Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

Labas smile.gif
Mes vakar nusifotografavom šiauliečių dienai smile.gif o kaip sukaitau vakar, tai ne tas žodis...oras mieste nenormalus kažkoks, skersvėjai traukia visur...šiandien iškeliaujam į balių, tai jau vasariškai apsirengsim, gal nesukaisim per daug biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Gabyte su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif

Mes taip pat ruosiames baliui,sako,karsta diena bus ax.gif
Vakarop- i pajuri,tik nervina, kad atidarymas,zmoniu milijonai bus,tai jauciu Palanga aplenksim kaip nors....
Tempas paskutiniu metu doh.gif nieko nebespeju doh.gif buvo mazoji koncerte,ziurejo kaip brolis soka,dainuoja,pasukavo,paplojo,zodziu smagu. biggrin.gif
Atsakyti
GABYTĘ NUOŠIRDŽIAUSIAI SVEIKINAM SU GIMTADIENIU wub.gif
QUOTE(Janke @ 2013 05 14, 08:40)
Labas smile.gif
Aš jau po truputį irgi pradėjau ruoštis 1-ajam vaiko gimtadieniui smile.gif idėjų pradėjau semtis iš interneto, o  ar ką nors padarysiu, dar nežinau biggrin.gif
Gražuolis jau kaip ir vaikšto vis daugiau ir daugiau smile.gif
Geros dienos visoms!

Pasidalink idėjom, man irgi galva ūžia šiuo klausimu smile.gif
Atsakyti
SVEIKINAME GABIJA SU 1METUKU GIMTADIENIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif grazios sventes
ir berods sendien Kajai paskutinis menesiadienis-11menesiukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
oras sendien kepina nuo ryto neimanoma,jau nemazai atlikau reikaliuku db ilsiuos truputi.,kai atsikels popiet mazius vaziuosim i centra gal spesiu dar uzregistruot sventei,nes jau esamo nusifotkine thumbup.gif
jo si savaitgali Palangoj atidarymas zmoniu grustis makalyne-mes ismaunam i kaimuka geriau thumbup.gif jau pasiilgau,laukia sodinimo darbiukai kurie man patinka smile.gif
paskutiniu metu kazkaip pamastau vis kodel tokie zmones idomus yra nezinau..keisti...gerai kad laikui begant atsiskleidzia zmogaus vidus ir pamatai akd labai klydai manydamas apie ji,koks yra is tikruju...senai jau esu pastebejus bet laikui einant ju vis daugeja blush2.gif blush2.gif
ai...Asttai gero ir romantisko savaitgalio-smagu gulesit kopose kur orie juros wub.gif
vis maziau ir maziau lieka vaikuciu kuriuos reiks sveikint su menesiadieniais.... blush2.gif blush2.gif 4u.gif
neiskepkim visi ir visos-saugokim ypac maziukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 05 17, 13:02)
ir berods sendien Kajai paskutinis menesiadienis-11menesiukas 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

paskutiniu metu kazkaip pamastau vis kodel tokie zmones idomus yra nezinau..keisti...gerai kad laikui begant atsiskleidzia zmogaus vidus ir pamatai akd labai klydai manydamas apie ji,koks yra is tikruju...senai jau esu pastebejus bet laikui einant ju vis daugeja blush2.gif  blush2.gif

vis maziau ir maziau lieka vaikuciu kuriuos reiks sveikint su menesiadieniais.... blush2.gif  blush2.gif  4u.gif

Ačiū mieloji, tikrai paskutinis mėnesiadienis mano mažei buvo smile.gif Šventėm visą dieną biggrin.gif

Kas čia tave taip nuvylė? unsure.gif

O taip, labai sparčiai mažėja mėnesiadienininkų gretos smile.gif
Atsakyti
labas.

pas mus kaip visada daugybe veiksmo. duodames.
visoms grazaus savaitgalio, o mazyliams - gaivaus pavasarisko lietaus, mielos gaivos, siltos saules spinduliuku kutenimo.

