Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Reikia organizuot myta neutralioj aplinkoj, pvz frenkely smile.gif kad ir ateinanti pirmadieni smile.gif

Kas nores bendrauti, tas bendraus... ir nesvarbu kiek tokiu bus. Svarbu, kad butu.
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 01, 05:21)
Reikia organizuot myta neutralioj aplinkoj, pvz frenkely smile.gif kad ir ateinanti pirmadieni smile.gif

Kas nores bendrauti, tas bendraus... ir nesvarbu kiek tokiu bus. Svarbu, kad butu.

Aš tai norėčiau susitikimo, kad ir pirmadienį smile.gif
Atsakyti
norėtos susitikt, visų vaikai paaugę ir pasikeitę turbūt...
Atsakyti
Tai ar organizuojam myta rytoj Frenkely? smile.gif
Atsakyti
Sukūriau renginį FB. Kas galite - prisijunkite. Rytoj 11 val. Frenkely.
Atsakyti
SVEIKOS MAMAYTES ESU JAUNA BERNIUKO MAMAYTE METU LAIKO NORECIAU PRISIJUNGTI ,SUSIPAZINTI ESU IS PIETINIO RAJ IR DALYVAUTI MEET:)))KOKIO AMZIAUS JUS MAMOS ESATE?
Atsakyti
Nu gintaryte, junkis. Ryt mytas 11 val. Frenkelio rumu kiemelyje. Susipazinsi gyvai smile.gif
Atsakyti
Gera diena,
Itariu dauguma savo didziuosius isleidot i darzelius ar mokyklas ir vestanciu rudeniniu oru dziaugiates su mazaisiais isdaigininkais. Gal kaip lygiai pries metus organizuojames RUDENINI meeta, VEL PAKARTOJAM?
Atsakyti
QUOTE(Wlaimaw @ 2013 09 04, 12:46)
Gera diena,
Itariu dauguma savo didziuosius isleidot i darzelius ar mokyklas ir vestanciu rudeniniu oru dziaugiates su mazaisiais isdaigininkais. Gal kaip lygiai pries metus organizuojames RUDENINI meeta, VEL PAKARTOJAM?

labukas,as jau ilga laika pirmiause mastau kaip cia but smagu kad griztu merginos i sita tema papliurpt - labai pasiilgau visu....o paskui ir apie meeta bus smagu pamastyti,tik kaip ta laika suderinti,as asmeniskai vakarais ne visomis dienomis galiu,isryto tikiu kad prisiderinciau....
Atsakyti
Labas smile.gif aš vis mąstau, kad būtų smagu sugrįžti čia papliurpti, taip visų pasiilgau...aš vakare galiu nuo 18 val smile.gif o dieną bet kada galiu su Grantu smile.gif
Atsakyti
blink.gif

ups atsiprašau ne ten pataikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eeparduotuvele: 04 rugsėjo 2013 - 21:48
mes irgi visų pasiilgom, aš už mytą, bet galiu tik su Olivija, nes vyras ilgai dirba, ir šiaip gal vaikams būtų linksma pažaisti, jau dideli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti