Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

QUOTE(cincin @ 2013 04 30, 12:11)
Laba 4u.gif

Dingau is eterio ax.gif
vakar buvau parasiusi, bet neissisaugojo,o pakartoti nebepavyko ax.gif
Kartais visai nevilty bunu-Elze ismoko vaikscioti, tiksliau begti doh.gif .Dienoje turiu 1 val is ryto ir 1 po pietu-kai ji miega,tada issimaudau ir pavalgau,dar namus issikuopiu. Apie kompa net minciu nelieka doh.gif  Nu is kur tas vaikas toks 000189.gif
Lelyte pradejau gaminti,bet jauciu uzbaigsiu kai Elze tekes :

Mazoji taip pat labai megsta savo namuka, vasara ji i lauka isnesiu thumbup.gif

Nieko sau bigsmile.gif Kaja tai dar bijo pati eit, pastovi neįsikibusi, bet eiti tai dar ne smile.gif Šaunuolė Elzė thumbup.gif Kantrybės tau 4u.gif
Atsakyti
labutis.turbut siandien reiktu sveikinti TAURIUKA SU 9-uoju MENESIUKU 4u.gif 4u.gif (nes sis men teturi 30dieneliu blush2.gif )
mes gyvenam gerai,vakar buvom TA-aukstas vyriukas,+500g.uztrukom kokias 7min,daktare sako neturiu prie ko prikibti viskas puiku smile.gif pasidziauge kad ropoja ir visa kita daro pagal laika ir net greiciau smile.gif taip ji idomiai pasake,tipo gerai labai kad ropoja,nes taip vystos geriau visa motorika ir t.t...taio nzn kiek cia tiesos blush2.gif ir pasak kad tik nedeti i jokias vaikstynes nes labai graziai deda kojytes ir stovi,kad nesugadintume vaiko kaip sako padaro kiti teveliai,nu bet sakau jei trumpam juk nieko blogo ji nepadaro,sako gero irgi lotuliukas.gif
lauke vejas niekadejas-plaukus man suvele lalala lotuliukas.gif bet smagiai pasivaiksciojom su vien mamyte,laikas greit praleke netaip kaip viena einu tongue.gif
ryt iseigine jega,patinka tokios laisvos dienos biggrin.gif
Elzyte nestebina savo bistrumu,nes teveliai neatsilieka nuo mergytes tongue.gif saunuole thumbup.gif
kaip atsvente Susenos dickiukas savo gimtadieni?daug svetuku turejo bigsmile.gif
kokie smagus krikstynu rupoestukai mamyciu wub.gif wub.gif dziaugiuos kad viskas vyksta taip kaip norit,kaip sirdele geidzia wub.gif
Dalg-sakiau kad esi supermamuks 4u.gif Laurytei daug sveikatos 4u.gif viskas jau praeity poo truputi po truputi-sustipresit
vaziuojam pas mociute,zuikiuks atsikele,praskaidrinsim mociutei vakara kai ner senelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 30, 18:22)
ir pasak kad tik nedeti i jokias vaikstynes nes labai graziai deda kojytes ir stovi,kad nesugadintume vaiko kaip sako padaro kiti teveliai,nu bet sakau jei trumpam juk nieko blogo ji nepadaro,sako gero irgi lotuliukas.gif

Nu taip taip, tos gydytojos matyt labai seniai savo vaikus augino g.gif Aš nežinau, ar mano vaikas išskirtinis, bet kaži ar norėsiu antro. Nebent kažkada, vien dėl to, kad REIKIA DVIEJŲ unsure.gif Ir dabar puikiai suprantu savo pažįstamas kurios turi po vieną vaiką ir apie antrą negalvoja tongue.gif
Mes už dviejų sav eisim į ART, žiūrėsiu ką sakys, labai įdomu. Nes vaikštynę tikrai daug naudojom ir nuo anksti.
Atsakyti
Labas smile.gif
Na ir vėjas šiandien...ėjom į paštą...:/
Šaunuolė Elzytė, kad jau laksto smile.gif manasis irgi jau 1-2 metrus paeina smile.gif stovi sau niekur neįsikibęs, kramto ką nors smile.gif jau džiaugiames labai. Su kiekviena diena vis kas nors naujo, vakar juokėmės: tėtis nori vaikui kojinę mauti, o jis jau pakėlė koją ir tipo ko nededi biggrin.gif
Smagūs krikštynų rūpestėliai, bus nuo ko kopijuoti po to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 30, 18:13)
* Ir dabar puikiai suprantu savo pažįstamas kurios turi po vieną vaiką ir apie antrą negalvoja tongue.gif
**Mes už dviejų sav eisim į ART, žiūrėsiu ką sakys, labai įdomu. Nes vaikštynę tikrai daug naudojom ir nuo anksti.


