Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

QUOTE(Susena @ 2013 04 17, 20:54)


Akyra, tai kaip čia taip tavo mergaitė apsirgt sugebėjo g.gif Saugai į daržiuką nevesdama, o vistiek kvaraba užpuolė doh.gif



na kaip fainai kad ir jus jau prisijunget prie zingsniuojanciu,maziau zyzaliukas - rankinukas gal dabar adomukas?maniskis jau ciut ciut ramesnis,dabar tik labai supyksta kai eina eina ir nukrinta ant delnuku (dar nemoka graziai nusileisti) doh.gif

o dukriuka saugau tik tiek kad i darziuka neleidziu,kaip sakant aplenkiu didziausia tikimybe pasigauti bacilu,bet siaip mes visur kitur varinejam,ir i svecius,ir i parduotuves,ir siaip i lauka,nesedim uzsirakine tarp keturiu sienu....
QUOTE(amellija @ 2013 04 18, 08:39)

Akyriuk, kaip tavo Dukrytė?  g.gif



tauriukui 4u.gif kad melyne greiciau gytu mirksiukas.gif pas maniski nenyksta melynes doh.gif
dicke lyg sveika,gerkle buvo,matyt persalus buvo doh.gif dabar lyg sveika,tik pakrenksce kartais,kai paklausiu ar skauda gerkle sako ne,taip ir nesuprantu ar dar neissveikom,ar tik siaip krenkce....vis dar nedaauga ji kad imtu ir pasisakytu jog negaluoja,ginas iki paskutiniu doh.gif
Atsakyti
Susena sveikinam saunuoli Adomuka su zingsniais smile.gif !! thumbup.gif thumbup.gif

Amile
vakar fontanu apsivėmė, gyd pasuko gavus rezultatus, kad yra virusas. sake neduot pieno produktu jokiu ir darzovieniu, nes viduriuoja. tai misinuko tik nakti vienakart gavo. tempe auksta nekyla, bet viduriuojam kaip reikalas, rehydron bandau girdyt, bet surus - nenori jo. Vai2lia sake, kad yra ir saldaus, tai reiks to nupirkt jauciu. naktis gana normali buvo. svarbiausia, kad nebevemia, nes bijojau, kad jau roto pasigavom doh.gif unsure.gif o valgyt dama visai atsisako.. snd kol kas tik vandeniu gyva. kai atsikels bandysiu buljoniuko isiulyt su ryziais.

Tauriukui uz bum 4u.gif 4u.gif Amellija, tikrai taip, laikas nerealiai bega wub.gif wub.gif wub.gif

Chardonnay su puikia TA thumbup.gif wub.gif

Vaivux, kad greiciau perliukai pasirodytu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenustygstanti: 18 balandžio 2013 - 10:03
Nenustygstanti 4u.gif laikykitės 4u.gif 4u.gif
Svarbiausia, kad ne roto virusas blink.gif
Kaip man baisu, kai tokie mažiukai vemia arba viduriuoja unsure.gif . O jeigu dar skysčių būna atsisako, ir nepaaiškinsi jiems, kad reikia gerti blink.gif

Sveikite susveikite greičiau 4u.gif 4u.gif
Bet taik ur jūs galėjote tą virusą pasigauti g.gif Prekybcentriuose ko gero tokie veisiasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivux: 18 balandžio 2013 - 10:28
QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 04 18, 09:57)
o valgyt dama visai atsisako.. snd kol kas tik vandeniu gyva. kai atsikels bandysiu buljoniuko isiulyt su ryziais.



Gal pasiulyk Amilei ryziu paploteliu yra hIPP.Dabar Maxej akcija jiems,tai uzsipirkau,noriai valgo ir viduriukai susitvarke, nes del dantuku vos viduriavo ax.gif

Akyra, sveikatos tavo dukrytei ir Viljama su zingsniukais 4u.gif .Gal dukryte issisirgs ir mokykloje viskas bus thumbup.gif Su mano dicke taip ir buvo- pirmoj klasel kas antra savaite i mokykla ejo, kol persirgo visomis ligomis,o paskui thumbup.gif Gerai,kad tau dabar yra galimybe jos neleisti i darziuka 4u.gif

Pupa lauke miega,vaziuosiu i miesta, batuku paieskosiu, nes jau reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cincin @ 2013 04 18, 11:39)

Akyra, sveikatos tavo dukrytei ir Viljama su zingsniukais 4u.gif .Gal dukryte issisirgs ir mokykloje viskas bus thumbup.gif Su mano dicke taip ir buvo- pirmoj klasel kas antra savaite i mokykla ejo, kol persirgo visomis ligomis,o paskui thumbup.gif Gerai,kad tau dabar yra galimybe jos neleisti i darziuka 4u.gif


labai noreciau kad iki mokyklos baigtus serijiniai sirgimai,neseniai paskiepijom pneumo skiepu,tai ir sitas sirgimas arba sutapimas arba lengviau praslinko....
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, dziugu,kad mano draugyte Ervileja jau pasveiko thumbup.gif
Mes keliaujam i lauka, gal kas kartu??? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, nu kaip faina, kad musu kaimyniukas vaiksto jau thumbup.gif

Sveikatytes Amilei

Taurui 4u.gif uz bum

Mes ruosiames i pamokoles, tai i lauka jauciu tik 16 val iseisim...
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif Štai ir mes jau čia ax.gif Negaluojančių kaip visada yra verysad.gif , linkim sveikatėlės 4u.gif Maniškis irgi įiandien apsislogavęs, tikiuos kad praeis lengvai ir Krikštynoms jau bus sveikas. O šiaip per daug jam turbūt įspūdžių, nemiega naktim, kelias kas valandą ir rėkia... doh.gif Mane bijo paleist iš akių, va tau ir atostogos g.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Chardonnay, nu mažoji auga bystriai smile.gif nesitikėk, kad db priauginės be proto, juk pradeda vaikščioti. Kai Grantukas pradėjo judėti, pusė kg. nukrito...:/ bet mes biški daugiau už jus sveriam, bet truputį žemesni pora cm biggrin.gif Kodėl eisit į ART?
Tauriukui už mėlynę 4u.gif
Nenustygstanti, sveikit... 4u.gif
Mažylis miega pietų miegelio, o po to į laukelį keliausim.
CinCin, mums irgi jau reikia naujų batų. 19 dydį jau išaugom. Ir į lauką jau reikia kažką nupirkt, nes vaikas jau visur nori stotis.
Ką duodat vaikams valgyti???
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 04 18, 08:39)
Kad ir kaip bebūtų smagu puošti savo zuikius, man toks jausmas yra, kad man nieko nereikia, tik vaikučiams, jaučiu nuo to nepasveikstama, o ypač kiek mergytėms yra visokių grožybių, tai patyliu  biggrin.gif , žinokit džiaugiuos, kad antras berniukas, nes kitaip visi pinigai būtų ištaškyti gražiausioms grožybėms mergyčių  doh.gif

Voje voje, man tai liga su tais rūbeliais Kajai doh.gif Sau nieko nebepasižiūriu, visad pirmu taikymu vaikui apeinu viską, jei lieka kokia minutė - tada sau ką nors. Vyras visai užriby šiuo klausimu biggrin.gif Pačiam tenka kapanotis biggrin.gif
QUOTE(cincin @ 2013 04 18, 10:15)
Su geru TA ir su desimtuoju menesiuku Kaja 4u.gif

Ačiū ax.gif
QUOTE(Janke @ 2013 04 18, 13:30)
Chardonnay, nu mažoji auga bystriai smile.gif nesitikėk, kad db priauginės be proto, juk pradeda vaikščioti. Kai Grantukas pradėjo judėti, pusė kg. nukrito...:/ bet mes biški daugiau už jus sveriam, bet truputį žemesni pora cm biggrin.gif Kodėl eisit į ART?

