Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Labas smile.gif
CinCin, smagu svečiai smile.gif
Mes šiandien mieste Granto basutę pametėm...sad.gif ėjom vakare ieškot, bet neradom, kad kur padėta būtų...*****, tik sekmadienį naujas basankes nupirkom...
Gabixxx, nu ir privargot abu...
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 05 22, 22:04)
Mes šiandien mieste Granto basutę pametėm...sad.gif ėjom vakare ieškot, bet neradom, kad kur padėta būtų...*****, tik sekmadienį naujas basankes nupirkom...
Gabixxx, nu ir privargot abu...


Eina sau apmaudu doh.gif
Tai jis pats nusimovė koją į koją trindamas? (Gabija taip irgi daro doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vaivux @ 2013 05 22, 02:51)
Ačiū labai visoms už sveikinimus Gabijai  wub.gif
Nebuvo kada net prisėsti prie forumo, nuotraukas į FB įkelti  doh.gif

Tikrąją dieną panelytė pradžiugino mus savarankiškais žingsniukais, kurie kasdien vis tvirtėja 
Dar ėmė sakyti ačiū, gerti per šiaudelį.
Savaitgalį nušventėm močiutės 85 jubiliejų - et kaip iš tos dainos "Senelė mūsų jauna..  rolleyes.gif ."  topinė mano močiutė, kad taip aš tiek sveikatosir optimizmo tokiuose metuose turėčiau  tongue.gif
Ruonis taviškis  blink.gif  aš irgi savo dičkę anksti į vandenį išleidžiu, nes nebijo šalčio ji, nors šiemet dar nebuvo progos maudymosi sezoną atidaryti  ax.gif 


Kaip miela, ypatinga dovana teveliams ypatinga diena - ir zodeliai, ir zingsneliai.

Sakyciau galim su mano seneliu suvesti, vienmeciai (ale ans drauge turi 15 m. jaunesne). Su mano vienmeciais kashi zaidzia, sporto kluba lanke kol neuzdare jo miestelyje, kiekviena ryta sportuoja ir apskritai tikiuos, kad dar propronukiu sulauks.

QUOTE(cincin @ 2013 05 22, 22:18)

Nusikaliau vaje....as palyginus su jumis tingine blush2.gif siandien pusdieni su maze pietiniam malemes ax.gif  nu ir pavargom abi ax.gif

Smagu buvo kavalieriu susitikti  biggrin.gif



O kavalierius visa smaguma pramiegojo blush2.gif na nieko, bus dar progu pakadrint panike wub.gif
Atsakyti
labukas kavinuos nuo ryto...mazius vakar uzmigo puse 9 ir dar tebemiega blink.gif nors galvojau kad trumpam nuluzo iki nakties dar atsikels bet kur tau,ne..
sveikinimai princesei Olivijai su 1metuku gimtadieniu!!!!valio valio valiooooooo 4u.gif 4u.gif 4u.gif skanaus torto,smagios sventes, wub.gif
,mes irgi gyvenam gerai,kraustom skalbenke jei buna neuzdaryta,miela ziuret wub.gif vakar vaziavom prie lapes ir perejom i kita puse tai ramu ramu ten,tikk va kad uodain puola fui doh.gif
Janke kaip gaila basutes...bet jei kas rado juk nenusinese i namus kur des viena g.gif
Vaivux-smagu kai mazoji jubiliate taip jus nustebino- wub.gif
kaip gerai kad vesiau jau man patinka lotuliukas.gif
kokie vasaros planai,kur planuojat vaziuoti su mazyliukais pasiilseti? ax.gif
skanios rytines kavos grazios dieneles 4u.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Sveikinimai Olivijai su pirmuoju gimtadieniu wub.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikinam gražuolę Oliviją su 1-uoju gimtadieniu!!!! :*
Atsakyti
QUOTE(G.Kaspariene @ 2013 05 23, 17:44)
user posted imageuser posted image
Sveikinimai Olivijai su pirmuoju gimtadieniu  wub.gif
user posted imageuser posted image



QUOTE(Janke @ 2013 05 23, 21:20)
Sveikinam gražuolę Oliviją su 1-uoju gimtadieniu!!!! :*



Prisidedam prie sveikinimu smile.gif Kaip matem, grazia svente apturejot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Kaspariene @ 2013 05 23, 17:44)
user posted imageuser posted image
Sveikinimai Olivijai su pirmuoju gimtadieniu  wub.gif
user posted imageuser posted image

PRISIDEDAM PRIE SVEIKINIMŲ smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Olivija su grazia svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Smagi vakar dienele buvo, pupa pavargo ir vakare miegojo miegojo, o nakti siek tiek bludijo ir as aisku kartu, o briedis vis baube ax.gif

Janke, gal batukas atsirado g.gif

Kraunuos manta, savaitgalis prasideda biggrin.gif
Atsakyti
Paveluoti sveikinimai panelytei. Niu kokiis grazios foto, nai nai nai. Mes pasveikom net nesupratau kas buvo ar cia koks greiyas virusas ar ka, nes dantuku nauju vis nesimato, o daznai tikrinti irgi sauda vis ikasti bando :-) vakar issimaudem tai gal delto mano jaunuolis valanda ilgiau pas mane lovoj parpia o mama nuo 8h ant lovos krasciuko laukia kol prabus. O jis tarsi jaucia... Kitomis dienomis kai noredavau pasnausti tai keldavos o siandien ant zapadlo ;-) pas mus apniuke kaip pas jus? Fantazuoju kaip jokubas atsikels aptengsiu ur issiusiu su seneliu suns vedzioti o pati i karsta dusa ir skaniais pusryciais pasimegaut, o desertui tetis parnese eklera...mm
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nu aš kažko apsileidau, tingine patapau doh.gif , paskaitau kaip gyvenat, o parašyti tingiu doh.gif arba dabar toks laikas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(cincin @ 2013 05 24, 09:46)
Laba 4u.gif

Olivija su grazia svente 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Smagi vakar dienele buvo, pupa pavargo ir vakare miegojo miegojo, o nakti siek tiek bludijo ir as aisku kartu, o briedis vis baube ax.gif

Janke, gal batukas atsirado g.gif

Kraunuos manta, savaitgalis prasideda biggrin.gif


labas rytas smile.gif diena vakar buvo tikrai nuostabi thumbup.gif

as vakar nuejus gult pagalvojau apie ta jusu briedi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif MB dar papasakojau biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Smagaus svtgalio mamukams thumbup.gif
Atsakyti