*as irgi 10 metu taip galvojau.....
**Del vaikstynes - imk ir nesakyk tongue.gif

QUOTE(Janke @ 2013 04 30, 20:29)
Labas smile.gif
Na ir vėjas šiandien...ėjom į paštą...:/
Šaunuolė Elzytė, kad jau laksto smile.gif manasis irgi jau 1-2 metrus paeina smile.gif stovi sau niekur neįsikibęs, kramto ką nors smile.gif jau džiaugiames labai. Su kiekviena diena vis kas nors naujo, vakar juokėmės: tėtis nori vaikui kojinę mauti, o jis jau pakėlė koją ir tipo  ko nededi biggrin.gif
Smagūs krikštynų rūpestėliai, bus nuo ko kopijuoti po to biggrin.gif
Nu


mes nuo to ir pradejome pries pora savaiteliu 4u.gif Saunuolis 4u.gif

Nu ir dienele- smaguma- buvome mamyciu sventeje, atlaikeme sveciu sturma, ryt truputi pasivazinesime i ligonine ir kapines ,dukrai egzaminas- vel veiksme, nu kada ilsetis ax.gif

tiesa nusipirkom per jonines bilietus i Roma, sicilija,kopsim i ugnikalnius-sunaus svajone wub.gif Reikia paplanuoti- masina isnuomoti, viesbucius rezervuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cincin: 30 balandžio 2013 - 21:18
QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 30, 18:13)
Nu taip taip, tos gydytojos matyt labai seniai savo vaikus augino g.gif  Aš nežinau, ar mano vaikas išskirtinis, bet kaži ar norėsiu antro. Nebent kažkada, vien dėl to, kad REIKIA DVIEJŲ unsure.gif  Ir dabar puikiai suprantu savo pažįstamas kurios turi po vieną vaiką ir apie antrą negalvoja tongue.gif



Kodėl dabar tokios mintys blink.gif
Pala praeis pora metelių ir vėl užsimanysi mažiuko žmogiuko bigsmile.gif

QUOTE(cincin @ 2013 04 30, 21:17)

Nu ir dienele- smaguma- buvome mamyciu sventeje, atlaikeme sveciu sturma, ryt truputi pasivazinesime i ligonine ir kapines ,dukrai egzaminas- vel veiksme, nu kada ilsetis  ax.gif

tiesa nusipirkom per jonines bilietus i Roma, sicilija,kopsim i ugnikalnius-sunaus svajone wub.gif Reikia paplanuoti- masina isnuomoti, viesbucius rezervuoti


Elzytei šaunuolytei vikruolytei 4u.gif
Smagūs rūpestėliai dėl kelionės liko thumbup.gif


Aš irgi kaip Amellija blush2.gif - nugi kažkaip neprisėdu normaaliai prie krikštynų planavimo. O juk reikai pakvietimų, dovanėlių svečiams turbūt g.gif Senoviškai kažkaip vyresnėlių krikštynas organizavome, o dabar norisi iškilmingiau padaryti thumbup.gif Reikės palandžioti po krikštynų forumus, pasidomėti ax.gif

Amellija - Saulei manau labai turėtų virtuvėlė patikti thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytukas smile.gif nu vakar kai atšvenčiau darbo dieną - tai nejaučiau vakare nei kojyčių, nei rankyčių, šiandien nejaučiu tik rankyčių biggrin.gif - ruošiam veją naujai žolytei tai akmenukus už grėbliuku teko grėbliuot, nu bet kaip nusivariau ir pavargau, tai net neatismenu kada buvau tokia nuvargus biggrin.gif . Visą dieną lauke prabuvom, oras superinis, Tauras labai ilgai miegojo, o Saulė mamai padėjo, nudegė veiduką ir nosytę, mat nieko nebuvau patepus, nes nemaniau, kad jau ta saulė tokia kandanti, nu bet nieko sakė neskauda smile.gif. Šiandien išleidau į daržiuką, tai būsiu kaip aš sakau tikrai laisva, nes su Tauru nėr kas viekt biggrin.gif


QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 30, 18:22)
labutis.turbut siandien reiktu sveikinti TAURIUKA SU 9-uoju MENESIUKU 4u.gif  4u.gif  (nes sis men teturi 30dieneliu blush2.gif )