GABYTEI paveluoti bet uz tai visi du pakstelejimai i abu zandus gimtadienio proga wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Janke @ 2013 05 17, 10:23)
Labas smile.gif
Mes vakar nusifotografavom šiauliečių dienai smile.gif o kaip sukaitau vakar, tai ne tas žodis...oras mieste nenormalus kažkoks, skersvėjai traukia visur...šiandien iškeliaujam į balių, tai jau vasariškai apsirengsim, gal nesukaisim per daug biggrin.gif


kaip smgu, net neabejoju, kad Grantuko svente bus nepriekaistingai suplanuota, kai mama taip rupinasi is anksto.

QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 05 17, 13:02)
paskutiniu metu kazkaip pamastau vis kodel tokie zmones idomus yra nezinau..keisti...gerai kad laikui begant atsiskleidzia zmogaus vidus ir pamatai akd labai klydai manydamas apie ji,koks yra is tikruju...senai jau esu pastebejus bet laikui einant ju vis daugeja blush2.gif  blush2.gif


jei ka, ne tau vienai cia taip, nesijausk isskirtine biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Super karsti linkejimai is pajurio,aisku ziurim dainorelius biggrin.gif
Pupai pajuris ispudzio didelio nepaliko, smelis toks nelabai, kimba prie koju ir neskanus....Bet brolis.....vajeee maudesi ir narde, man nesuvokiama, man skauda net vos vos ibristi.... ax.gif
Atsakyti
Ir jums laba diena biggrin.gif

Ziurau apie 60 kartu paskaite, bet nieko nieks neparase blink.gif
Mes ryt jau busim namie, smagiai pasideginom,pasimaudem ir siaip thumbup.gif
Maciau ir Nenustygstanti gerai pasilinksiminai,Asttos seimynos dar nesutikom bigsmile.gif
Elze pavargsta kaip sunelis, bet miega tik 1 karta per diena ,kazi ar cia jau taip visada bus g.gif
Kita savaite ziurejau orai labai ivairus-kai lis lietus ir nebus masiniu pasivaiksciojimu- prasom i svecius-vaikai pazais, kavos atsigersim smile.gif
Atsakyti
Nu ką sveikos mamuliukai smile.gif , dingusios visos, jaučiu mėgaujatės saulės voniomis, aš ir buvau biškį dingus, nes tiek reikaliukų visokiausių buvo, kad paskaitydavau ir nieko nebeprašydavau doh.gif , nu buvau patapus pasyvi skaitytoja mirksiukas.gif

Sveikinimai visiems praėjusiams sukaktuvininkams 4u.gif

Mes auginam šeštą dantuką jau, tai jau kelių dienų laike būsim labiau dantuoti, beje, šiandien apturėjau įvykį, Saulę išleidau į daržiuką, o Tauras dar miegojo, po kiek lako per raciją girdžiu, kad mažas jau nubudo, nes šnarėti pradėjo, nulekiu greit į viršų, o ten žiūriu vaikinas jau stovi įsikabinęs į spintelę, kuri yra prie lovos, tai taip ir nesuoratau ar pats gražiai išlipo ar netyčia taip gavosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Wlaimaw @ 2013 05 17, 00:05)
Buciuoju ir bucuoju savo pipiriuka..... tie meteliai taip greitai prabegs ir nesileis buciuojamas mamos heart.gif

Tikra tiesa, todėl myluokim ir bučiuokim savo mažuliukus kol dar laikas wub.gif biggrin.gif
Aš dažnai savo zuikius bučinėdama ir glausinėdama pagalvoju, koks nuostabus jausmas juos glausti prie savęs ir kad tokia akimirka vienintelė, nes su kiekviena diena jie auga ir daugiau tokie mažuliukai niekada nebebus, šiaip nesu labai sentimentali, bet tokios akimirkos vertos daug biggrin.gif

QUOTE(Sciurus Vulgaris @ 2013 05 18, 19:31)
jei ka, ne tau vienai cia taip, nesijausk isskirtine biggrin.gif


