Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

ačiū už sveikinimus mano dičkei... 4u.gif pagaminome šiandien pyragą ta proga, o šiaip pas mus viršuje lenda trys dantukai kartu, net įtrukimai tokie matosi...
vaikščioti dar nevaikštom, labai nori bet labai saugosi, jei tik nepasiekia tuoj ant žemės ir ropoja...

savaitgalį buvome sode tai irgi šašlyku valgėm thumbup.gif

o šiaip mano tėvelis žvejys nerealus, parvežė krūvas strimėlių , prigaudė nuo Palangos tilto biggrin.gif primarinavo ir išrūkė nu skonis... tai negalėjau atsivalgyt .. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2013 04 22, 22:14)
Štai ir atšventėm krikštynas  ax.gif



Jusu krikstukui 4u.gif

Sveikos,

aha kazkaip nebera daug laiko cia beapsilankyti. Kai orai visai atsils, manau visai retai beuzsuksim, nes daugiau laiko leisim lauke.

Gerai, kad lietus siandien palijo, nes jau net gydytoja sake, kad kietuju daleliu Siauliuose virsyta norma. Dabar gal bus geresnis oras thumbup.gif
Atsakyti
Olivuiją su paskutiniuoju mėniasiadieniu wub.gif wub.gif
Laimiečkos Ignutį, Sauluciukes Domuką su krikštu wub.gif wub.gif
Amilytę su pasveikimu wub.gif

Amellija - tik neįsisirkite unsure.gif . Orai gerėti žada (05.01d. rodo temp. 23 tongue.gif ), tai tikiu šiluma neleis sirgti thumbup.gif .
Gabijai šeštadienį nosis irgi stipriai bėgo, bet Umcalor padaviau, tai jau ir baigėsi viskas thumbup.gif

Galvoju jau tuoj "Mažasis Šiaulietis", o mes kvietimo į šventę taip ir negavome verysad.gif Turbūt jau ir nebegausime g.gif Kiba reiks skambinti į civ.metrikacijos skyrių ir klausti, kodėl mus pamiršo blink.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Olivyte su vakarykste svente 4u.gif

vis paskaitau,bet nebeparasau doh.gif amelija kiek uz salmuka mokejai?manasis su kakta gumbuota ir vaiksto,visai nesisaugo,as visur is paskos ypac jei ko supyksta,tai tiesiu taikymu nuo pakylos ir bum doh.gif

o siaip gyvenam neblogai
Atsakyti
Laba 4u.gif

Olivijai balionas- uz menesiukus biggrin.gif 4u.gif

Manoji irgi guzuota, bet vis maziau, vis lakstau is paskos....

Labai noreciau susimatymo sia ar kita savaite ax.gif
Atsakyti
labas rytas.saule atsirado bet vejas ax.gif nieko..miegojom gerai,ant pilvo pramiegojo zuikis nebeverciau ant nugarytes ar ant soniuko leidau ramiai meigot biggrin.gif
jeetus skaitau ir pagalvojau katik atrodo tie maziukai gulejo bande verstis o dabar kiek daug lakstanciu-sportuojanciu ammyciu thumbup.gif saunuoliai vaikiukai ir visiems uz bumbtelejimus 4u.gif tikiuos kad amellija pasiteisins T salmiukas ir nebeklius galvytei skaudus kritimai. mes irgi jau ropojam kaip reikalas jei netyngi,o kaip juokingai atsiseda ir viena koja pasikisa po uzpakaliu ir kaip sakau patogu...ir daug "kalba"tiek kad iskart reik keisti seilinuka ar kaklaskare.nes bega bega...o kartais taip atrodo is sirdies vaikas pasakoja,ypac kai tete grizta is darbo wub.gif
smagu kad jau isbego visos ligos is Amiliuko 4u.gif ir uz nuovargi 4u.gif as irgi 1dieini pravaiksciojau 3val su vezimu tai irgi galvojau kad koju nebejausiu blush2.gif geda-beda..
Wlaimaw-smagu vakar buvo susipypint,o tas prieki vairuotojas jauciu supyko ant manes nes galvojo kad jam pypinu tipo vaziuok greiciau doh.gif tai kai myne pedala ir nuleke greiciausiai lotuliukas.gif
grazipos sauletos dieneles!!!kai taip nuo ryto sviecia iskart pagalvoju kaip faina butu kava gerti kokioj terasoj kai girdis pauksteliu ciulbesys,balkone ne taip vistiek...noriu i kaimuka,kada galesiu jau knaisiotis po gelynus,darziukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivux @ 2013 04 24, 02:45)
Galvoju jau tuoj "Mažasis Šiaulietis", o mes kvietimo į šventę taip ir negavome  verysad.gif  Turbūt jau ir nebegausime  g.gif  Kiba reiks skambinti į civ.metrikacijos skyrių ir klausti, kodėl mus pamiršo  blink.gif


