Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

QUOTE(Vaivux @ 2013 05 29, 23:20)
Dominykas ryt šoks Didžvaryje tavo abiturientei  tongue.gif ,



thumbup.gif thumbup.gif pamatysiu biggrin.gif

maniskis soks Janonieciams ax.gif
Grizo is ekskursijos 22 val be gyvybes zenklu, vos prizadinau,isvaziavo piktas kaip nezinau kas ax.gif

Labas rytas 4u.gif

Pas mane grozio salonas nuo 7 dirba, maze miega, as kava geriu,grazi dienele nusimato thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

ACIUUUU KAM NEPADEKOJOM UZ SVEIKINIMUS 4u.gif

CIN CIN na pas tave ir verda gyvenimas,smagumelis,nera kada liudeti thumbup.gif

ziuriu mirus tema visai,vis budavo smagu sauluciuke paskaityti,dabar neberaso - sauluciuke grisk mirksiukas.gif

vakar amelija buvom sutike,ji manes nepazino,o as jos sypseniuku tauriuku negalejau atsigrozeti,vargeli koks grazuolis stileiva (mamytes kolkas deka) auga...

o mes gyvenam gerai,mazius visur eina,viska kuicia,o as is paskos...megsta vaikinas auksti matyt,nes buna nuo lovos ant radiatoriaus uzlipa o nuo radiatoriaus ant palanges ir pro langa ziuri lotuliukas.gif ir siaip kur auksciau jam kur auksciau.....siaip dar vis nera is ramiuju vaiku,zyzliukas,nors kazkur tarp zmoniu ramesnis buna,matyt namie nuobodu doh.gif dar megsta namie sviesas jungineti,nueini i toleta,jis atleke ir isjungia,o tada tyko prie duru kol islysi kad pats prasmukti galetu i vidu ....
zodziu linksminames smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

as irgi kirpeja makiazinste dirbau nuo ryto blush2.gif

Vakar akyriuku seimyna maciau, kokie isauge , princikiukas visas didelis vyras, uzsieme nbuvot, nebelindau i akis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Astta @ 2013 05 30, 09:09)
labas rytas  4u.gif

as irgi kirpeja makiazinste dirbau nuo ryto  blush2.gif

Vakar akyriuku seimyna maciau, kokie isauge , princikiukas visas didelis vyras, uzsieme nbuvot, nebelindau i akis  lotuliukas.gif

kur matei?as nemaciau,kita kart prieik,as daznai nieko nepastebiu,einu kaip varna isiziojus ir nieko nematau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Kaip smagu, visos gražinas arba gražina kitus smile.gif
Aš dar kirpyklos neužsisakiau liepos mėnesiui...:/ nežinau kokios plaukuosenos noriu...o po to, kad nebūtų taip, kad liksiu be vietos kirpykloj...
Prieš 4 metus lygiai toks pat fantastiškas oras buvo wub.gif
Šiandien einam atsiimti puodelį smile.gif tėtukui darėm su pirmąja tėvelių diena smile.gif Ką jūs planuojat? Kaip sveikinsit?
Atsakyti
Sveikutes, tai jau tikrai, kad labai tuscia daros cia, matos, kad grazus orai prasidejo maziau prie kompiuteriu praleidziam...
Vakar praleidom nuostabu vakara su Akyriuko seima Terasoje, smagu buvo susimatyti su Amelija bigsmile.gif Astos ir as nemaciau blush2.gif
Grazios dienos, siandien turetu buti laaabai silta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 05 30, 10:11)
Labas smile.gif
Kaip smagu, visos gražinas arba gražina kitus smile.gif
Aš dar kirpyklos neužsisakiau liepos mėnesiui...:/ nežinau kokios plaukuosenos noriu...o po to, kad nebūtų taip, kad liksiu be vietos kirpykloj...
Prieš 4 metus lygiai toks pat fantastiškas oras buvo  wub.gif
Šiandien einam atsiimti puodelį smile.gif tėtukui darėm su pirmąja tėvelių diena smile.gif Ką jūs planuojat? Kaip sveikinsit?

OOO, SVEIKINIMAI SU VAISINĖM VESTUVĖM wub.gif bigsmile.gif Paaugintas Meilės Vaisius tikiu, liūdėt neleidžia biggrin.gif Smagiai atšvęskit smile.gif

Aš planuoju ant vaiko maikutės užrašą daryt. Kur Šiauliuose juos daro kažin? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2013 05 30, 12:04)

Aš planuoju ant vaiko maikutės užrašą daryt. Kur Šiauliuose juos daro kažin? g.gif

mes pernai darem prekybcentri,tik nepamenu ar akre ar saules mieste...dar pamenu pernai dalg pirko arenoj (ten lyg utenos trikotazo parda yra) jau padaryta maikute ...

kaspariukai mirksiukas.gif fotkiu noriu blush2.gif

janke sviesinkis plaukus pries baliu,tau labai tiko kiek maciau fotkes mirksiukas.gif o sukuosena nueik ir kartu su kirpeja issirinksit
Atsakyti
la.

