Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Ačiū už atsakymus, nuu tie 20 tikrai valgys, ypač kai bus saldžiai mėgstančių vaikų 4u.gif Nes vestuvėm tai tortą darė mano puskė, kiek jis svėrė tikrai nežinau, kadangi tai buvo jos dovana, tik žinau, kad vienas aukštas liko net nepaliestas, nors valgytojų buvo nemažai ir iš vakaro, ir ryte apspitę stovėjo, taigi nesigaudau blush2.gif

Niu ką krikšto tėvus turim, svečių sąrašas yra, torto viziją turiu. Tikriausiai kitą savaitgalį važiuosim kas kleboną, kuris mus sutuokė... Nu ir tada jaučiu prasidės darbas, susirast kur padaryti šventinę vakarienę doh.gif Juk liepa vestuvių metas... Jaučiu kvietimų nedarysim, nes iš dalyvausiančių žmonių jų prasmę suprastų tik mano draugė, kitiem tie pakvietimai nereikalingi (pastebėjau, kai gavo kvietimą į vestuves, maždaug ką žodžiu negalėjai pasakyt...) taigi nevargsiu 4u.gif Apgalvojau dovanėles, tai galvoju suaugusiems darysiu širšių medų į stiklainiukus, o vaikams galvoju, kad reiks padaryti saldainių su krikštuko nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
na, musu data pasitempe i rugpjuti, bet dar nieko konkretaus doh.gif , jau imu erzintis, kad stovi vietoj reikalai...sodinsiuos si savaitgali vyra pokalbiui biggrin.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 07, 12:30)
Na, pagal paprocius, tai naujagimi krikstyt reikia, senovej mamos dar po gimdymo is patalu nepakildavo, kai vaikucius jau nunesdavo pakrikstyt, jau nebesigaus jums laikytis paprociu biggrin.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 04 07, 12:35)
Beja del tortu, tai ar zinot kad ju patiems nebegalima atsivezti i kavines? Isejo katik istatymas, kad tai draudziama, todel dabar reikes rinktis is to, ka pasiulys jusu sventimo vieta  ax.gif

o tai tau...gal negalios tokie griezti reikalavimai ne didmiescio kavinej g.gif , bet aciu uz informacija 4u.gif


QUOTE(Jolanteleg69 @ 2013 04 08, 19:22)
sveikutes...del nertu rubeliu mergaitem galit i mane kreiptis, mano kaimine daro stebuklus vaseliu ir tikrai nepleshia.
o mes daugiau niekur nepajudejom, nieko daugiau nedariau

gal yra kur pavyzdeliu pasiziureti? ax.gif

QUOTE(makaciolyte @ 2013 04 09, 23:11)
sveiki,
na mes vietos ieskojome Kaune ir biski geresnes (ne kokio sklepuko), tai 08.03 vargiai gavome, bet gavome, linkiu paskubet ir sekmes smile.gif

kur svesite?

QUOTE(puma @ 2013 04 10, 13:53)
Sveikos 4u.gif
Zinot, kai daug galvoji apie stalo dekoravima, tai gali kokia nesamone prigalvot,  lotuliukas.gif cia as apie save... biggrin.gif  sugalvojau, kad noreciau staltieses-zoles(aisku nusienautos  lotuliukas.gif )... blush2.gif bet kiek be googlinciau nerandu...randu tik zoles kilimelius ciuciukams blush2.gif  jei nerasiu tai bent, turiu ideja kita su zolyte.. biggrin.gif kaip jums?

nesu macius staltieses g.gif
o negalvojot, toki stalo "centra" paruosti is daigintu kvieciu ar zolytes tikros? kazkur maciau pavyzdeliu, imesiu, jei atrasiu pas save kazkur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 04 12, 11:27)
Sakykit kaip orientuotis kiek kg torto reik? būtų apie 20 jį valgančių žmonių? g.gif

3-4 kg, manau g.gif As pirkciau 3, jei bus ir kitokiu saldumynu, o ypac, jei bus saldus stalas tikrai uzteks.

QUOTE(*Star* @ 2013 04 12, 14:34)
Jei dalinsi 20 - čiai žmonių, tai žmogui apie 200g  standartinis gabaliukas  mirksiukas.gif gaunas dvieju kg tortas.

Trupuciuka apsirikai, 20 zmoniu po 200g iseitu 4 kg 4u.gif

QUOTE(Unikko @ 2013 04 12, 16:13)
Tik pas mus vel problema, nes tie patys saltiniai raso kad bent vienas is ju turi buti katalikas, nekataliku baznycioje pakrikstytasis kvieciamas kaip Kriksto liudininkas, o krikstamote liuterone  doh.gif  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif
Gal jus mane apsviesit kaip is tikruju? Ar pas jus krikstatevis ir buvo krikstatevis, o ne "liudininkas"?

