Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba

Jei vežimėlį rytoj, 23 d., 20.30 kas galėtų atvežti į Kauno autobusų stotį, tą patį vakarą jau pristatyčiau mamai.
Atsakyti
Kokia situacija del patalynes? galiu pasieskot, jei reikia dar.
Atsakyti
O be kelnių, sijono kokių dar reikėtų mamytei drabužių? Gal reiktų kokių megztukų ar kitų drabužių? Galėčiau pasižiūrėti vakare namuose, pati esu 160 cm, kažkada buvau S dydžio. Gaila, kad batų reikia be kulno, turiu 38 dydžio, bet bus visi su kulnais.
Atsakyti
vakar vakare buvau pas Liuda,nuvezem bulviu , kiausiniu kaimisku. saldytuvo dar neatveze. dar norejau paklausti, gal yra maitinanciu mamyciu, ar jau baigusiu maitinti ir kuriom liko vitaminai neisgerti. galima butu jai nuvezti. labai slenka jai plaukai, nugaroje, nuo apacios beveik puse galvos plikos blink.gif , lyg nuskusta butu. dare tyrimus, tai geri, tik leukocitu truputi per daug. sakau, gal vitaminu truksta, nes mergyte maitina savo pienu g.gif
dar ir drabuziu nuveziau. kelis matavosi tai tiko. reik manyt tiks ir kiti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ: 22 balandžio 2013 - 14:07
QUOTE(nutė @ 2013 04 22, 07:00)
Jei vežimėlį rytoj, 23 d., 20.30 kas galėtų atvežti į Kauno autobusų stotį, tą patį vakarą jau pristatyčiau mamai.

Ne, dėl tam tikrų aplinkybių negali. Jei niekas nepasisiūlys atvežti, kitą savaitę gal pati važiuosiu į Kauną.

QUOTE(Murčikas @ 2013 04 22, 08:51)
Kokia situacija del patalynes? galiu pasieskot, jei reikia dar.

QUOTE(grmarti @ 2013 04 22, 11:37)
O be kelnių, sijono kokių dar reikėtų mamytei drabužių?  Gal reiktų kokių megztukų ar kitų drabužių? Galėčiau pasižiūrėti vakare namuose, pati esu 160 cm, kažkada buvau S dydžio. Gaila, kad batų reikia be kulno, turiu 38 dydžio, bet bus visi su kulnais.

Ir patalynės ir rūbų yra daug pažadėta, turiu paimti ir nuvežti. Be to, ryt dar mamą turi pasiekti siuntinys iš Klaipėdos. Paskui parašysiu, ar dar ko trūksta.

QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 04 22, 13:31)
vakar vakare buvau pas Liuda, nuvezem bulviu, kiausiniu kaimisku. saldytuvo dar neatveze. dar norejau paklausti, gal yra maitinanciu mamyciu, ar jau baigusiu maitinti ir kuriom liko vitaminai neisgerti. galima butu jai nuvezti. labai slenka jai plaukai, nugaroje, nuo  apacios beveik puse galvos plikos blink.gif , lyg nuskusta butu. dare tyrimus, tai geri, tik leukocitu truputi per daug.  sakau, gal vitaminu truksta, nes mergyte maitina savo pienu g.gif
dar ir drabuziu nuveziau. kelis matavosi tai tiko. reik manyt tiks ir kiti smile.gif

Vitaminais tokios problemos išspręsti neįmanoma, čia kažkas rimčiau. Reiktų daryti tyrimus ir ieškoti priežasčių. Tai gali būti tiek hormonų sutrikimas po nėštumo, tiek laikinas badavimas, tiek stresas. Nors vitaminai, aišku, jai tikrai nepamaišytų...
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 22, 15:53)
Ne, dėl tam tikrų aplinkybių negali. Jei niekas nepasisiūlys atvežti, kitą savaitę gal pati važiuosiu į Kauną.
Ir patalynės ir rūbų yra daug pažadėta, turiu paimti ir nuvežti. Be to, ryt dar mamą turi pasiekti siuntinys iš Klaipėdos. Paskui parašysiu, ar dar  ko trūksta.
Vitaminais tokios problemos išspręsti neįmanoma, čia kažkas rimčiau. Reiktų daryti tyrimus ir ieškoti priežasčių. Tai gali būti tiek hormonų sutrikimas po nėštumo, tiek  laikinas badavimas, tiek stresas. Nors vitaminai, aišku, jai tikrai  nepamaišytų...

ji sake, kad dare jai tyrimus ne tik kraujo, nes mane daktare, kad gal kokia liga susirgo.
Atsakyti
Sveikos, kaip reikalai su buto nuoma,komunalinemis? ar dar vis turi skolu? itariu rubu ir etc privezta bet reiktu pinigais padeti nes jei is buto isvarys bus ne kas.
zodziu butu gerai mamos kontaktai, susisieksiu,padesiu.

Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 21, 22:40)
Ką čia ryt...  irnesakyk.gif  biggrin.gif
Telefoną kaip ir pažadėjo S.K. 4u.gif  Jei viskas gerai, užveš tiesiai Liudai.
Dėl indų Liudos klausiau, tai kaip ir viską turi. Butas pas juos mažas, vietos nedaug, tai ir daiktais nenori apsikrauti... Dukrytei drabužių, aišku, reikės , vaikai juos greit išauga. Bet šiuo metu nemažai pridovanota: marškinėlių, džinsiukų, sijonukas, kelnytės, švarkeliai... Mamai irgi nemažai rūbų teko ir dar  kai kas pažadėta. Higienos priemonių pripirko Frane ir dar kitos moterys į siuntinius po truputį įdėdavo. Tai šiam momentui su  daiktais kaip ir viskas gerai. Ypač jei vežimą parsigabensime iš Kauno, nes padovanotas skėtukas kol kas dar nelabai tinka. Šią savaitę pabandysiu surinkti rezervuotus daiktus dar iš 5-6 vietų, tada parašysiu "ataskaitą", kas ir kaip...
Tikrai, ačiū labai visoms 4u.gif Stebiuosi žmonių gerumu... 4u.gif

Winter jus gal greiciau susisieksite su liuda, suzinokite suma kokia reikalinga skolom padengti uz buta jis nuomuojamas? komunaline skaip?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 04 22, 19:41)
Winter      jus gal greiciau susisieksite su   liuda, suzinokite suma  kokia reikalinga skolom padengti uz buta jis nuomuojamas?   komunaline skaip?

Taip, butas nuomojamas. Skola pakankamai didelė unsure.gif Už dabartinį butą šiam momentui jau 1800 Lt, o už senąjį-gerokai didesnė. Būtų stebuklas, jei tiek per SM surinktume rolleyes.gif
Todėl labai svarbu išjudinti jos juridinius reikalus iš mirties taško, kad gautų bent kokią pašalpą... Šiandien Liuda turėjo man paskambinti dėl to, bet skambučio nesulaukiau g.gif . Ryt bandysiu ieškoti jos pati, juolab, kad bagažinėje turiu pririnkusi nemažai daiktų...

Pinigiais padėti galima kreipiantis į narę Frane ir pervedant į jos sąskaitą pinigus. Ji įkels vėliau "ataskaitą" apie įplaukusius pinigus ir kam jie buvo išleisti 4u.gif ar atiduoti Liudai.
Liudos adresą parašysiu į a.ž. Telefoną, mano žiniomis, ji kaip ir šiandien turėjo gauti, bet dar neturiu tikslios info. Kol kas pasiekti telefonu ją buvo pakankamai komplikuota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 22 balandžio 2013 - 20:34
Ačiū S..K.. už telefoną 4u.gif
Ryt pabandysiu Liudai paskambinti tiesiogiai, jei viskas OK, kam reikės, atsiųsiu į a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 22 balandžio 2013 - 21:09
QUOTE(Winter Garden @ 2013 04 22, 21:28)

Pinigiais padėti galima kreipiantis į narę Frane ir pervedant į  jos sąskaitą pinigus. Ji įkels vėliau "ataskaitą" apie įplaukusius pinigus ir kam jie buvo išleisti 4u.gif  ar atiduoti Liudai.



Nebutinai Franei. Jei zmogus pats nori susisiekti su mama ir padeti jai tiesiogiai, tai as tik "uz" ir nereikia cia Franes. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2013 04 22, 21:53)
Nebutinai Franei. Jei zmogus pats nori susisiekti su mama ir padeti jai tiesiogiai, tai as tik "uz" ir nereikia cia Franes.  smile.gif

Tai žinoma. Tik tiek, kad pravesti pinigus yra daug paprasčiau, nei važiuoti pas Liudą rizikuojant jos nerasti.
Bet padėti tiesiogiai, akis į akį visada yra geriau mirksiukas.gif
Atsakyti