Mes gyvenam mazojo siauliecio laukimo nuotaikomis. maza svente, bet vis tiek svente wub.gif

dvi nuostabias dienas leidziam lauke, daznai ant SM stogo. Vienintelis trukumas- kavinese rukoma, tai maziukams nelabai schmoll.gif na bet, jei protingi vadovai, laikui begant isspres sia beda, kaip ir issprende su kavines skurdoku buvusiu meniu.

QUOTE(Janke @ 2013 05 30, 10:11)

Prieš 4 metus lygiai toks pat fantastiškas oras buvo  wub.gif
Šiandien einam atsiimti puodelį smile.gif tėtukui darėm su pirmąja tėvelių diena smile.gif Ką jūs planuojat? Kaip sveikinsit?


Janke jusu SEIMAI patys didziausi sveikinimai, lai meiles vaisiu butu daugiau nei vienas Grantukas. isivaizduoju kaip virpa sirdele prisiminus. m.....


QUOTE(Chardonnay @ 2013 05 30, 12:04)
Aš planuoju ant vaiko maikutės užrašą daryt. Kur Šiauliuose juos daro kažin? g.gif


Sampaniuke, as siandien einu atsiimti SM teciui uzsakytus marskinelius. Tokius nestandartinius dariau, nes jis kolekceonuoja su visokiais prikolnais uzrasais, pvz. yra gaves nuo mano draugiu su anpspaudu tarptautine moteru asociacija patvirtina IDEALUS VYRAS (iki siol vis galvoju is kur kiti zino, kad jis toks yra wub.gif )
tai va, turesim marskinukus teciui, marskinukus mazvydukui (su teciui skirtais uzrasais, ko dar negalim pasakyti), jau sumastem kaip pauosim kabari ir pusryciu stala ryte, kol tetis miegos, panaudota bus tai, kas siuo metu mieliausia mazvydukui ir teciui, o ant pusryciu stalo bus mazvyduko nuotrauka, pusrytukai ir dar keli mieli dalykiukai. na minciu daug, reik tik viska igyvendint. net nesugalvoju kurios minties pirma griebtis.
Atsakyti
user posted image
Sveikinam Adomą su gimtadieniu!
user posted image
user posted image
Atsakyti
Adomą sveikinam su 1-uoju gimtadieniu!!!!!
Atsakyti
Adomuką sveikinam su pirmuoju gimtadieniuku
user posted image


Sveikos mamukai,
Nu vasara duoda savo, dienos skriete praskrieja, tiek darbų prie namo, tai langai, tai žolė aplink auga, tai kambariai, žodžiu tik spėk suktis, bet viskas tik dėl gražaus rezultato ateityje smile.gif

Tikiuos, mūsų temutė apmirė tik dėl vasaros, o ne dėl kitų priežasčių ax.gif . Sauluciuke, prašau nušviesti ir parsiridenti atgalios biggrin.gif

Mano mažius duodas jau kaip pasiutęs, išauginom 6 - tą dantuką, bet nieko viskas gan ramiai praėjo, buvo tik viena nenormaliai zirzli diena doh.gif, laiptais ir jau varo kaip priklauso, tai labai labai tikiuos, kad neužilgo ir žingsniuoti pradėsim smile.gif

Cincin, nu tu kaip visada toks jausmas, kad pagreitintu tempu gyveni biggrin.gif , kojas aš tokiu tempu gyvendama užversčiau biggrin.gif

Akyriuk, tada SM tavęs tikrai nepažinau, nes pasirodei man labai išgražėjusi mirksiukas.gif , beje, labai išgražėjus ir Kaspariuks thumbup.gif , jaučiu po metukų visos gryžtam į savo vėžias ir po truputį atsigaunam ir su kiekviena diena vis labiau švytim biggrin.gif
Ačiū, už pagyrimus mano Taurui wub.gif, na rengiu taip, kaip man patinka, nes žinau ateis tokia diena, tai nebesileis rengiamas taip, kaip nori mama :-), va kaip mano draugė, nu taip fainai vaikiukus rengia, bet vyresniam jau 10 metų ir visiškai nebenori mamos parinktų aprėgų rengtis, nes nori būti su skaičiūžais, kepsu (taip tas kepures vadina su tiesiais koziriukais) ir treningais biggrin.gif nu žodžiu vaikinas laužia savo stiliuką biggrin.gif


QUOTE(///...akyra.../// @ 2013 05 30, 12:23)
janke sviesinkis plaukus pries baliu,tau labai tiko kiek maciau fotkes

Pritariu smile.gif , labai tau gražiai atrodo šviesūs plaukučiai smile.gif

Kaip faina, tikiuos išeis pasimatyti ateinantį pirmadienį mirksiukas.gif
Atsakyti