Pagal kanona krikstateviais turi buti krikstyt, prieje komunija ir dirmavoti. Gali buti vienas katalikas, kitas kitoks krikscionis, tada kitas bus liudininkas. Gali buti ir abu liudininkai. Bet dirmavot vaika tada, turbut, kita zmogu reikes ieskot g.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 04 12, 20:46)
O jei krikstamote nera pasidirmavojusi, gal irgi tik liudininke gales buti?  g.gif

Kai as kalbejau su kunigu, klause ar krikstateviai prieje komunijos, ar dirmavoti. Bet cia nuo kunigu viskas priklauso, kiti net neuzklausia ir taip ir lieka nepastebeta. Bet istikro negaletu jusu krikstamote buti kriksto mama 4u.gif

Pasiziurekite cia apie kriksta ir krikstatevius, labai geras puslapis, savo klausima galima issiust, labai greitai atsako 4u.gif
http://kaunoarkivysk...php?id=50&tid=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 13 balandžio 2013 - 09:48
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 13, 07:47)
Trupuciuka apsirikai, 20 zmoniu po 200g iseitu 4 kg 4u.gif
id=50&tid=3]http://kaunoarkivyskupija.lt/index.php?id=50&tid=3[/url]


Ką čia trupučiuką doh.gif Ot tai matematika pas mane gi užpaskutinėj vietoj blush2.gif blush2.gif blush2.gif

g.gif Kadangi pas mus visi masiškai nevalgo, tai du- trys kg būtų pats tas,nes jei daugiau ir jei dar ne pagal skonį, tai ir atlieka paskui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 13 balandžio 2013 - 10:05
Puma, as apie kazka panasaus snekejau:
http://pinterest.com...51779192700699/
http://pinterest.com...11611734758754/
http://pinterest.com...33298842109947/
http://pinterest.com...36460158619659/
http://pinterest.com...80225719519299/
tik esu kazkur macius (neatradau niekur to paveikslelio), kad toks neaukstas medinis tamsiai dazytas lovelis eina per visa stalo centra (o gal ten keli loveliai) ir tokia apkarpyta solyte,,,na, labai gerai atrode thumbup.gif
o Tu gal sitokia zolytes danga turejai omeny? http://pinterest.com...82815478772277/
Atsakyti
Dėl kvietimų ir kitokių reikalų,tai pas mus yra taip. Šeimos tolerantiškos,supratingos, tai sunkumų dėdelių nekyla. darom kvietimus.Nes jei galima juos daryt- tai kodėl ne? Vienas iš susdedamųjų estetinių šventės elementų man bent jau rolleyes.gif
Nes vaikų gimtadieniams darom kvietimus- smagu jiems smile.gif

Ir į savo šventes darom. O jei paskui netyčia pamirši kelintą val. ar ką...

Nebijokit įvesti naujovių šeimoj 4u.gif Iš savo patirties galiu pasakyti- aš saviškius jau įpratinau,kad pas mus būna šventės gėlė. Va per vaiko gimtadienį šventės "gėlė"buvo balionai.Na kaip faina- visi sveikintojai atėjo ne tik su dovana,bet ir su balionų puokšte bigsmile.gif

krikštynoms kaip ir pirmagimiui, taip pat bus gėlė,nes man nepatinka kai suneša bet kokius glėbius gėlių,puokščių,paskui nėr kur jų dėti mastau.gif

Na ir kažkaip kiti šeimos nariai gerbia tokius sprendimus ir visi palaiko,nesusipratimų nebūna mastau.gif

Dabar va bus akcentas- linas, tą ir parašysiu kvietime. O kokį akcentą kas sugalvos- ne taip svarbu.gal galvajuostė lininė, gal lininis raištelis, švarkelis, sagė ir tt,ir pan. Nėra griežtos taisyklės, pasirinkimo laisvė smile.gif

Tad tikrai,mamytės,nebjokit įvesti svo šeimos tradicijų smile.gif Jei jūs darysit kaip įprasta,tai ir užsiprogramuosit neišiet už įprastų rėmų...taip ir bus.

O geri pavyzdžiai užkrečia.nes jau prasidėjo ir teminiai vaikų gimtadieniai,kvietimai ir kt dalykai smile.gif matyt užkrėtėm biggrin.gif

Na čia mano tokia nuomonė,pasidalinau patirtimi kaip aš darau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 13 balandžio 2013 - 10:17
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 13, 08:47)
Kai as kalbejau su kunigu, klause ar krikstateviai prieje komunijos, ar dirmavoti. Bet cia nuo kunigu viskas priklauso, kiti net neuzklausia ir taip ir lieka nepastebeta. Bet istikro negaletu jusu krikstamote buti kriksto mama 4u.gif

As zinau kad pagal visus ju nurodymus kaip ir negaletu buti, bet idomu kaip realiai buna. Nes pavyzdziui musu niekas neklause, o tik liepe krikstynu diena ateiti tiesiai i baznycia. Na bet manau irodymu juk niekas neprasys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 13, 07:06)
Na,mums kai kunigai sakė-svarbu krikštatėviai būtų krikštyti  4u.gif



mums irgi 4u.gif
Atsakyti
makaciolyte ruošimės šiai šventei kartu smile.gif mes ir tą pačią datą vakar su kunigu sutarėm .