Nu ką aš žinau, jaučiu tą postą vėl reiktų "praleisti" nekomentuojant cool.gif , bet žmogus išsipasakojo, o čia toks pasakymas "nesijausk išskirtinė" nu nežinau unsure.gif ... kažkaip negražiai nuskambėjo, bet vėl čia mano nuomonė, atleiskit jei ji nesutampa su kitų nuomone cool.gif
Papildyta:
QUOTE(cincin @ 2013 05 18, 23:57)
Super karsti linkejimai is pajurio,aisku ziurim  dainorelius biggrin.gif


Ir aš žiūrėjau, džaiugiuos danų iškovota pirma vieta thumbup.gif , patiko ta dainikė smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, pagaliau mes jau Šiauliuose ir gera ir nelabai blush2.gif patiko tas, kad oras ten daug geresnis nei mieste, o ir nuosavas kiemas su zolyte uz visus parkiukus nuostabesnis dalykas, bet kaip sakoma: visur gerai, bet namie geriausia, tai tiesa blush2.gif
Vis dar sventem Kamiliuko gimtadieni, tai su vienais giminiukais tai su kitais, gi pirmas buna toks toks toks.... Buvom prie juros sestadieni, manem bus skurzdelynas bet tikrai to nebuvo, o ir papludymys tustokas buvo, nors mes ji, centrini, tik nuo tilto matem, nes patys gulejom toleliau uz Palangos centro, bet ant to paties lietuvisko smeliuko biggrin.gif

Sveikinimai Gabytei ir musu supermamytei Astai su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

p.s.Ignucio gimimas man labai istriges yra, vien Laimos saremiukai dabar sypsena kelia blush2.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif

bet jau tos Nidos grozis...o kai prabundi ir matai jura uz lango ech,... wub.gif
QUOTE(cincin @ 2013 05 19, 22:11)
Ir jums laba diena  biggrin.gif

Ziurau apie 60  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif kartu paskaite, bet nieko nieks neparase blink.gif
Mes ryt jau busim namie, smagiai pasideginom,pasimaudem ir siaip thumbup.gif
Maciau ir Nenustygstanti gerai pasilinksiminai,Asttos seimynos dar nesutikom  bigsmile.gif
Elze pavargsta kaip sunelis, bet miega tik 1 karta per diena ,kazi ar cia jau taip visada bus g.gif
Kita savaite ziurejau orai labai ivairus-kai lis lietus ir nebus masiniu pasivaiksciojimu- prasom i svecius-vaikai pazais, kavos atsigersim smile.gif

g.gif mes palangoje nebuvom blush2.gif Nidoje apsistojome si karta blush2.gif
Mazylei smelis irgi nelabai patiko...ji norejo i vandeni, bet jau saltis jo...brrrrr doh.gif

Gabijai su metuku svente 4u.gif
G.Kapsariene dekui uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astta: 20 gegužės 2013 - 20:58
QUOTE(amellija @ 2013 05 20, 15:13)
Nu ką aš žinau, jaučiu tą postą vėl reiktų "praleisti" nekomentuojant  cool.gif , bet žmogus išsipasakojo, o čia toks pasakymas "nesijausk išskirtinė" nu nežinau  unsure.gif ... kažkaip negražiai nuskambėjo, bet vėl čia mano nuomonė, atleiskit jei ji nesutampa su kitų nuomone  cool.gif

Amellija, manau ne taip supratai tu Voveriuka pasakyma mirksiukas.gif pritariu Sauluciukei, kad daugelis zmogaus vidu pamato tik ilgiau su juo pabendraves arba nelaimeje mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Astta @ 2013 05 20, 21:56)
labutis  4u.gif

bet jau tos Nidos grozis...o kai prabundi ir matai jura uz lango ech,... wub.gif
g.gif  mes palangoje nebuvom  blush2.gif  Nidoje apsistojome si karta  blush2.gif 
Mazylei smelis irgi nelabai patiko...ji norejo i vandeni, bet jau saltis jo...brrrrr  doh.gif


kur cia apsistoje buvot??? Niekaip nenuvaziuojam mes ten ax.gif As tai sestadieni buvau dupce ikisus i jura biggrin.gif
Atsakyti