Ačiū mirksiukas.gif
Puikus TA, aš ryt važiuosiu, bet mano mažius nedaug sveria, vakar pasvėriau tai sveria apie 8 su kapeikom, žodžiu nedaug, bet svarbu, kad viskas normoje smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Chardonnay @ 2013 04 30, 19:13)
Nu taip taip, tos gydytojos mtyt labai seniai savo vaikus augino g.gif  Aš nežinau, ar mano vaikas išskirtinis, bet kaži ar norėsiu antro. Nebent kažkada, vien dėl to, kad REIKIA DVIEJŲ unsure.gif  Ir dabar puikiai suprantu savo pažįstamas kurios turi po vieną vaiką ir apie antrą negalvoja tongue.gif

Manau tam reikia laiko, ir nereikia jų tik tam, kad REIKIA, gi visi ir yra skirtingi, vienai šeimai ir vienas gerai, o kitoms ir trys - per mažai, čia jau kaip kam, kaip mes su vyru kalbam, kad jų prisidaryti lengvai gali, bet reikia pagalvoti ir apie tai, kad juos kažkada reikės išleisti į gyvenimą, padėti "atsistoti" ant kojų...Mano vyrui jau per akis, dviejų mūsų vaikų biggrin.gif , o aš tyliai pasvajoju, kad kada nors ateityje turėsim pagranduką smile.gif

QUOTE(cincin @ 2013 04 30, 22:17)
tiesa nusipirkom per jonines bilietus i Roma, sicilija,kopsim i ugnikalnius-sunaus svajone wub.gif Reikia paplanuoti- masina isnuomoti, viesbucius rezervuoti

Kaip smagu, jūs jaučiu patys viską organizuojatės, be kelionių agentūrų? Jaučiu nemažai taip susitaupo smile.gif .

QUOTE(Vaivux @ 2013 04 30, 22:37)
Aš irgi kaip Amellija  blush2.gif  - nugi kažkaip neprisėdu normaaliai prie krikštynų planavimo. O juk reikai pakvietimų, dovanėlių svečiams turbūt  g.gif  Senoviškai kažkaip vyresnėlių krikštynas organizavome, o dabar norisi iškilmingiau padaryti  thumbup.gif  Reikės palandžioti po krikštynų forumus, pasidomėti  ax.gif

Tai dar yra laiko jums, spėsi viską smile.gif

RYTĮ SVEIKINAME SU PRAĖJUSIU MĖNESIADIENIU
Atsakyti
QUOTE(amellija @ 2013 05 02, 07:10)


