Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

QUOTE(amellija @ 2013 04 16, 07:57)
user posted image


Gabiją sveikiname su paskutiniu mėnesiadieniu

user posted image


QUOTE(G.Kaspariene @ 2013 04 16, 08:04)
user posted image
Sveikinimai Gabrielytei su gimtadieniu

user posted image
user posted image



QUOTE(Sciurus Vulgaris @ 2013 04 16, 08:20)
Dideliausi sveikinimai GABRIELEI - su jos pirmuoju gimtadieniu



QUOTE(dala @ 2013 04 16, 09:17)
prisidedam prie sveikinimu!!!



QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 16, 09:25)
prisidedam prie sveikinimu!!!



QUOTE(cincin @ 2013 04 16, 10:02)
Gabriele su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 10:36)
PRISIDEDAM PRIE GRAŽIŲ SVEIKINIMŲ DAMUTĖMS wub.gif



QUOTE(2 in 1 @ 2013 04 16, 17:56)
Gabrielę su pirmuoju gimtadieniu happybday.gif Didelė jau panelė  wub.gif



QUOTE(Čarlė @ 2013 04 17, 07:43)
Sveikinam Gabriele su gimtadieniu!



QUOTE(Wlaimaw @ 2013 04 17, 13:31)
GABRIELE!!!!! SU PIRMUOJU GIMTADIENIU!!! 4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Ačiū visoms, kurios pasveikinot Gabrielė ir mamytėms ir jų vaikučiams siunčia po bučiuką oro_buckis.gif

Sveikinam Kają ir Jokūbą su mėnesiadieniais 4u.gif
Atsakyti
Gabriele sveikiname su pirmuoju gimtadieniu user posted image
Atsakyti
Labukas,

ačiū už sveikinimus mano mažiukui. Ech, kokį mygtuką reikia paspausti, kad tas laikas taip greitai nelėktų unsure.gif
Sveikinimai Kajai 4u.gif
Atsakyti
Labas, mamules,

prisidedam prie sveikinimu Kajai ir Jokubui!

Amelija, Emos simpatija bus stiliovas per krikštynas thumbup.gif

Akyrai ir Nenustygstačiai po 4u.gif už sirguliuojančias dukrytes.

Ma ir brangoka atrodo Šampaniukęs suknelė, bet jei tau tinka ir patinka, tai pirmyn! Aš už 60-70 Lt nusipirksiu lininių siūlų babiną, mamo mama nuners ir suknelę, ir skraistę, ir kepuriuką ir dar man suknelė išeis lotuliukas.gif

Šian miegančią Ema nusinešiau kraujo tyrimą padaryt. Tai net nepabudo kai į pirštą bakstelėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 10:36)
SVEIKINIMAI VYRUČIUI SU PIRMU DANTUKU IR 5-UOJU MĖNESIUKU 4u.gif

aciukas uz sveikinimus wink.gif

QUOTE(2 in 1 @ 2013 04 16, 17:56)
Oho, nu ir sveriat  biggrin.gif  Dičkiai jūs. Ar duodi ką nors be savo pienuko? Sveikinimai su pirmu perliuku. Mūsų vaikinas viską kramto, kasosi dantenikes, mažu ir mes turėsim perlų  biggrin.gif

nea visiskai nieko dar neduodu, dickis jis kazko ir taip..tuoj ir jum bus dantukas wink.gif
kajos suknyte tikrai nepakartojamo grozio, jei pajamos leistu negaileciau pinigu tokiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,

Sunkiai bepavyksta čia užsukti, nes visokie reikalai visai užspaudė.

