Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

QUOTE(Dalg @ 2013 05 02, 14:52)
Pasirodo, mergaite nualpdavo, o mama galvojo, kad uzmiega  doh.gif

Total košmar verysad.gif nu kaip taip gali mama, neišneša galva schmoll.gif
O kaip tavo Laurutei? Girdėjau jau ryt namuko keliausit? Kaip pati mergytė jaučiasi, ar jai labai skauda?

QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 05 02, 17:22)
Sveikos, uzsikase esam, tai ilgai nepliurpsiu smile.gif tik noriu pasakyt, kad Brukline Deichmane laaaaaaaaaaabai geros kainos leliukam batuku. papirkom Nike kedukus uz 49, adidas kedukus uz 39 ir elefanten basutes uz 39 smile.gif dydziai nuo 17 iki 22 akcijiniai smile.gif nulekit paziuret kam batuku reikia gerom kainom kokybisku smile.gif

Nu vuo, bučiau anksčiau paskaičius, būčiau nulėkus, nes reikia basučių smile.gif , nu gal ryt arba poryt susiorganizuosiu smile.gif

Ačiū mamytėms už gerą laiką smile.gif
Atsakyti
labukas tikrai oras siandien pasaka wub.gif bet kad vel savaitgaliui pranesa ne koki verysad.gif nu bet vistiek jau turetu greit visam laikui susilti thumbup.gif
mes vakar buvo prie sirves kepemes saslykiukus,paskui skynem zibutes ir ozkabarzdzius,kai atsikele mazius pasivaiksciojom po gamta zvalgemes kur cia randames mirksiukas.gif oras buvo geras,smagu buvo susitikt ir dalos seimyna thumbup.gif
deja..galvojau kad dar negreit,taciau jau ir mane aplanke motinele gamtele blush2.gif galejo biski paluketi rolleyes.gif nu bet nieko,tik buvo keistai...
siadien buvo smagu pamatyt kelias mamytes ir ju begalo isaugusius vaikucius-vaje vaje kaip laiaks begte skrieja,jau vaiksto mazuliukai o kaip graziai wub.gif saunuolis Ignutis,kaip graziai tik tapu tapu wub.gif greit ir kitu taip lakstys..nu labai greit tas laikas bega..
Dalg-smagu kad aplankai mus,laukiam sugriztant su dukrele 4u.gif bet kokiu tik ner mamu,dieve dieve ent siurpai nulakste kai perskaiciau doh.gif
labai teisingai pasakyta apie vaikucius,kad ju ne del skaiciaus ar "mados"gimdom,reikia ziuret i ateity,nes tik mes,tevai,turesim ir ar galesim jiems padeti gyvenime tiek,kiek reiks smile.gif visi norim kad jiem nieko netruktu viska turetu...
kaip mano viena drauge sako dabar su vyru taupom lt ant antro vaiko.nunu skaau ir kaip juos taupot,taiva sakop kas menesi dedam i taupykle po tam tikra suma pinigu:susiskirste jie ten tuos punktus,nu sakau po 100metu gal ir sutaupysit doh.gif lotuliukas.gif nesamoniu muziejus doh.gif nesuvokiu kaip reikia taupyt ir sutaupyt kazkokiam tokiam reikalui cool.gif
skani amellijos kavyte-Ausrelinos kepta duonyte vaisine 4u.gif
ryt mv laisvadienis,liuks,reiks sugalvot ka nuveikus ax.gif
Atsakyti
labai linksma buvo pamatyti mamytes ir leliukus 4u.gif

net nupurtė pagalvojus ką tas vargšelis vaikas turėjo išgyventi apie kurį rašė Dalg cry.gif

Atsakyti
Labas vakarėlis.
Vėl aš naktinėju blush2.gif
Vakar išsijuosę darbo dieną šventėm - ir namie, ir kieme tvarkėmės bigsmile.gif
Šiandien siuvėja vėl buvau įdarbinta -- dukrai reikėjo pabaigti senovinį liet.liaudies kostiumą susiųti. Siuvimo mašinos neturiu, tai rankytėmis ax.gif O paskui 3 valandų repeticiją su 4 kostiumais ir persirengimais atlaikyti blink.gif .
Tik 20 val grįžom, tai kol pavakarieniavom, sumigdžiau visus, dabar tik atsipūst prie jūsų prisėdau biggrin.gif

