Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Sveikutes, siandien vel buvo labai grazi, silta dienele, tik dabar tas griaustinis ir vejas nelabai blink.gif siandien sutikau vaikstancias musu kelias mamytes su vaikiukais, dickiuka Kristupiuka ir grazuolyte Amilyte, o paskui ir Zirziliuka su savo garbaniukais abiem bigsmile.gif
Kaip smagu, kad jau tikra vasara vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Kaspariene @ 2013 06 05, 17:28)
Sveikutes, siandien vel buvo labai grazi, silta dienele, tik dabar tas griaustinis ir vejas nelabai  blink.gif siandien sutikau vaikstancias musu kelias mamytes su vaikiukais, dickiuka Kristupiuka ir grazuolyte Amilyte, o paskui ir Zirziliuka su savo garbaniukais abiem  bigsmile.gif
Kaip smagu, kad jau tikra vasara  vacation4.gif


Tikrai, kad vasara, nes tik pas mus nupylė lietus smarkus su ledukais, o žaibavo, o griaudėjo, bet užtad dabar koks oras gaivus....mmmm...atgaiva smile.gif

Aš vargstu su Tauro valgymu doh.gif nu žinokit nieko praktiškai, apart (.)(.) nieko nevalgo, ką duodu viską spjauna lauk, nebeišmanau nei kaip gudrauti, ir smulkiai pjaustau maistą, kad pats pasiimtų, bet tada viskas išeina ant žemės, o ne į burnytę, nu žodžiu vargas man doh.gif, košyčių ir verdu ir pripirkus turiu apsčiai, nu nei pro kur, su vaisinėm tyrelėm ir taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 06 05, 18:47)
Tikrai, kad vasara, nes tik pas mus nupylė lietus smarkus su ledukais, o žaibavo, o griaudėjo, bet užtad dabar koks oras gaivus....mmmm...atgaiva  smile.gif

Aš vargstu su Tauro valgymu  doh.gif  nu žinokit nieko praktiškai, apart (.)(.) nieko nevalgo, ką duodu viską spjauna lauk, nebeišmanau nei kaip gudrauti, ir smulkiai pjaustau maistą, kad pats pasiimtų, bet tada viskas išeina ant žemės, o ne į burnytę, nu žodžiu vargas man  doh.gif, košyčių ir verdu ir pripirkus turiu apsčiai, nu nei pro kur, su vaisinėm tyrelėm ir taip pat  doh.gif


Labuka, nu kas cia dabar nutiko maziui? mes tai valgom normaliai, nesiskundziam apetitu, valgo viska ka ir mes smile.gif jau ir ragavom braskiu- labai patiko, arbuza taip pat labai megsta biggrin.gif gyvenam gerai, megaujames vasara smile.gif
Atsakyti
Sveiki, simtas metu cia nebuvau per visus lakstymus ir maratonus... smile.gif Na bet skubu pasidziaugti kad pagaliau baigiau mokslus ir dabar megaujuosi vasara. Mano Dominykas sulaukes metuku isvis sugedo vaikas, toks uzsispyres patapo, ir valgymas tapo kancia..... doh.gif ziuriu forumukas istustejes, visi atostogauja..
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif

Atsiprašau už sutrukdymą blush2.gif .
Noriu pakviesti į savo rūbelių,batukų, žaisliukų išparduotuvę...Kraustomės, todėl išaugti ir nebenaudojami daikteliai ieško kitų šeimininkų.
Daugiausia yra mergaitiškų drabužėlių, bet turiu ir berniukiškų rūbelių, batukų.
Susidomėjusias, kviečiu į svečius, išsirinkti kas tiktų ir patiktų.
Rūbeliai vaikučiams yra nuo 3 mėn. iki 18-24 mėn. Batukai, basutės nuo 19 iki 25 dydžio.
Mes gyvenam centre.

Informacija per a.ž. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif labai atsiprasau kad braunusi i jusu namukus, bet ateinu su gerais norais. Esu kvalifikuota kinezterapeute su pilna širdimi troštanti padėti kiekvienam kūdikėliui ar vaikui iki 7 metų. Atlieku mankštas, masažus mažinant ar didinant raumenų tonusą, koreguojant tam tikras deformacijas ir sutrikimus. Pati turiu savo 2 vakučius, tad puikiai moku sutarti su kiekvienu vaikeliu. Galiu atvažiuoti į jūsų namus. ( Dovile, 861565661) arba i az Mestas: Šiauliai 4u.gif
Atsakyti
Labas.

Nu gal reikia gaivint tema, nes darosi tik skelbimu lenta smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif nu jo, visai mirusi mūsų šeima biggrin.gif
Atsakyti
Sunku pastatyti, tai kas jau sugriauta blush2.gif
Atsakyti
labuka...paciu laiku gaivinimai vyksta biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, tikekimes rudeni sugrys visos smile.gif (o gal ir ne g.gif )
Atsakyti
Man tai labai trūksta šio bendravimo. Noriu jau susitikimo. Gi galim bendrauti tos, kurios nori smile.gif
Atsakyti