Sveikinam visus mėnesiadienininkus 4u.gif

Akyra, tai kaip čia taip tavo mergaitė apsirgt sugebėjo g.gif Saugai į daržiuką nevesdama, o vistiek kvaraba užpuolė doh.gif

Chardonnay, suknelę tai fainulę išrinkai, o apie kainą pas kiekvieną sava nuomonę 4u.gif

O dabar dar pasigirsiu: Mūsų Adomukas paileido ir dabar jau vienas po namus vaikštinėja thumbup.gif Šiandien po pietų kai išžygiavo iš kambario į virtuvė, tai taip ir nesugebėjo sustoti bigsmile.gif ir varinėja is kambario į virtuvę, nusikabina rankšluosti ir varo į kambarį, ten palieka kur nors ir vel į virtuvę sekančio rankšluosčio ieškoti biggrin.gif O mamukas iš paskos rankioju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 16, 17:10)
Skaitau ir galvoju ar ne per anksti perlams, ogi jums jau 5 mėn blink.gif  Rodos ką tik gimė mažius smile.gif

Tikra tiesa. Rodos neseniai mažiukas buvo, o dabar jau tikras vyras wub.gif

QUOTE(Susena @ 2013 04 17, 19:54)
O dabar dar pasigirsiu:


Kaip smagu, o kiek laimės tėveliams. Tos akimirkos pačios nuostabiausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2013 04 17, 19:54)

O dabar dar pasigirsiu: Mūsų Adomukas paileido ir dabar jau vienas po namus vaikštinėja thumbup.gif Šiandien po pietų kai išžygiavo iš kambario į virtuvė, tai taip ir nesugebėjo sustoti bigsmile.gif ir varinėja is kambario į virtuvę, nusikabina rankšluosti ir varo į kambarį, ten palieka kur nors ir vel į virtuvę sekančio rankšluosčio ieškoti biggrin.gif O mamukas iš paskos rankioju cool.gif


Kokios puikios naujienos wub.gif wub.gif
Šaunuolis Adomas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Amelija, Janke, Kaspariene, Sauluciuke, Nenustygstanti, Vaivux, Wlaimaw, mazhoolia, 2 in 1 , Čarle, Susena - nuoširdus AČIŪ, labai miela sulaukti sveikinimų wub.gif Džiaugiuosi, kad nepatingit parašyti tų kelių žodelių wub.gif

Amelija, tuomet reikia susirasti super siuvėją, kuri puikiai padarytų savo darbą mirksiukas.gif Tavo vaikai visad stilingi 4u.gif

Vaivux, turbūt ir Kajai viršuj dantys ruošias, nes irgi baisiai pasiutusi g.gif

Susena, kaip nerealu wub.gif Šaunuolis Adomiukas bigsmile.gif

Ačiū visoms už pagyras Kajos suknelei smile.gif Šeima nutarė,kad perkam, tai rytoj bandysiu užsisakyt ax.gif

Mėnesiadienio proga buvom pas gyd (po 3mėn nesilankymo), tai priaugo tik vieną kg per 3mėn (9,2 dabar) ir 5cm (75 dabar). Gavo siuntimą pas okulistą ir po mėnesio eisim į ART pasirodyt.
Atsakyti
Sveikos mamytes. is kart atsiprasau kad trugdau, tiesiog nezinau kur galeciau kreiptis tuo klausimu blush2.gif Norejau suzinoti jusu nuomone apie Siauliuose esanty medelyno rajona. Ar jis ramus? Jei kas gales, parasykite man i az, nenoriu tepti teputes siom diskusijom. Aciu.
Atsakyti
Labas rytelis. Kaip faina Kuršėnuose jau saulutė lenda thumbup.gif noris jos, nes vakarykštė diena, kad ir nešalta, bet nelabai man rolleyes.gif

Mano mažius nosį susibakino, apvirto su sesės kėde, o kėdė trenkė per mažą nosiuką, tai dabar mėlynė tokia ant nosies vidurio doh.gif , nu bet koks dabar laikas bjaurus, kiek nori eiti, bet ir kiek griūna doh.gif . Susena, faina, kad jūs jau vaikštot, taip gražiai viską aprašei, kad mintyje iškilo vaizdelis, kad ir mano tuoj tuoj lėks, nes ir labai jau nori pasileisti ir pabajeruoti biggrin.gif

QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 04 17, 12:51)
mes snd pas gyd buvom, tai ne dantukai... virusiuka pasigavom.. pasidarem CRB tyrimuka, bendra kraujo tyrima (aciu Asttai, uz pagalba snd  4u.gif ) ziuresim ka ryt sakys.. tuo paciu ir TA atlikom - nuo praejusio menesio numetem 100 g sveriam 10.8 kg, ugis +1 cm (80 cm smile.gif AMilei laikos tempa.. nervai ima jau sad.gif  unsure.gif  unsure.gif

Kaip Amilytės sveikatėlė? g.gif akar tik pamačiau tavo foto kur įkėlei į FB ten kur surašius kiek Amiliukas per metus paaugo, šakės tokia faina... wub.gif aš ir karts kai pažiūriu į savo ilgšiuką ir pagalvoju kaip greit jie auga ir kokiais tempais pirmuosius metelius...

Akyriuk, kaip tavo Dukrytė? g.gif

QUOTE(Vaivux @ 2013 04 17, 13:25)


Ecg, Gabytei už sunkias dieneles ir kad greičiau išdygtų dantukai 4u.gif

QUOTE(Čarlė @ 2013 04 17, 19:29)
Amelija, Emos simpatija bus stiliovas per krikštynas thumbup.gif

biggrin.gif nu manau kiekviena norim, kad jos vaikutis būtų gražus ir stiingas, manau kiekviena tą ir darome thumbup.gif
Linkėjimai gražiąjai Tauro simpatijai mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(dala @ 2013 04 17, 20:30)


Man nesitiki, kad ir Dovydui ir Jokūbui tuoj bus po pusmetuką smile.gif , atrodo jie man vis dar mažučiai smile.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 17, 23:26)
Amelija, tuomet reikia susirasti super siuvėją, kuri puikiai padarytų savo darbą mirksiukas.gif  Tavo vaikai visad stilingi 4u.gif

Ačiū mirksiukas.gif , nu tai va tas ir yra, kad tą rūbelį ir nusižiūrėjau pas vieną auksarankę siuvėjėlę, derinam dar detales, nes noriu ir Saulei kokio praktiško grožio, kad nebūtų vienkartinis rūbelis smile.gif

Kad ir kaip bebūtų smagu puošti savo zuikius, man toks jausmas yra, kad man nieko nereikia, tik vaikučiams, jaučiu nuo to nepasveikstama, o ypač kiek mergytėms yra visokių grožybių, tai patyliu biggrin.gif , žinokit džiaugiuos, kad antras berniukas, nes kitaip visi pinigai būtų ištaškyti gražiausioms grožybėms mergyčių doh.gif

Laukiu svečių šiandien thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 04 17, 11:51)
TA atlikom - nuo praejusio menesio numetem 100 g sveriam 10.8 kg, ugis +1 cm (80 cm smile.gif AMilei laikos tempa.. nervai ima jau sad.gif  unsure.gif  unsure.gif


Sveikite 4u.gif
gal kai pradejo vaiksciot,i judresne, tai ir pamete ta 100g, bet jusu TA puikus 4u.gif

QUOTE(Susena @ 2013 04 17, 19:54)

O dabar dar pasigirsiu: Mūsų Adomukas paileido ir dabar jau vienas po namus vaikštinėja thumbup.gif Šiandien po pietų kai išžygiavo iš kambario į virtuvė, tai taip ir nesugebėjo sustoti bigsmile.gif ir varinėja is kambario į virtuvę, nusikabina rankšluosti ir varo į kambarį, ten palieka kur nors ir vel į virtuvę sekančio rankšluosčio ieškoti biggrin.gif O mamukas iš paskos rankioju cool.gif

Koks saunuolis Adomukas 4u.gif
Manoji dar nemoka taip tvirtai eiti, bet butinai ka nors pasiemusi nesasi-tai valgomo,tai zaisla doh.gif uzsiziuri ir plojasi ax.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 17, 22:26)
Mėnesiadienio proga buvom pas gyd (po 3mėn nesilankymo), tai priaugo tik vieną kg per 3mėn (9,2 dabar) ir 5cm (75 dabar). Gavo siuntimą pas okulistą ir po mėnesio eisim į ART pasirodyt.


Su geru TA ir su desimtuoju menesiuku Kaja 4u.gif

Laba 4u.gif

vakar buvo thumbup.gif diena,siandien vel thumbup.gif
Atsakyti