hm... ir as pasigedau... reik pasidomauti.... ar kas nors gavot?
Atsakyti
Labas smile.gif
Aš irgi negavau kvietimo į "Mažojo šiauliečio" šventę.
Tai, panos, darom susitikimą šią savaitę smile.gif galėjom šiandien suorganizuot, nes saulėta...kažin kaip kitos dienos?\
Sauluciuke, manasis jau seniai miega ant pilov, geriausia poza. biggrin.gif
Atsakyti
Vėjas šiandien ir visą savaitę stiprus bus blink.gif
Bet va kitą savaitę orai turėtų pagerėti smile.gif


Nervina tas vėjas doh.gif . Būtų geras oras, bet va kai užeina gūsis, tai blink.gif blink.gif blink.gif

Man irgi lb norėtųsi pasimeet'int thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivux: 24 balandžio 2013 - 09:27
Sveikos gyvos,

Susimatyti ir aš labai norėčiau 4u.gif Bet būtų gerai kitą savaitę, nes ji jau suplanuota ax.gif

Amellija, reikėtų su mano Adomuku Tauriukui susitikt, tai gal išmokyti gražiai kristi bigsmile.gif Nes jis vos tik pajunta kad nebeišsilaikys, tai labai gražiai ant rūriuko atsisėda. Ir šiaip labai atsargiai vaikšto blush2.gif nebet su broliu palenktyniaut sumąsto doh.gif va tada tai jau nekas doh.gif

Jau visos kaip žiūriu šašlų sezonus atidarinėjat, o mes vis dar neprisiruošiam doh.gif

dabar sėdžiu ir mąstau meniu Augusto gimtadieniui. Nu kažkoks totalus košmaras, nes minčių nulis doh.gif Ir ką tiem vaikams padaryt, kad jie nors kiek pavalgytų g.gif Nei karto dar neteko tokio dalyko daryt, tai net neįsivaizduoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2013 04 24, 11:14)
Sveikos gyvos,

Susimatyti ir aš labai norėčiau 4u.gif Bet būtų gerai kitą savaitę, nes ji jau suplanuota  ax.gif

Amellija, reikėtų su mano Adomuku Tauriukui susitikt, tai gal išmokyti gražiai kristi bigsmile.gif Nes jis vos tik pajunta kad nebeišsilaikys, tai labai gražiai ant rūriuko atsisėda. Ir šiaip labai atsargiai vaikšto blush2.gif nebet su broliu palenktyniaut sumąsto doh.gif va tada tai jau nekas doh.gif

Jau visos kaip žiūriu šašlų sezonus atidarinėjat, o mes vis dar neprisiruošiam doh.gif

dabar sėdžiu ir mąstau meniu Augusto gimtadieniui. Nu kažkoks totalus košmaras, nes minčių nulis doh.gif Ir ką tiem vaikams padaryt, kad jie nors kiek pavalgytų g.gif Nei karto dar neteko tokio dalyko daryt, tai net neįsivaizduoju rolleyes.gif

kur svesit augustuko gimsiuka?
Atsakyti
QUOTE(///...akyra.../// @ 2013 04 24, 10:39)
kur svesit augustuko gimsiuka?


Kuku zuikiuose
Atsakyti