Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamytės ir jų vaikučiai 2012

mmm Wlaimaw-saslykai wub.gif super thumbup.gif
beje kur cincin ir jos ispudziai is po pelkiu??kaip jums ten sekes bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Duoduosi nuo ankstaus ryto,pupa i lauka isstumiau,pati namus kuopiu doh.gif ir tases kraustau biggrin.gif tures darbo skalbenke biggrin.gif
Pekes-liux,galejo buti silciau.bet siaip gerai-gamtoje visa diena, o velai vakare po Kauno senamiesti pasiblaskeme, kita diena link Pazaislio vienuolyno pesciomis, o zibuciu zibuciu bigsmile.gif

Siaip sutareme,kad liepos menesi brisim ir mes ten kur nuoroda buvau ikelus,nezinau ar patiks man si atrakcija, bet meginsiu doh.gif

Kas cia dar, susedome kompanija, aptareme planus ateiciai, nu tai ka iki rugpjucio turim gal 3 laisvus savaitgalius ,nesuplanuotus, bet manau cia laikinas dalykas biggrin.gif

Grantui ir Emutei 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Wlaimaw @ 2013 04 22, 09:49)

Bendravardi didi vyra IGNA su pirmuoju tikru gimtadieniu wub.gif  wub.gif  4u.gif

Grantuka ir Emute su praejusiais menesiadieniai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

PRISDEDAM PRIE SVEIKINIMŲ GIMTADIENSTUI IR MĖNESIADIENININKAMS wub.gif
QUOTE(cincin @ 2013 04 22, 11:03)
Pekes-liux,galejo buti silciau.bet siaip gerai-gamtoje visa diena, o velai vakare po Kauno senamiesti pasiblaskeme, kita diena  link Pazaislio vienuolyno pesciomis, o zibuciu zibuciu bigsmile.gif

Siaip sutareme,kad liepos menesi brisim ir mes ten kur nuoroda buvau ikelus,nezinau ar patiks man si atrakcija, bet meginsiu doh.gif

Kas cia dar, susedome kompanija, aptareme planus ateiciai, nu tai ka iki rugpjucio turim gal 3 laisvus savaitgalius ,nesuplanuotus, bet manau cia laikinas dalykas biggrin.gif

Dievinu Kauną wub.gif Ir ten vsad pavasaris ateina dviem savaitėmis anksčiau.. wub.gif Mintimis ir aš dabar pralėkiau senamiesčiu, Julijanavos nuo žibučių mėlynais šlaitais, palei Marias ties Pažaisliu wub.gif

O jau planai pas jus tai super thumbup.gif Puikiai išvystyta sistema thumbup.gif Šaunuoliai jūs, pavydukas net ima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay: 22 balandžio 2013 - 10:19
QUOTE(amellija @ 2013 04 22, 07:40)
Dar, galvoju mažiui pirkti apsauginį šalmą, nes nebežinau ką daryti, visiškai nėra savisaugos jausmo, o ypač pastarosomis dienomis, stojasi ir kimbasi bet kur ir dar atsistojęs pabajeruoja stovėdamas ant vienos kojos, įsikibęs tik su viena ranka, nu žodžiu man jau pamačius šiurpas eina per kūną, kad ir nuolat žiūrint sugeba užsigauti ir susitrenkti, gerą jau guzą turi įsistatęs. Kad būtų tik paprasti susitrenkimai nelabai kreipčiau dėmesio, o dabar kai tvojasi aukštielnikas galva į plyteles, tai baisu  doh.gif . Kaži yra kur Šiauliuose tų šalmukų? Nors man jie nepatinka kažkaip nu bet ką daryt g.gif


Niu va, kad vaikas ismoko stotis ir puola visur is smalsumo matyt smile.gif Tikekimes viska atsipirks guzais... jei krenta zemyn galva, tai tikrai baugu...

QUOTE(Wlaimaw @ 2013 04 22, 08:49)
Na mes jau dziaugiames tikro pavasario dziaugsmais.... saslykai iskepti ir suvalgyti, saltibarsciai baisiai gardus ir berzu sula jau uzvakuota.


O kaip fainiai smile.gif Tikrai jau pas jus vadinas siltasis sezonas atidarytas. Gera ideja smile.gif as irgi gaminsiu saltibarkscius... net seile istyso vien pagalvojus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytė ir vaikučiai,

mūsų šeimyna vakar taip pat atidarė šašlykų sezoną. Taip smagiai lauke pabuvom, šašlykus išsikepėm, grynu oru pakvėpavom.
Atsakyti
Sveikos gyvos,

Dar kartą dėkojame už sveikinimus smile.gif Štai ir atšventėm krikštynas ax.gif Ignas dar truputuką slogavo, bet va tėveliai tai sirgom kaip reikiant - sloga, gerklė verysad.gif , o dar prastai miegota naktis, dėl to nekaip jaučiausi, bet vistik pati šventė buvo graži.
Krikštijom Šiaulių Katedroj, man labai patiko ceremonija, kurią atliko pats klebonas. Labai gražiai ir neskubėdamas pašnekėjo, atliko viską kas priklauso. Jokio konvejerio ir skubotumo kaip buvau girdėjus, mes buvom vieni. Ignas vis stūmė kunigo ranką, kai šis piešė kryžiaus ženklą ant kaktytės ir krūtinės, tai net pats kunigas šypsojos. Tiesa, ant Krikštatėvio rankų nelabai norėjo būti, tai netgi gavo tėčio telefoną kad nurimtų. Tai buvo didžiulė rizika, kad bus ištėkštas ant plytelių, bet kas nerizikuoja, tas negali ramiai pasikrikštyt lotuliukas.gif Žodžiu viskas praėjo labai gražiai.
Toliau šventė tęsėsi Kurtuvėnuose, iš ten nelabai yra ką pasakoti, Krikštukas šoko ir dainavo, miegojo seneliui ant rankų (pirmą kartą) ir netgi šiaip ne taip ištempė iki pat galo, maždaug 22:30 val, o jau grįžtant užsnūdo.
Atsakyti
Labas smile.gif
Ignutį sveikinam su krikštu! Smagu, kad viskas taip gerai praėjo, o tėveliai dabar gydykitės 4u.gif
Pas mus šašlykų sezonas net nebuvo uždarytas biggrin.gif žiemą visada kepam wink.gif
Mano vaikui buvo 3 dienų karštinė....šiandien išbėrė...keliames tik vieną kartą valgyti naktį thumbup.gif ir jau mp labai mažėja smile.gif tai gla ir naktį nebesikels smile.gif
Šiandien tėvai užvežė lydekos šviežios, eisiu gaminti, Grantukas pirmą kartą irgi valgys.
Sauluciuke, kaip triušiena? smile.gif Dominykui patiko? Mes tai triušieną dažnai valgom, močiutė kaime augina, o ir tėvai buvo kažkada vasarą užsiveisę. Šią vasarą sakė vėl augins sodyboj, tai bus mėsytės mažiukui.
Kur Ausrelina dingusi? Kaip Olivytė auga? Gal jau vaikšto?
Atsakyti
labu rytu nors jau gal ir diena.sendien geriu kava ir taaaip asaros pradejo byret kai mazius taip graziai nuropojo is vieno galo i kita-jau jis didelis saunuolis musu wub.gif
laimiecka sveikit dabar teveliai ir dziugu kad Ignas kaip tikras vyras istempe visa krikstynu svente thumbup.gif ir man labai patiko katderoj nebuvo jokio skubejo ir tas kunigo pamokslas-daznai apie ji pagalvoju blush2.gif gal vasara kitaip,bet ir per vestuves nepajutau jokio skubejimo kazkaip viskas vyko taip kaip ir turi vykti nezinau...
Janke ant metuku jau ir baigsi mp kaiptik smile.gif faina kas augina triusius,mums irgi kaime kaimynai uzaugino D sake kad augtu ekologiskas lotuliukas.gif patiko,maza gabaliuka isviriau nors ir visa ta triusi susipjaustem gabaliukais kad iskart isemus but galima virti nebereiktu sukt galvos..
vakar ir agurko dave mv kai valgem mes plova jam irgi sublenderiavau ir aisku kaip cia vaikas neparagaus agurko biggrin.gif kazkaip po biski viska duodu paragaut bent blush2.gif sendien ir jogurta skaniai suvalge.
dangus apsiniauke lis,neidomu,na i lauka neislysim vadinas eisiu biski apsitvarkyt ir balandelius virti thumbup.gif amellija vakar uzerzino,sakau reikia ir mums pasigamint..
amellija-gauni koki kilima pakloti laikinai kol mazius taip kritineja,arba ta skaiciu raide puzle nors,vis minksciau kris nei ant plyteliu doh.gif laikykites bistras vaikis greit ismoks vaiksciot nebereiks nieko...
nu bet cincin kokie jus saunuoliai kaip viska susiplanave nebereik sukt galvos ka veikt atejus savaitgaliui,bet as tokio tempo nepatemciau but man sakes lotuliukas.gif bet jus saunuoliai,kad visa seima taip!!!
Atsakyti
Sveikos. Na va ir mes pagaliau issikapstem. Kazkoks virusas siaucia - dukterecia ligoniniej gulejo del to paties kas amilytei buvo. Tik mes isvengem dehidratacijos su rehydron,o kriksto dukrytei lasines state. Kontakto mums sergant nebuvo jokio,tai reiskia siaucia kazkas siauliuos. Baisu.. Uzvakar ir vakar jau visa diena lauke praleidom,su mb ir amiliuku mieste davemes,lape aplankem, lauko kavinej pasisedejom jaukiai, o vakar su zirziliux sauniai pasivaiksciojom - po maratono su vezimuku ir dar sportu vakare snd kojikes gerai maudzia ;}

IGNUTI SU KRIKSTU!!! wink.gif


Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif
Kaip gyvenat ir kuo? Kur mamukai dingę, kažko kuo toliau, tuo mūsų mažėja ir aš pasigendu daugelio mamyčių, bet aišku, suprantama, kad vaikučiai auga ir kuo toliau, tuo mažiau laiko lieka prisėsti prie pc. Nu va, užsakiau Taurui šalmuką ir laukiu jo labai labai, nes dabar nuolat tenka nešioti arba ištisai būti šalia, Saulei apie tokį šalmą nė nebūčiau pagalvojusi, o ir juoką man jie keldavo, bet dabar nebematau kitos išeities, nesinori, kad vaikui trauma būtų doh.gif

Mes jaučiu sirgsim, nes mažius pradėjo kažkaip ne taip kosėti verysad.gif

QUOTE(cincin @ 2013 04 22, 11:03)
Kas cia dar, susedome kompanija, aptareme planus ateiciai, nu tai ka iki rugpjucio turim gal 3 laisvus savaitgalius ,nesuplanuotus, bet manau cia laikinas dalykas biggrin.gif

Nu bet jūs nerealūs, stebiuosi, bet man tiek visko būtų per daug, nes aš labai noriu būti namuose ir tiek pramogų mane labiau vargintų, nei teiktų džiuagsmo, šaunu, kad jums tai puikus būdas atsipalaiduoti ir nuo to nepavargstat thumbup.gif

QUOTE(Astulyteee @ 2013 04 22, 14:15)
Tikrai jau pas jus vadinas siltasis sezonas atidarytas. Gera ideja smile.gif as irgi gaminsiu saltibarkscius... net seile istyso vien pagalvojus smile.gif

Aš tai ir žiemą dažnokai gaminu šaltibarščius tai man jie jau ir pabosti spėja, tai dabar visai net nenoriu jų, reikia sulaukti šiltų orų smile.gif

QUOTE(Laimiečka @ 2013 04 22, 23:14)


Sveikinimai krištukui 4u.gif
Laukiame foto thumbup.gif

QUOTE(Janke @ 2013 04 23, 08:33)
Pas mus šašlykų sezonas net nebuvo uždarytas biggrin.gif žiemą visada kepam wink.gif

ir pas mus drinks_cheers.gif

QUOTE(*sauluciuke* @ 2013 04 23, 09:47)
labu rytu nors jau gal ir diena.sendien geriu kava ir taaaip asaros pradejo byret kai mazius taip graziai nuropojo is vieno galo i kita-jau jis didelis saunuolis musu wub.gif

amellija-gauni koki kilima pakloti laikinai kol mazius taip kritineja,arba ta skaiciu raide puzle nors,vis minksciau kris nei ant plyteliu doh.gif laikykites bistras vaikis greit ismoks vaiksciot nebereiks nieko...
nu bet cincin kokie jus saunuoliai kaip viska susiplanave nebereik sukt galvos ka veikt atejus savaitgaliui,bet as tokio tempo nepatemciau but man sakes lotuliukas.gif bet jus saunuoliai,kad visa seima taip!!!

Sveikinimai su pasiekimai gražuolytį thumbup.gif , matai pabuvojot pas mus svečiuose ir išmokot iš mūsų ropoti, mes iš jūsų iš gulimos padėties - atsisėsti, savaitgalį 2in1 būdama svetukuose su Jokūbu pas mus pirmą kartą apsivertė nuo nugarytės ant pilvuko, o va šiandien Dalos berniukas ir pirmą kartą pas mane apsivertė nuo pilvuko ant nugaros, išvada - reikia dažniau draugiukams susimatyti, kad išmoktų naujų prijomų vieni iš kitų thumbup.gif

Oliviją sveikiname su paskutiniu mėnesiadieniu
user posted image
Atsakyti
Labukas,

tikrai labai čia ramu, mamukai su vaikučiais užsiėmę, daugiau grynam ore laiko praleidžia. Mes šiandien mažiukui nupirkom maisto ruošimo kombainą, kur vienam inde verda ant garų ir tam pačiam galim susmulkinti. Tikiuosi, kad bus pasiteisinęs pirkinys.

QUOTE(amellija @ 2013 04 23, 15:21)
Sveikinimai su pasiekimai gražuolytį  thumbup.gif , matai pabuvojot pas mus svečiuose ir išmokot iš mūsų ropoti, mes iš jūsų iš gulimos padėties - atsisėsti, savaitgalį 2in1 būdama svetukuose su Jokūbu pas mus pirmą kartą apsivertė nuo nugarytės ant pilvuko, o va šiandien Dalos berniukas ir pirmą kartą pas mane apsivertė nuo pilvuko ant nugaros, išvada -  reikia dažniau draugiukams susimatyti, kad išmoktų naujų prijomų vieni iš kitų  thumbup.gif
http://s.rimg.info/2...956ecce971f.gif[/img][/url]

Nu kaip fainiai, pas tave vaikučių "pirmųjų kartų" bus daug įvykę smile.gif manau, kad čia viskas dėl tavo šildomų grindų, nebaisu vaiką palikti ant jų ir ant kieto pagrindo geriau viską pavyksta daryti. Mes šeštadienį grįžę namo pritiesėm ant žemės kaldrų, adijalų, bet vistiek rankytės vėsokos buvo, tai ilgai nelaikėm mažiuko. Dabar laikom ant išskleistos sofos su priežiūra.
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2013 04 23, 19:14)
Labukas,

tikrai labai čia ramu, mamukai su vaikučiais užsiėmę, daugiau grynam ore laiko praleidžia. Mes šiandien mažiukui nupirkom maisto ruošimo kombainą, kur vienam inde verda ant garų ir tam pačiam galim susmulkinti. Tikiuosi, kad bus pasiteisinęs pirkinys.
Nu kaip fainiai, pas tave vaikučių "pirmųjų kartų" bus daug įvykę smile.gif manau, kad čia viskas dėl tavo šildomų grindų, nebaisu vaiką palikti ant jų ir ant kieto pagrindo geriau viską pavyksta daryti. Mes šeštadienį grįžę namo pritiesėm ant žemės kaldrų, adijalų, bet vistiek rankytės vėsokos buvo, tai ilgai nelaikėm mažiuko. Dabar laikom ant išskleistos sofos su priežiūra.

mes tai visada ant zemes laikom.pirma nebuvo kilimo tai priklodavau kaldru,nes kur kietesnis pagrindas iskart vaikiukams daug geriau pradet apsiversti ir t.t...
saunuolis tavo druckiukas,kad pradejo vartytis prasides veiksmas wub.gif
mes prikirtom balandeliu ir maziukas puse su bulve sublenderiavau,sukramsnojo kaip tikras vyras thumbup.gif
dingo dingo mamukai,pavasaris sirdyje pasijuto wub.gif
kas del saltibarsciu tai man jie nepatinka,bet jau mv prase kad kada nors padaryciau.reiks is mamos parsivest marinuotu burokeliu ir pagaminti biggrin.gif o saslyku kaip noreciau mmmm skanumelis wub.gif su svoguniukais ir ryziais tongue.gif
Atsakyti