Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Sveikos 4u.gif kada aš prisėsiu normaliai planuot krikštynas... sad.gif dabar tai prie gimtadienio, tai prie krikštynų...

Sakykit kaip orientuotis kiek kg torto reik? būtų apie 20 jį valgančių žmonių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 04 12, 12:27)
Sakykit kaip orientuotis kiek kg torto reik? būtų apie 20 jį valgančių žmonių? g.gif

Cia tai klausima uzdavet lotuliukas.gif ar tikrai visi 20 valgys? manau 3 kg tikrai uzteks, nors neaisku kas, kiek jo suvalgys biggrin.gif o jei visiem vienodai ir po lygiai dalinsit tai paskaiciuokit, kiek daug maz gabaliukas svertu ir padauginkit is 20 lotuliukas.gif bandziau kazka isvest, nezinau ar gavosi... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 04 11, 12:58)
Sveikos, pas mus ir Krikštynos plius tėvelio gimtadienis, šiaip turbūt bus krikšytnos viso centre o teveliui bu tortas ir ilgiausi metai, jis pas mus gimtadenių nemegejas švęst tai manau bu kaip tik mirksiukas.gif
bet nežinau kaip kvietime rašyt ar tik krikštynos ar dar plius gimtadienis, ar netrodys kad dovanų dvigubų tikėmes blush2.gif  g.gif ar tiesiog kas atsimins kas pasveikins bet al negražu bus rpieš kitu tarkim mano gimines kurie juk nežino doh.gif


Mes taip pat nusprendeme kad pagrinde bus krikstynos 4u.gif (nes vis del to krikstynos tik viena karta, o gimtadienis kas met ( dar plius ne jubiliejus)
tai manau uzteks torto bei ilgiausiu metu gimtadienio proga g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AVika @ 2013 04 12, 12:27)
Sveikos  4u.gif kada aš prisėsiu normaliai planuot krikštynas... sad.gif dabar tai prie gimtadienio, tai prie krikštynų...

Sakykit kaip orientuotis kiek kg torto reik? būtų apie 20 jį valgančių žmonių? g.gif


Na kadangi preita met turejome vestuves, tai mums rekomendavo kai sakemes torta po 200g zmogui smile.gif taip ir dareme, torto tikrai uzteko thumbup.gif taip pat orentuosimes ir per krikstynas kai sakysime torciuka:)
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 04 12, 09:27)
Sveikos  4u.gif kada aš prisėsiu normaliai planuot krikštynas... sad.gif dabar tai prie gimtadienio, tai prie krikštynų...

Sakykit kaip orientuotis kiek kg torto reik? būtų apie 20 jį valgančių žmonių? g.gif


4u.gif
Jei dalinsi 20 - čiai žmonių, tai žmogui apie 200g standartinis gabaliukas mirksiukas.gif gaunas dvieju kg tortas. jei jau taip standartiškai grubiai skaičiuot smile.gif
Papildyta:
Parašiau net nemačiau,kad Bagsyte jau atrašė biggrin.gif biggrin.gif na tai,kad jau dvi taip gudriai surašėm, gal bus lengviau orientuotis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 12 balandžio 2013 - 14:35
QUOTE(aliunte @ 2013 04 08, 14:26)
O mums atvirkščiai: krikštatėvis numatytas dar kai sūnelis nė gimęs nebuvo, o su krikštamote  doh.gif  tubūt kviesim vyro pussesere, bet tik todėl, kad reikia...


Suprantu jus 4u.gif Musu situacija panasi, ir mane taip slegia ta mintis "tik todel, kad reikia..." verysad.gif Kriksto mama, atrodo, Dievo siusta, o toliau 0 variantu... Yra kas sutiktu jeigu MB paprasytu, bet... "tik todel, kad reikia..." verysad.gif

Susiradau info, kad gali buti tik vienas (-a) krikstatevis/krikstamote mirksiukas.gif Tik pas mus vel problema, nes tie patys saltiniai raso kad bent vienas is ju turi buti katalikas, nekataliku baznycioje pakrikstytasis kvieciamas kaip Kriksto liudininkas, o krikstamote liuterone doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 04 11, 21:50)
O dar įdomumo dėlei- pirmam vaikiukui krikšto mama katalikė, krikštatėvis- reformatas,vaikas katalikas. O dabar- vaikas bus pakrikštytas reformatu,tačiau krikštatėviai abu (mano brolis su žmona),katalikai  rolleyes.gif


Gal jus mane apsviesit kaip is tikruju? Ar pas jus krikstatevis ir buvo krikstatevis, o ne "liudininkas"? Kuriam mieste krikstijot?


Musu Krikstynos rugsejo pabaigoje, dukrai bus metukai ir 2 dienos wub.gif


Dar kvailas, absurdiskas klausimas: kaip pasisveikinat skambindamos ar rasydamos kunigui? Laba diena ar Garbe Jezui Kristui? Niekaip negaliu persilauzti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2013 04 12, 14:13)
Gal jus mane apsviesit kaip is tikruju? Ar pas jus krikstatevis ir buvo krikstatevis, o ne "liudininkas"? Kuriam mieste krikstijot?
Musu Krikstynos rugsejo pabaigoje, dukrai bus metukai ir 2 dienos  wub.gif
Dar kvailas, absurdiskas klausimas: kaip pasisveikinat skambindamos ar rasydamos kunigui? Laba diena ar Garbe Jezui Kristui? Niekaip negaliu persilauzti  blush2.gif


Taip, krikštatėvis ir buvo kaip krikšto liudytojas mirksiukas.gif Gal ir dabar taip skaitysis,net nežinau. Svarbu mums jie- krikštatėviai ax.gif

Aš sveikinuosi ir atsisveikinu pasaulietiškai mirksiukas.gif Aišku,sudiev pasakyt gal ir nesunku, bet iš įpročio- viso gero. Ne tragedija smile.gif

Mes Biržuose krikštijamės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 12 balandžio 2013 - 16:37
o koks jums skirtumas krikštamotė ar liudininkė g.gif
Atsakyti
O jei krikstamote nera pasidirmavojusi, gal irgi tik liudininke gales buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 12, 21:46)
O jei krikstamote nera pasidirmavojusi, gal irgi tik liudininke gales buti?  g.gif

Nemanau. Aš pati irgi nesu pasibirmavojusi, bet esu krikštamotė, ir niekas manęs tada net nepaklausė. Klausė tik prieš santuoką bažnytinę, bet nei aš nei vyras neesam.
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 12, 20:15)
Nemanau. Aš pati irgi nesu pasibirmavojusi, bet esu krikštamotė, ir niekas manęs tada net nepaklausė. Klausė tik prieš santuoką bažnytinę, bet nei aš nei vyras neesam.

Gal dar kas su tuo susiduret? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 12, 21:46)
jei krikstamote nera pasidirmavojusi, gal irgi tik liudininke gales buti?

http://www.klauskkun...C...1to-tėvais
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 12, 18:46)
O jei krikstamote nera pasidirmavojusi, gal irgi tik liudininke gales buti?  g.gif


Na,mums kai kunigai sakė-svarbu krikštatėviai būtų krikštyti 4u.gif
Atsakyti