Manęs vakar paklausė ar kirkštatėviai krikštyti ir būtų gerai , kad būtų santuoka bažnytinė, taip, kad pas mus pagal kunigėlį neprivaloma !

*Star* ačiū už naujų tradicijų šeimoje pasidalinimą, labai smagios idėjos, manau su šventės "gėle" ir man reiks pasukti galvą ... gal dvi spalvas pasiūlysiu svečiams pasirinkti g.gif
Papildyta:



ir dar klausimas ? prieš kiek laiko įteikiate/išsiunčiate kvietimus ?
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2013 04 13, 11:15)
Puma, as apie kazka panasaus snekejau:
o Tu gal sitokia zolytes danga turejai omeny? http://pinterest.com...82815478772277/

Aciu labai, imetei pavyzdelius kuriuos buvau numacius 4u.gif 4u.gif , kadangi mano ideja pilnai sudaiginti stala truputi nereali lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai manau pati imsiuosi i grazius indelius arba lovelius ir prisidaiginsiu zoles, gal kokiu pora drugeliu apgyvendinsiu... blush2.gif juk istikruju tas nieko nekainuoja, svarbu ideja butu puikiai priderinta 4u.gif biggrin.gif
Zolyte siek tiek kitaip isivaizdavau 4u.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 04 13, 12:17)
Nes pavyzdziui musu niekas neklause, o tik liepe krikstynu diena ateiti tiesiai i baznycia. Na bet manau irodymu juk niekas neprasys  biggrin.gif

Jei neklause manau ir nereikia sukti galvos 4u.gif musu irgi nieko apie krikstatevius neklause uzsirase ju duomenis ir viskas, o musu tai baznytinio liudijimo paprase...ir ka...pasimatysim krikstynu diena... 4u.gif jau milijonus kartu sneketa, kad viskas priklauso nuo kunigo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 13 balandžio 2013 - 13:02
QUOTE(PUka @ 2013 04 13, 10:29)
makaciolyte ruošimės šiai šventei kartu  smile.gif  mes ir tą pačią datą vakar su kunigu sutarėm .

Manęs vakar paklausė ar kirkštatėviai krikštyti ir būtų gerai , kad būtų santuoka bažnytinė, taip, kad pas mus pagal kunigėlį neprivaloma !

*Star* ačiū už naujų tradicijų šeimoje pasidalinimą, labai smagios idėjos, manau su šventės "gėle" ir man reiks pasukti galvą ... gal dvi spalvas pasiūlysiu svečiams pasirinkti  g.gif
Papildyta:
ir dar klausimas ? prieš kiek laiko įteikiate/išsiunčiate kvietimus ?


Kad lengviau būtų apsispręsti biggrin.gif -pvz per savo santuoką pasakiau aiškiai- raudona arba balta rožė. Viena. biggrin.gif Man labiausiai rožės patinka rolleyes.gif Nu aišku, kažkas atnešė tris raudonas rožes, viena draugė būtinai puokštę, bet su baltom rožėm. Visas pasimerkiau, susidžiovinau paskui galvas, buvoman dekoras tokiame dideliame stikliniame inde paskui rolleyes.gif


O vaikui dėl gimtadienio- tai ką,manau žmonės suka galvą-nešt tą gėlytę, ar vietoj jos kažką... O čia- gėlė- balionas biggrin.gif viskaslabai paprasta ir aišku ,irlabai vaikiška smile.gif

Krikštynoms vyresniuko nebepamenu... man atrodo,kadbuvo balta rožė, ar balta gėlė... blush2.gif išgaravo va iš galvos visai... doh.gif


Tai jei pasirinktumėt dvi spalvas,irgi būtų labai gražu. Ypač jei tos spalvos bus dominuojančios šventėje 4u.gif
Papildyta:
Pamiršau parašyt biggrin.gif Birželio 1 d bus krikštynos, tai jau visųs įspėjau dėl tos dienos,o kvietimus gal gegužės pradžioj įteiksim smile.gif
Atsakyti
Mes su dukryte papuolėm į ligoninę, tai visi planai nuvažiuot į bažnyčią ir t.t. šuniui ant uodegos doh.gif Sutariau jau, kad krikšto mama pasiūs lininę suknutę wub.gif Tai irgi reiks palėkti iki parduotuvės prie kalvarijų turgaus, pažiūrėt koks pasirinkimas. Vakar dar vyras priporino, kad organizuos baikerių palydą, tokią per savo vestuves turėjom, tai kaip ir tradicija bus biggrin.gif Kad tik oras geras būtų. Ir dar jam norėtųsi kokio gražaus retro automobilio, o aš norėčiau kokio ale vaikiško, mini cooperio arba vw beetle gaivios spalvos bigsmile.gif O šventimas paprastas, pietūs kavinėj ir tiek.

Tiesa, planuojamą dieną bus mano mamos gimtadienis wub.gif Bet ji sakė, kad darys balių kitą savaitgalį, tai mes to ir neakcentuosim, aišku kokią gėlių puokštę močiutei padovanosim smile.gif

maniškei bus metukai ir 10 mėnesių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simuute: 13 balandžio 2013 - 15:39