CinCin, mums irgi jau reikia naujų batų. 19 dydį jau išaugom. Ir į lauką jau reikia kažką nupirkt, nes vaikas jau visur nori stotis.
Ką duodat vaikams valgyti???

Galvojau, kad svorio bus daugiau priaugusi, nes sunki ji man smile.gif
Profilaktiškai į ART, noriu, kad pažiūrėtų ar viskas ok smile.gif

O batukų šiand visai netyčia Batų kalne užmačiau. Gerų firmų yra - Primigi, Super Fit ir kt vokiškų. Tai Kajai už 30lt odinius Super Fit nupirkau (odinukus, su aukštu užkulniu, su supinatorium) bigsmile.gif Po kambarius dabar kulniuot bus liuks thumbup.gif
Atsakyti
labukas na kaip puikiai ir smagiai dienele praleke siandien kad net nepajutau kad jau vakaras velus blush2.gif skani kavyte is to amellijos kavos aparato thumbup.gif grizus namo mv sakau nu kavos atsigeriau kaip reikals thumbup.gif sako tai db vakare teks vienam gerti,nes mes visad per moterys meluoja geriam kava blush2.gif palaikiau komoanija su arbacike...koks bistras tas Tauriukas..o maniskis prisiziurejo matyt tai jau isikibes i lovytes krastus bande stotis,paskui man i kelenus atiremes irgi keles zodz faina wub.gif kaip greit laikas lekia,jau ir metinukai greit,saunuolis SUsenos bernuzelis jau tapu tapu,akyriuks irgi,o atrodo katik buvo mazi kruopiai mamoms neleisdavo naktim pamiegot,o dar tiek pat laiko ir i darziuka keliaus verysad.gif
ryt pranesa dar siltesni oriuka smagumelis wub.gif
ligoniukams daug sveikatos 4u.gif
sampaniuke-sake drauge kad batu kalne daug geru baciuku galima rasti ir kaina zymiai mazesne nei kitur,o tie ziogai juk greit isauga smile.gif
einu migdyt grazuoliuko,paskui bandysiu iesko veiklos staliuko,kazkaip sugalvojau vaikui blush2.gif
gero poislio mamukai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
mes dinge isvis,bet laiko vis maziau ir maziau, einam i lauka pavaikscioti,tai ten tiek atradimu,viska paciutpineti,paziureti,daug veiklos,tai taip ir duodames:)
visiem svenciantiem ka praleidom dideliausi sveikinimai 4u.gif
sirguliuojantiem daug daug sveikatytes 4u.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 11:12)
Mes birželio 14d krikštysim smile.gif Labai viskas palankiai susidėliojo. Netyčia tą suknelę pamačiau, tai ūpas planuot pakilo iki debesų biggrin.gif  Paskui su savo Irma pakalbėjom, tai prisiprašiau, kad pafotkintų (nors planavo į užsienį lėkt, bet sako ko dėl savo ištikimiausių klientų nepadarysi biggrin.gif), tai taip gera paliko wub.gif  Nu ir anyta į Smaką paskambino, ir gavom tą gražiąją salę blush2.gif Liko išsirinkt mielą bažnytėlę su maloniu kunigėliu. Irma sakė, kad Gruzdžiuose graži jauki bažnyčia ir kunigas jaunas ir fainas. Gal esat buvus kuri per mišias ten?

Dėl kūmų tai klausim išsirinkto kunigo ką jis apie tai mano. Pasiskaičiau papročius, tai pasirodo senovėj net po 3-4 poras kviesdavo į kūmus blink.gif


nu va kaip greit susigalvojot,viskas susideliojo ir bus svente smile.gif
o Gruzdziuose mes tuokemes ir ten krikstysim H, kuniga pazistam gan senokai,jaunas,fainas,mums jis labai patinka,o Gruzdziu baznycia man labai grazi wub.gif
Atsakyti