Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

laba 4u.gif

parkeliavom namo, cia truputi vesiau nei UK ax.gif

Uz kritimus mazyliu 4u.gif musu irgi tas tuoj laukia doh.gif

As uz meeta ax.gif
Atsakyti
Labukas,

QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 23, 19:20)
mes tai visada ant zemes laikom.pirma nebuvo kilimo tai priklodavau kaldru,nes kur kietesnis pagrindas iskart vaikiukams daug geriau pradet apsiversti ir t.t...
saunuolis tavo druckiukas,kad pradejo vartytis prasides veiksmas wub.gif
mes prikirtom balandeliu ir maziukas puse su bulve sublenderiavau,sukramsnojo kaip tikras vyras thumbup.gif

Pas mus pirmas aukštas, tai labai eina šaltis iš rūsio.


Atsakyti
Labas rytelis
Sveikiname Žygimantą ir Dominyką su mėnesiadieniu
user posted image

QUOTE(Susena @ 2013 04 24, 11:14)
Amellija, reikėtų su mano Adomuku Tauriukui susitikt, tai gal išmokyti gražiai kristi bigsmile.gif Nes jis vos tik pajunta kad nebeišsilaikys, tai labai gražiai ant rūriuko atsisėda. Ir šiaip labai atsargiai vaikšto blush2.gif nebet su broliu palenktyniaut sumąsto doh.gif va tada tai jau nekas doh.gif

dabar sėdžiu ir mąstau meniu Augusto gimtadieniui. Nu kažkoks totalus košmaras, nes minčių nulis doh.gif Ir ką tiem vaikams padaryt, kad jie nors kiek pavalgytų g.gif Nei karto dar neteko tokio dalyko daryt, tai net neįsivaizduoju rolleyes.gif

Nu tikrai, kad reiktų, nes arba sutapimas arba tikrai pamatę kitus vaikučius išmoksta kažkokių naujovių smile.gif
Kas liečia gimtadienį, tai pridaryk gražių vaikiškų sumuštinukų, gi internete už yra visokių įdėjų, paieškok mirksiukas.gif

Aš ir už meet'ą, bet kitą savaitę, nes toks vėjas man nepatinka schmoll.gif

QUOTE(Astta @ 2013 04 24, 17:54)
parkeliavom namo, cia truputi vesiau nei UK  ax.gif

Sakai tik truputį, bet foto pažiūrėjus kokie ten vaizdai toks jausmas, kad ten pavasaris karaliauoja pilnu tempyžu smile.gif . Fainai pasibuvai su savo artimaisiais wub.gif , jauiu nė nepajutai kaip prabėgo tos 5 dienelės...

Nu ką trumpai papasakosiu kuo mes gyvenam doh.gif žodžiu kaip ir rašiau, kad musiau sirgsim, taip ir yra doh.gif , Tauras parą buvo temp. aukšta, bet nuo vakar vakaro daugiau nekyla, išsikviečiau gyd. tai sako angina ir išrašė vaistų pencilino grupės, kuriuos reikia duoti kas 6 val., nu aš vėl mama baisioji, bet jų dar neduodu, stebiu situaciją ir jei nebebus temp. bandysiu inhaliacijas daryti, mat vakar nusipirkom inhaliatorių, manau auginant vaikučius pravers. O šiandien kažko baisiai galvą skauda doh.gif , jaučiu persimiegojau, nes atsikėliau net 8 val. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amellija: 25 balandžio 2013 - 07:54
Labas smile.gif
Na ir vėjas, vakar biški buvom iškišę galvas į lauką, gerai, kad kiemuky vėjo nebuvo. Kažko mažasis blogai miegojo, kažkaip nuojauta, kad dantukas lenda...jau nuo ryto daviau vaistuką...
Astta, kaip smgau tau buvo 4u.gif
Dabar paklausiu jūsų idėjų, ką dovanoti vestuvių proga? iki 200 lt?
Tauriukui sveikatos!!! Kur sušalot?
Berniukus su mėnesiukais!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janke: 25 balandžio 2013 - 08:15
QUOTE(Janke @ 2013 04 25, 08:14)
Dabar paklausiu jūsų idėjų, ką dovanoti vestuvių proga? iki 200 lt?

pinigelius biggrin.gif manau pati geriausia dovana, jaunieji issirinks ko jiems tikrai reikia smile.gif)) mes gavom kvietima i pusbrolio vestuves, tai kvietime iskart buvo parasyta, kad geriausia dovana ta- kuri telpa vokelyje biggrin.gif


Sveikutes,

simta metu nesirodziau blush2.gif bet abu vaikai namuose, tai veiklos soooooooociai ax.gif per pietu miegeli darbuojuosi prie savo hobio, o kai nemiega vaikai stengiames kuo daugiau draugauti smile.gif)))
Matukas neturi dar ne vieno kaplio, bet broliui tai tik i nauda, nes butu jau sukandziotas biggrin.gif buvom ART'e sake darom viska kaip 9men thumbup.gif

As uz meeta kita savaite, nes si jau suplanuota ax.gif

Dominyka sveikiname su menesiadieniu 4u.gif
Tauriukui sveikateles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2lia: 25 balandžio 2013 - 08:19
Labas rytukas biggrin.gif

Mes jau 4-tą dantuką šiąnakt iškrapštėm biggrin.gif
Kol kas užteks, naujų nesimato.