Dalg - tik dabar paskaičiau - jūs jau po operacijos?
Kaip laikotės, turbūt visaks geryn kasdien, jeigu jau namo išleidžia thumbup.gif
Didžiausi linkėjimai kuo greičiau sustiprėti dukrytei 4u.gif

Amelija - gaila, kad nesusimatėm, o taip jau norisi kur nors su mamytėm ir vaikiukais susibėgti, kai toks fainas oras thumbup.gif
O dėl žemės paruošimo žolytei darbų, tai oi kaip tavo nuovargį suprantu rolleyes.gif

Cincin - kad ir man, ir vaikams kažkaip apetitas krito, kai orai atšilo, norisi lengvesnio maisto - joguto, vaisių ir daaaug gerti rolleyes.gif .
Dar labai įsijautėm spausti šviežias apelsinų sultis thumbup.gif

Ramios naktelės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivux: 02 gegužės 2013 - 21:57
Labas rytas, kol Amiliuks miega dar,guledama sakau pasilabinsiu.
Cincin nu ir keliauninkai esat ;} saunuoliai!!!!
Janke su pirmais zingsniukais jusu grazuoli didziaaki wink.gif
Dalg linkejimai dukrai smile.gif

Nuo Amilytes gimtadienio fiestos jau daug ko pasiilgom. Kitu isvis nepamenu kada matem. smile.gif reiktu pasimatyt jau smile.gif su vai2lia ir zirziliux viena popiete taip smagiai pasisedejom,o vaikai sau ramiai tryse zaide. Nu fantastika ;}

Kuo tolyn tuo smagyn viskas smile.gif mes begiojam, gaudyniu ir slepyniu zaidziam, kasdien bandom po nauja zodi atkartot ;} plepe bus kaip ir mama smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

dukart per savaite vakarais sportuot varom su Vai2lia tai nors pravedinam smegenikes.

Sampaniuke as tokios pat nuomones del antro leliaus. Kol kas nera dar noro, o pasiduot aplinkiniu spaudimui vien del to kad REIKIA neketinu. Mes su MB sakom neturim savo stogo dar, tai ko tais vaikais apsikraut? Spesim kada nors... Jei noresim.. O dabar galvojam kad kol kas tik vienai stebukleliui galim leist tai ko reikia ir ko norim.

Snd tikiuos bus grazi diena. Mausim i centra pasivaiksciot.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Kol maze miega dazniausiai tik paskaitineti speju ax.gif
Grazi dienele nusimato, tik man pasivaiskcioti neiseis, maze kaime pamiegos, o as aplakstysiu visur su reikalais ax.gif
Saunuole Amelija uz snekas 4u.gif

Vaivux, pas mus nei vaisiai,nei jogurtai nebeina ax.gif Tai ir lakstau kaip mociute su saukstu is paskos,gal sakau nieko nebeduosiu, kol pati nepaprasys ax.gif

Graziu, smagiu pasivaiksciojimu-mamytems ir vaikiukams 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nu kažkaip miego man norisi, bet oras už lango kviečia ruoštis laukan smile.gif , kai tokios dienos atrodo noris būt ir būt lauke, kad tik išnaudot tą gerą orą smile.gif, nes atrodo atšals ir vėl įkalins kambaryje smile.gif, lėksiu šian pažymos S paimti iš gydytojo, nes dar nenunešėm į daržiuką,paskui gal kur nulėksim pasivaikščioti smile.gif , žodžiu - savaitgalis ant nosies smagu thumbup.gif

QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 05 02, 19:00)


Fui kaip aš nelaukiu tos "gamtos" biggrin.gif , nu bet ateis kada ateis...

Nu bet kaip gali taupyt vaikui g.gif nu absurdas kažkoks, tai kokia ta suma turi būti, kad jau galėtum juos pradėt "daryt" biggrin.gif ?

