti
zeneta as ryt nuvaziuosiu, zinosiu situacija ir parasysiu konkreciau, maisto visiem metam neuzvesim juk ne sandelys pas zmogu, bet kai zinosiu ko truksta, idesiu sarasa ir as 4u.gif
Atsakyti
Na, šiuo metu tikrai didžiausia problema yra dėl įsiskolinimo už butą, kad šeimininkai nesugalvotų jų iškeldinti gatvėn. Tai reikėtų pabandyti surinkti pinigų padengti bent skolą už dabartinį butą.
Tai pat jei kuri turite patirties ir turite galimybę pagelbėti gaunant socialinį būstą, tai būtų super. Nes tie reikalai tvarkomi dieną, o dienomis aš labai užimta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 23, 08:11)
Na, šiuo metu tikrai didžiausia problema yra dėl įsiskolinimo už butą, kad šeimininkai nesugalvotų jų iškeldinti gatvėn.  Tai  reikėtų pabandyti surinkti pinigų padengti bent skolą už dabartinį butą.
Tai pat  jei kuri turite patirties ir turite galimybę pagelbėti gaunant socialinį būstą, tai būtų super. Nes tie reikalai tvarkomi dieną, o dienomis aš labai užimta  ax.gif
Pirmumo teisė soc. bustą gauti turi našlaičiai ir žmonės su negalia. Sąžiningai laukt teks gan ilgai, reikės apsišarvuoti kantrybė, nes eilės slenka labai lėtai. Prieš porą metų padėjau tvarkyt popierius vienai sunkiai besiverčiančiai mamytei su keturiais vaikais, tai čia vos ne pirmumo eilėj darė jiems (po nelaimingo įvykio, kai kilo gaisras) ir tai, užtrūko apie 9mėn., o taip žmonės metu metais laukia...Bet tvarkytis aišku vis vien reikia, bent pašalpas, išskirtine tvarka išmokos skiriamos, lengvatos....


Parašykit man į AŽ mamytės tel.nr.
Atsakyti
juos jei gerai pajudint-tai ir butui atsirastu...ir kai kuriems suteikia tikrai ne per 9 men g.gif tik ar ji dokumentus susitvarkius ...kokia ten teisine padetis su vyru...ar ji padavus paraiska tokiam butui g.gif nes skambinant reikia bent minimaliai zinot apie ta seima g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 04 23, 07:49)
Sveikos, aciu uz kontaktus mergaites  4u.gif Manau  reiktu pasikooperuoti ir pinigeliais susimesti kad bent apmazinti susidariuse skola siam momentui uz gyvenamaji plota.

As sia savaite noriu ja pacia aplankyti,  kai busiu tikra kad  tikrai rimta situacija  paieskosime  galimybiu bent dalele prisideti kad sumazinti isiskolinimus turimus

geriausia zinot saskaita ir paviesint i kur pervest g.gif vien sm neisgelbes schmoll.gif
tam ir yra viesieji rysiai g.gif
parasiau i bedu turgu 4u.gif ziuresim-gal ir jie pades siai seimai 4u.gif LT geru zmoniu salis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 23 balandžio 2013 - 09:03
Va dėl dokumentų ir man įdomu, nes 98Lt per mėn. tai atrodo kad niekur nesikreipta...bet gal daugiau moderatorė ar žinanti moters padėtį pakomentuos g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 04 23, 10:05)
Va dėl dokumentų ir man įdomu, nes 98Lt per mėn. tai atrodo kad niekur nesikreipta...bet gal daugiau moderatorė ar žinanti moters padėtį pakomentuos  g.gif

jei jau teisinis procesas vyksta galima drasiai kreiptis ir i soc rupyba kad paskirtu pasalpa g.gif tarp kitko ir vienkartine pasalpa priklausytu bei parama g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 23 balandžio 2013 - 09:16
siaip jai reiketu teisines pagalbos , kad sutvarkytu reikiamus dokumentus g.gif cia matyt ir didziausia problema g.gif
Atsakyti