Vakar buvo ankstyvojoj korekcijoj - augam ir vystomės puikiai.
Į lauką šiandien neplanuojam - jau toooks šaltas vėjas, brr...

Vakar Akropolyje bevažinėjat tik girdžiu mano panelė vežime sako ma-ma (iki šiol nei karto nesakė, tik te-te, ate, lia-lia) thumbup.gif ir dar kai paprašiau papakrtoti, tai taip į mane šypsodamasi pasižiūrėjo ir sako "ma-ma". Bet taip tiksliai, tik du skiemenukus, tikrai krepdamasi būten į mane. Širdis medum apsipylė wub.gif wub.gif wub.gif


Amellija - aš tavo vietoj irgi su vaistukais neskubėčiau ax.gif . Bent jau mūsų gydytoja tai sako, kad su tokiais mažiukais nereikia skubėti. Reikia kelias dienas pastebėti, kaip karštis kyla, gerklytė kaip atrodo, o gal pagerės ir nebereikės antibijotikų visai thumbup.gif
Tu Influcid duodi kol kas, ar ne?
Atsakyti
labutis 4u.gif

Amelija..na taip ten stipriai pavasariu kvepia..striukiu retai kai reikia ax.gif dienomis labai silta...

5 dienos skriete praskriejo unsure.gif atrodo tu dienu vis mazai...

tauriukui uz ligas 4u.gif

Visus kuriu nepasveikinome 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vaivux- kaip faina wub.gif as jau laukiu irgi kada sakys mama wub.gif

del vestyviu dovanu-uz pinigelius as rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2013 04 25, 08:18)
pinigelius biggrin.gif manau pati geriausia dovana, jaunieji issirinks ko jiems tikrai reikia smile.gif)) mes gavom kvietima i pusbrolio vestuves, tai kvietime iskart buvo parasyta, kad geriausia dovana ta- kuri telpa vokelyje biggrin.gif
Sveikutes,




QUOTE(Astta @ 2013 04 25, 08:47)

del vestyviu dovanu-uz pinigelius as  rolleyes.gif

Kvietime nenurodyta smile.gif į vienas vestuves eisim, tai ten tik vokelį, nes žmonės taupo rimtam reikalui ir nurodė kvietime kaip priklauso, o čia... biggrin.gif iš principo dovaną dovanosiu, nes nemoka jie taupyti biggrin.gif išleis bele kam, noriu, kad turėtų ką prisiminimui...Dėl to ir klausiu patarimo...
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 04 25, 09:14)

Dabar paklausiu jūsų idėjų, ką dovanoti vestuvių proga? iki 200 lt?

Manau puiki dovana būtų krištolinės taurės šampanui, viskiui. Jos gana brangios, sau pirkt gailima pinigų, o kaip dovana tai puiki, ir turi išliekamąją vertę 4u.gif

Baikit sirgt galų gale, nu kiek galima.. Tauriukui 4u.gif
Gabijai 4u.gif už dantuką ir už MAMA wub.gif

Aš tai suvargusi dabar su krikštynom.. Kažkaip nelabai sekasi, vis suveikia zapadlo dėsnis, kaži kas čia gausis g.gif
Atsakyti
Vai2lia, nu ir avataras tavo smile.gif)))) laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 04 25, 10:35)
Vai2lia, nu ir avataras tavo smile.gif)))) laugh.gif laugh.gif



Geeeeras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labas.

dalg mergyte siandien turi operuoti, tai mano mintys visos su ju seimyna.

mes pastarosiom dienom baigiam apsigyventi balkone kol vejuota vietoj lauko). panorama grazi, ir sveciams patinka, ir patys pasideginam.

pasiutusiai daug mielu zmoniu gime ar mini kokias sukaktis balandy, todel savotiskas maratonas pavadinimu 'ne dienos be sventes' thumbup.gif

kas dar.... jei ne sveciuose bunam, ar svecius priiminejam, tai pajurin issiruosiam. smile.gif

panasu, kad pavasario saule pereina i vasarini rezima.

maziukas ropojima matyt nusprende praleisti ir jau stotis bando. puikiai ivaldeme naudojimasi puoduku. kazkaip cia maniau bus GEROOOOKAI daugiau rupesciu.

tiesa, maximoj radau puodeliu kavos vienkartiniu kaip kavinej, brangoki, bet desimt paciupau, tai kas ruosites kartu su mumis i lauka praneskit, isnesiu ir kavytes, sveciu duomenimis - skanios tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sciurus Vulgaris: 25 balandžio 2013 - 11:00