RYTĮ SVEIKINAME SU PRAĖJUSIU MĖNESIADIENIU



Labutis smile.gif Dekoja Rytukas uz sveikinima 4u.gif wub.gif

Siandien pas dicke vakare darzelyje svente mamytems smile.gif Kaip smagu, kai vaikas jau stengiasi ir ruosiasi del mamos kazka smile.gif wub.gif Laukiu vakaro smile.gif
Atsakyti
Labas dienas hi.gif. Čia mes vėl iš kitos jūros pusės. Taip norėjau su jumis susitikti LT, bet kad iš ligų dar dabar neišsikapstėm iki galo verysad.gif Be slogų dar akių uždegimas buvo užpuolęs abu, kosuliai ir pan.. doh.gif doh.gif Šiltas pavasaris čia irgi niekaip neateina schmoll.gif
LT buvom TA, tai coliukas tas mano vaikis, 75 cm ir 9 kg ax.gif , nu bet svorio jaučiu buvo biški numetęs, nes baisiai mažai valgė ten, vistik per daug pasikeitimų mažiui. Bet užtat "bystras", jau bando bėgiot. Turim svečiuose vyresnę sesę, tai žaidžia gaudynių abu biggrin.gif
Linkim sveikatos visiems kas nesveikuoja 4u.gif Ir toliau laukiam pavasario bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas.
Del vaikstyniu...mes, kai buvom pas amellija pusmetuku sventej, ikisau savo Zygi i vaikstyne. Jis ten gal 10-15 minuciu pabuvo, pavazinejo per gulejusius kelyje vaikus ax.gif , bet maza mums ta vaikstyne buvo, nors ir iki maksimumo pakelem. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas. Vaikui patiko, bet tikrai negerai, jei kas nors truputi netinka. Mums maza, tai iskart supratau, kad netinka. O kur garantija, kad zemesnis vaikas kojytes teisingai des, kad dubens kauliukam nepakenks tokia atrakcija...Tai as asmeniskai pries vaikstynes, bet jei kas ismano gerai ir zino 100 proc., kad nekenkia savo vaikui, gali naudoti.
Sampaniuke, labai teisingai mastai del vaiku. Prisidaro kiti vaiku nemastydami ir tada visi buna nelaimingi, vaiksto su istiesta ranka, valdzia ir likima keikia. Aisku, negali buti garantuotas, jei siandien gerai, kad ir rytoj bus viskas ciki. Bet buna, zmones vos gala su galu ir taip suduria, o vaikus, kaip blynus kepa. As nekalbu apie tuos degradus, kur del pasalpu vaikus paleidzia i pasauli.
Papasakosiu, gulejo su dukryte reanimacijoj mergyte metu ir 4 men. Puoduka su verdanciu vandeniu nuo stalo apverte. Perrisdavo ja tik su narkoze. Visa laika ta mergyte verke, ir diena, ir nakti... Mama jos iskviete po valandos seimos daktare, o tik tada atejus ir pamacius mergaite daktare iskviete greitaja pagalba. Pasirodo, mergaite nualpdavo, o mama galvojo, kad uzmiega doh.gif Tai net ziuret i ta mama nebegalejau. Vis galvojau, kad nereikia tokiom mamom nei kursu, nei mokslu, kaip ta vaikeli "padaryti", o kaip priziureti, aukleti vaka jos net nesusimasto. Laimingi musu vaikiukai ir mamos jus visos nuostabios. Ir jei kokia smulkmenele bus netaip, ne pagal taisykles, tai bus tik maza smulkmenele, nes kiekviena mamyte nori ir linki savo mazyliui tik geriausio.
Cincin, saunuolis tavo berniukas. Mano tokio amziaus labiau i atrakcionu parka noretu. As keliavau po Italija su dukra, kai ji 10 metu buvo. Ir tai ji sake, kad permaza buvo, noretu dabar kada vel toklia kelione pakartoti. Bet, gal tavo berniukas kitoks, gal jam smagiau ekskursijos nei pramogos. Pries 3 metus keliavom, tai net 18 metu mergina sake, kad is visu ekskursiju ir atrakciju labiausiai pramogu parkas patiko g.gif
Kazkas klause, ar paciam pigiau organizuoti atostogas, tikrai ne. Nes kelioniu agenturos gauna visai kitas kainas viesbuciu, lektuvu ir t.t. Cia as kalbu apie pazintines keliones. Poilsines keliones galima organizuoti tikrai pigiau. Mes pav. i Tunisa vaziavom per lietuvos agentura, o visa programa vietoj susiorganizavom per vokieciu turizmo agentura. Veliau su lietuviais palyginom ju programa ir savo, tai kaina panasi, o gavom mes ir pamatem daug daugiau mirksiukas.gif Dar esam vaziave su lietuvos agentura i kalnus, bet viesbuti issirinkom patys. Daug visokiu plonybiu yra, bet jei jau keliauti, tai reikia nusiteikti, kad nemazai pinigu issileis. O jei vaziuoti ir ten kiekviena centa skaiciuoti, tai jau geriau visai nevaziuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, uzsikase esam, tai ilgai nepliurpsiu smile.gif tik noriu pasakyt, kad Brukline Deichmane laaaaaaaaaaabai geros kainos leliukam batuku. papirkom Nike kedukus uz 49, adidas kedukus uz 39 ir elefanten basutes uz 39 smile.gif dydziai nuo 17 iki 22 akcijiniai smile.gif nulekit paziuret kam batuku reikia gerom kainom kokybisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenustygstanti @ 2013 05 02, 16:22)
Sveikos, uzsikase esam, tai ilgai nepliurpsiu smile.gif tik noriu pasakyt, kad Brukline Deichmane laaaaaaaaaaabai geros kainos leliukam batuku. papirkom Nike kedukus uz 49, adidas kedukus uz 39 ir elefanten basutes uz 39 smile.gif dydziai nuo 17 iki 22 akcijiniai smile.gif nulekit paziuret kam batuku reikia gerom kainom kokybisku smile.gif


Mes ten ir uzpirkom kedukus thumbup.gif

Laba 4u.gif

Laukiu jau sios savaites pabaigos, nes labai tikiuosi,kad kita bus lengvesne ax.gif
Daug visko susidejo-tetis ligoninej,pas sunu sventes-abeceles,mamos,seimos ir t.t. Lakstom visi uzsisuke biggrin.gif
Kas del kelioniu-labai ivairiai buna-kai kurias pigiau patiems planuotis,kai kurias pigiau su agenturomis(ne lietuvos) vaziuoti biggrin.gif
Tiesiog pasiskaiciuoju planuodama biggrin.gif
Mano vaikas su maistu vel susipykes-protestuoja pries koses, tai nebeismanau ko griebtis, sunku su tokia nevalgia dama ax.gif
Atsakyti