Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 19 balandžio 2013 - 07:18
Sveikinimai Ignučiui pirmojo gimtadienio proga happybday.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif

Nu vakar labai šaunią dieną apturėjome thumbup.gif , kas sekanti kavintis mirksiukas.gif ??? Kad ir šiandien??? Norėčiau, kad nereiktų kviestis (nes prastai man sekas organiuoti) norit ir turit laiko - prašau parašyti ir atvažiuoti mirksiukas.gif

Mano mažius pradėjo kabarotis laiptais kai pamačiau buvo jau ant 3-ios pakopos palipęs, o dar sakau nereikia skubėti su varteliais doh.gif , pasirodo klydau, reiks įmontuoti, nes jau pavojinga vieną palikti bent keliom minutėm...

QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 18, 21:31)
Voje voje, man tai liga su tais rūbeliais Kajai doh.gif  Sau nieko nebepasižiūriu, visad pirmu taikymu vaikui apeinu viską, jei lieka kokia minutė - tada sau ką nors. Vyras visai užriby šiuo klausimu biggrin.gif Pačiam tenka kapanotis biggrin.gif

O batukų šiand visai netyčia Batų kalne užmačiau. Gerų firmų yra - Primigi, Super Fit ir kt vokiškų. Tai Kajai už 30lt odinius Super Fit nupirkau (odinukus, su aukštu užkulniu, su supinatorium) bigsmile.gif  Po kambarius dabar kulniuot bus liuks thumbup.gif

Pas mane panaši situacija dėl rūbų biggrin.gif

Uo, reiks užsukti ir man į batų kalną, kažkaip kai ji man ne pakeliui, užeinu labai retą kartą, berods ji bulvare yra??? g.gif


Papildyta:
QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 18, 22:11)
labukas na kaip puikiai ir smagiai dienele praleke siandien kad net nepajutau kad jau vakaras velus blush2.gif skani kavyte is to amellijos kavos aparato thumbup.gif grizus namo mv sakau nu kavos atsigeriau kaip reikals thumbup.gif sako tai db vakare teks vienam gerti,nes mes visad per moterys meluoja geriam kava blush2.gif palaikiau komoanija su arbacike...

thumbup.gif tikrai labai faina buvo net nepajutau kaip laikas prabėgo smile.gif , nu bet taip vėlai kavą geriat???? blink.gif Ir nieko? Užmiegat? Ar tam ir geriat, kad ilgiau nemiegotumėt lotuliukas.gif, kad ilgesni vakariukai būtų blush2.gif ???

Nu išsirinkai veiklos staliuką???


Atsakyti

Labas rytas,

Igniuką sveikinam su Pirmuoju gimtadieniu

Kai Oras sušilo, tai ir dienos greitai bėga bigsmile.gif Vakar visą dieną lauke praleidom. parėjom jau po septynių nusikalę ax.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 18, 20:31)
O batukų šiand visai netyčia Batų kalne užmačiau. Gerų firmų yra - Primigi, Super Fit ir kt vokiškų. Tai Kajai už 30lt odinius Super Fit nupirkau (odinukus, su aukštu užkulniu, su supinatorium) bigsmile.gif  Po kambarius dabar kulniuot bus liuks thumbup.gif


Aš dažnai ten batukus vaikiškus randu/ Augustui gerų esu ten papirkusi thumbup.gif

QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 18, 21:11)
labukas na kaip puikiai ir smagiai dienele praleke siandien kad net nepajutau kad jau vakaras velus blush2.gif skani kavyte is to amellijos kavos aparato thumbup.gif grizus namo mv sakau nu kavos atsigeriau kaip reikals thumbup.gif sako tai db vakare teks vienam gerti,nes mes visad per moterys meluoja geriam kava blush2.gif palaikiau komoanija su arbacike...koks bistras tas Tauriukas..o maniskis prisiziurejo matyt tai jau isikibes i lovytes krastus bande stotis,paskui man i kelenus atiremes irgi keles zodz faina wub.gif kaip greit laikas lekia,jau ir metinukai greit,saunuolis SUsenos bernuzelis jau tapu tapu,akyriuks irgi,o atrodo katik buvo mazi kruopiai mamoms neleisdavo naktim pamiegot,o dar tiek pat laiko ir i darziuka keliaus verysad.gif
ryt pranesa dar siltesni oriuka smagumelis  wub.gif
ligoniukams daug sveikatos 4u.gif
sampaniuke-sake drauge kad batu kalne daug geru baciuku galima rasti ir kaina zymiai mazesne nei kitur,o tie ziogai juk greit isauga smile.gif
einu migdyt grazuoliuko,paskui bandysiu iesko veiklos staliuko,kazkaip sugalvojau vaikui blush2.gif
gero poislio mamukai thumbup.gif


Nu su ta Amellijos kava tai gundot blush2.gif O aš vakar kaip tyčia ryte išverčiau puodelį kavos su paskutine kavą, o kol nusipirkau tai jau vakaras buvo. Mieste Kavakukyje nusipirkau kavos, tai taip neskaniai išgėriau kad siaubas doh.gif

Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 19, 07:09)



QUOTE(2 in 1 @ 2013 04 19, 07:27)
Sveikinimai Ignučiui pirmojo gimtadienio proga happybday.gif



QUOTE(Susena @ 2013 04 19, 07:59)
Labas rytas,

Igniuką sveikinam su Pirmuoju gimtadieniu




Labas rytas. Dėkojame smile.gif Snargliuojas mano jubilijatas, bijau kad nepablogėtų iki rytojaus g.gif Naktį siaubingai blogai miegojom... verysad.gif
Šiandien dar turiu nusipirkt suknelę, gal ir batus, reikalų iki kaklo, o mažius ligoniukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 19, 08:09)


prisidedam prie sveikinimu!!! 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2013 04 19, 09:22)
Labas rytas. Dėkojame  smile.gif  Snargliuojas mano jubilijatas, bijau kad nepablogėtų iki rytojaus  g.gif  Naktį siaubingai blogai miegojom...  verysad.gif
Šiandien dar turiu nusipirkt suknelę, gal ir batus, reikalų iki kaklo, o mažius ligoniukas  doh.gif


Visos laikom kumštukus, kad tik nepablogėtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nu negerai, kad taip, nu bet tikėkimės, kad tai tik maža slogytė 4u.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 19 balandžio 2013 - 09:03
Laba 4u.gif

Ignuti su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif

As vakar pupai nupirkau batukus,siandien teks grazinti ar pakeisti, pirkau 20 dydio, tai paskendo manoji, palyginau namie turimus 20 dydzio ir pirktus- skirtumas 2,5 cm blink.gif
Buvau ir Akropolyje,nieko gero neradau,siaip pavaiksciojau mazei rubeliu papirkau ax.gif
Oras tai siltas, bet koks jis uzterstas, dulkes,smeli nesioja,tiesiog pilka, o mamos su vezimeliais ramiai sau rieda doh.gif pasibaisejau blink.gif
Kazi kaip Amiles sveikata g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cincin: 19 balandžio 2013 - 09:10
QUOTE(cincin @ 2013 04 19, 10:10)

Oras tai siltas, bet koks jis uzterstas,  dulkes,smeli nesioja,tiesiog pilka, o mamos su vezimeliais ramiai sau rieda doh.gif pasibaisejau blink.gif

Aga, vakar per žinias girdėjau, kad ypatingai Šiauliuose užterštas oras doh.gif
Atsakyti
Labas. Mes beveik visas dienas su mazvyduku leidom pajury pastaraja savaite, prisikvepavom gryno tyro pusyno oro i valias, pilnais plauciais grizom (gal butume negrize, bet nuo siandien prasideda labai intensyvus savaitgalis).

Jokubui skrieja sveikinimai su pirmuoju gimtadieniu, o stai praleistiems menesiadininkams siunciame po silta apkabinima, gardu oro bucini ir miela sypsena wub.gif

Jei kam dar yra poreikis skanios kavos, pas mane stovi aparatas (kasdien jau daugiau nei metus gurksnoju skania, dauguma mamyciu yra ismeginusios, o Astta net turi savo grietinele saldytuve pasidejus, etatine kliente musu) Tai jei kas norit, mielai prasom aplankyti, arba kai einat pro sali pasivaikciodamos, paisiimkit termosiukus, termo puodukus, galesiu ipilti ir kokiam berzynely skanausim.
Atsakyti
laabas rytas suraitytas kokia grazi dienele siandien dar turim viena metinuka-SVEIKINIMAI IGNUCIUI 4u.gif 4u.gif ir sveikit tik 4u.gif
amellija-kad mums neveikia kava velai isgerta,einam miegot ir uzmiegam ramiai wub.gif kazkaip pasidarem savuos namuos tokia mini tradicija kad turim kasdien isgert kavytes ar bent arbacikes wub.gif
siandien mv nedirba tai jau pusryciai ir kava skaniai isgerta thumbup.gif
tie orai mieste nu tai sakes,ziema uztersta pavasari vel-ku daryt g.gif jei ner galimybiu kasdien maut i koki miskeli ar kaimuka.... doh.gif
grazios dieneles,saules sypsenos 4u.gif
amellija-neliudeki ir susirask veiklos kokios tas laikas ir prabegs kol nera mv...o T tai tiesiog spirga matyt is nekantrumo iveikti tuos laiptus,dekit greiciau vartelius.o centriuko neradau dar
Atsakyti
Sveikutes, sveikinimai sios dienos sukaktuvininkui Ignuciui su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vakar pasivaiksciojom su Ausrelina truputuka, bet tikrai tas vejas tarpas taip baisus uzeidavo, bet siaip gan graziai buvo ir silta kur vejo nera. Cincin, o tai ka daryti siulai tom kurios neturi galimybes vaziuoti kasdien i miska??? sedeti namie? mes nuo dulkiu apsisaugojom pleduku blush2.gif
Papildyta:
Musu super duper mamyte Dalg su gimtadieniu happybday.gif
Atsakyti