Gražios ir saulįtos dienos jums su MB mirksiukas.gif

QUOTE(Vaivux @ 2013 05 02, 22:56)
Amelija - gaila, kad nesusimatėm, o taip jau norisi kur nors su mamytėm ir vaikiukais susibėgti, kai toks fainas oras  thumbup.gif
O dėl žemės paruošimo žolytei darbų, tai oi kaip tavo nuovargį suprantu  rolleyes.gif

Nu gaila, kad neturiu sutvarkytos aplinkos ir negaliu pas save pasikviesti pabūti gryname ore - lauke, nes aplink vien juodžemis biggrin.gif , bet antroje vasaros pusėje pilnai galėsim susibėgti ir pasisėdėti jau ant žolytės mirksiukas.gif

QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 05 03, 07:40)


Labai smagu, kad turi kompanjone ir kartu turiningai ir naudingai leidžiat laiką thumbup.gif , aš tai biški tinginys ant sporto doh.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Bet kaip smagu kai kiemuką turim smile.gif vakar su Grantu lauke prasedėjom, tiksliau pravaikščiojom, porą val., o net nepajutom biggrin.gif greičiau dar sušiltų, jau laukiu nesulaukiu smile.gif
Kažką labai norėjau parašyti, bet taip užkrito...taip ir liksiu nepasakius biggrin.gif
Atsakyti
Prisiminiau biggrin.gif vakar jau gavom kvietimą į Mažojo šiauliečio šventę wink.gif
Atsakyti
Sveikos flirt.gif
Pagaliau tikram pavasariui atejus,lendam ir mes is po pogrindzio i eteri 4u.gif
Gal atsiras mamyciu pietiniam, norinciu kartu pastumdyti laika ir vezimukus ax.gif
Pamenat,anksciau rasiau,kad ant vasaros noreciau nutraukti maitinima MP, bet vis niekaip nesiryzau mazinti pienuko ir vis atideliojau...kol vakar neuzsilenke mano pientraukis doh.gif (piena nusitraukinejau visa laika su juo verysad.gif ) Zodziu, nezinau ka daryt, ar cia nauja pirkti,ar jau baigti maitinti,nors dabar jau gaila mazyles...
Ar yra mamuku,kurios naudojo rankini pientrauki,gal ji verta pabandyt,jis nera jau toks brangus g.gif
Atsakyti
Dėl pientraukio tai negaliu nieko patarti - nesu jokio naudojusi ax.gif

Na ir praretėjo gretos forume, bet užtat būriuojasi mamukai su mažyliais grynam ore. Super thumbup.gif

Noriu paklausti, kas naudojate neišsiliejančius puodelius.
Bet domina, ne tie, kur su snapeliu, o kur suaugusiojo tipo.
Radau internete tik du :
AVENT puodelis neišsiliejantis "Pirmasis suaugusio" ir Canpol Lovi 632
Gal kas turite kurį nors iš jų?
Mane domina, ar reikia iš jų geriant stipriai vaikui traukti, kad skystis bėgtų g.gif
Mat nupirkau Gabijai su snapeliu, bet ji nesupranta, kad traukti reikia, tai ir neišgeria nieko visai verysad.gif .
O su senuoju buteliuku norėtųsi jau atsisveikinti, nes per daug leliukiškas jis jau mums pagal amžių smile.gif
Dar kažkur lyg tai esu girdėjusi, kad net ir jeigu reikia traukti iš puoduko, kad skystis bėgtų, tai kai kuriuose puodeliuose (tik nežinau, ar tuose kur su snapeliu, ar kur be) yra sistema, leidžianti reguliuoti srovės stiprumą. Ar tikrai taip? Jeigu yra, tai kuriame puodelyje?
Atsistojau šiandien prie puodelių lentynos ir pasimečiau blush2.gif , todėl prašau patarimo smile.gif
Atsakyti
VISOMS MAMYTĖMS NUOŠIRDŽIAUSI SVEIKINIMAI SU GRAŽIAUSIA ŠVENTE - MAMYČIŲ DIENA!!! APKABINAM IR BUČIUOJAM VISAS VISAS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti