Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 13, 09:47)
Pagal kanona krikstateviais turi buti krikstyt, prieje komunija ir dirmavoti. Gali buti vienas katalikas, kitas kitoks krikscionis, tada kitas bus liudininkas. Gali buti ir abu liudininkai. Bet dirmavot vaika tada, turbut, kita zmogu reikes ieskot g.gif
Kai as kalbejau su kunigu, klause ar krikstateviai prieje komunijos, ar dirmavoti. Bet cia nuo kunigu viskas priklauso, kiti net neuzklausia ir taip ir lieka nepastebeta. Bet istikro negaletu jusu krikstamote buti kriksto mama 4u.gif


Truputį pataisysiu: negali būti abu liudininkai, būtinai turi būti bent vienas krikštatėvis/krikštamotė katalikas(-ė). Taigi teks mums ieškotis krikštatėvio, nes kitaip negalėsim pakrikštyti smile.gif
Atsakyti
Ar planuojate svečiams atminimo dovanėles? Jei taip tai pasidalinkite idėjomis wink.gif
Atsakyti
O kur balionus perkat?kad būtų atskirai vienspalviai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 04 14, 12:46)
O kur balionus perkat?kad būtų atskirai vienspalviai?  smile.gif

Nezinau ka turejot omenyj, manau balionu galima nusipirkti neisejus is namu, arba paprastesniu bet kokiam didesniam prekybcentryj g.gif
Vardinius helio uzsisakinesiu internete, yra labai platus asortimentas, o paprastenius turbut prekybcentryj, aisku jei rasiu norimu spalvu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 04 14, 12:46)
O kur balionus perkat?kad būtų atskirai vienspalviai?  smile.gif



as pirkau balionu salyje(akropolyje) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 14, 08:41)
Ar planuojate svečiams atminimo dovanėles? Jei taip tai pasidalinkite idėjomis wink.gif


Jeiturėsiu laiko ir noro- padarysiu taurių skirtukus smile.gif,jeine, tai nieko ir nebus smile.gif
Asmeniškaiman yra nelabai suprantamas toks didis svečių apdovanojimas... ax.gif Nelabaiman ta tradicija nauja patinka rolleyes.gif Aš vis dar iš tų,kurielaikosinuomonės,kad ateidamas į svečius kažkokia proga turi pagerbti šeimininkus atnešdamas dovaną,bet nesitikėdamas dar dovanų gauti mainais

QUOTE(pasaule @ 2013 04 14, 09:46)
O kur balionus perkat?kad būtų atskirai vienspalviai?  smile.gif


Na, aš perkuosi savo mėgstamoj parduotuvėj,kur išbandyti,žinau kokybę. Visokiuose pc už žemą kainą neverta pirkti,jei apie paprastus kalba,nes dažniausiai tokie labai prastai laiko...
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 14, 15:37)
Visokiuose pc už žemą kainą neverta pirkti,jei apie paprastus kalba,nes dažniausiai tokie labai prastai laiko...

Nezinau, kiek esu buvus sventese, buvo pripusti paprasti balionai, laiko jie normaliai, (arba nesupratau ka turejot omenyj prastai laiko...) tikrai patys nesprogineja(beje sunku ir suprogdint biggrin.gif ) ir patys neisipucia .... 4u.gif tik vat gal atspalviu nevisada norimu galima rasti...ir kiek teko matyti tu paciu gamintoju balionai yra ir pc ir firminese parduotuvese biggrin.gif 4u.gif
As kalbu ne apie pacius pigiausius ir prasciausius ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Star* @ 2013 04 14, 15:37)
Aš vis dar iš tų,kurielaikosinuomonės,kad ateidamas į svečius kažkokia proga turi pagerbti šeimininkus atnešdamas dovaną,bet nesitikėdamas dar dovanų gauti mainais

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 14, 12:53)
Nezinau, kiek esu buvus sventese, buvo pripusti paprasti balionai, laiko jie normaliai, (arba nesupratau ka turejot omenyj prastai laiko...) tikrai patys nesprogineja(beje sunku ir suprogdint  biggrin.gif ) ir patys neisipucia .... 4u.gif  tik vat gal atspalviu nevisada norimu galima rasti...ir kiek teko matyti tu paciu gamintoju balionai yra ir pc ir firminese parduotuvese  biggrin.gif  4u.gif
As kalbu ne apie pacius pigiausius ir prasciausius ax.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  thumbup.gif


Man tie paprasti ne tokie patvarūs mirksiukas.gif

Aš perku va tokius
http://lizeja.lt/nex...=106&prodid=717

Spalvą renkuosi kokios man reikia. Taipo vaiko gimtadienio žiūrėjau kiek išlaikys biggrin.gif pakabinti, taikabėjo nuo gegužės iki gal rugpjūčio ,net nebepamenu, bet tada jau vaikams atidaviau dabaigt lotuliukas.gif Pasileido kažkiek,bet laikėsi gan gerai.Ir kai kiti pripūsti gali iš niekur nieko subliūgšt ar sprogt, tai šitie nea, neturi tos mados sproginėti be reikalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2013 04 13, 20:38)
Truputį pataisysiu: negali būti abu liudininkai, būtinai turi būti bent vienas krikštatėvis/krikštamotė katalikas(-ė). Taigi teks mums ieškotis krikštatėvio, nes kitaip negalėsim pakrikštyti smile.gif

Na, buvo pasisakymu, kad kunigas suzinojes, kad krikstateviai nesusituoke baznycioj uzrase abu liudininkais mirksiukas.gif
Zodziu, esme tokia, kad kiekvienas kunigas interpretuoja kanona pagal save doh.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 04 14, 14:37)
Asmeniškaiman yra nelabai suprantamas toks didis svečių apdovanojimas...  ax.gif Nelabaiman ta tradicija nauja patinka  rolleyes.gif Aš vis dar iš tų,kurielaikosinuomonės,kad ateidamas į svečius kažkokia proga turi pagerbti šeimininkus atnešdamas dovaną,bet nesitikėdamas dar dovanų gauti mainais

drinks_cheers.gif mano tokia pati nuomone ir mes niekad nieko nedovanodavom sveciams ir nieko nesam gave ax.gif Tik skaitinedama SM forumus suzinojau apie toki dalyka.
Atsakyti
Pas mus taip pat ledai pajudejo thumbup.gif , baznycia uzsakyta, mazylio rubeliai jau kabo spintoje, tortu taip pat pasirupinta, dekoracijos jau daromos, nu manau viskas super vyksta, spesim susiruosti rolleyes.gif reikia dar pasukti galva kur nuvaziuot pasifotkinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(bagsyte* @ 2013 04 15, 09:54)
Pas mus taip pat ledai pajudejo thumbup.gif , baznycia uzsakyta, mazylio rubeliai jau kabo spintoje, tortu taip pat pasirupinta, dekoracijos jau daromos, nu manau viskas super vyksta, spesim susiruosti  rolleyes.gif  reikia dar pasukti galva kur nuvaziuot pasifotkinti  g.gif



musu fotosesijos vieta pakoregavo sventimo vieta.. kadangi ji labai grazioje vietoje tai ten darysime fotosesija su mini atributika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 15, 17:25)
musu fotosesijos vieta pakoregavo sventimo vieta.. kadangi ji labai grazioje vietoje tai ten darysime fotosesija su mini atributika  bigsmile.gif

Jus su jurine tema zadejot daryti taip? ax.gif
Atsakyti