Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Pas mus 5lt- balionas helio, jei perki 10+ balionas 4 lt
Atsakyti
oho blink.gif na ir kaineles doh.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

QUOTE(*Star* @ 2013 05 16, 09:22)

Beje,tos,kurios galvojate apie dovanas- taurės skirtukas- gali būti ir atminimo suvenyras svečiui  mirksiukas.gif Juk namie taigi visi turim tautes,kurias naudojam užsimanę vyno, ar kai ateina draugė paplepėti- į sipilti po taurę vyno,užsiplikyt arbatos...

nu tu ideju rinkinys/katalogas bigsmile.gif zavesys, o ne ideja thumbup.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 05 16, 16:44)
o aš Katedroj klausiau tai sakėį nėra dabar kursų tai kaip suprast  g.gif

praeitais metai netyciom issiverziau I Onos baznycia (Vilnius) pamaldu, o ten ziuriu kaip sekta, sedi, klausos, juokias, sneak.. pasirodo kristynu pamokele biggrin.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 05 17, 09:30)
oho  blink.gif  na ir kaineles  doh.gif

jep, reik kraustytis lauk is tu dydziuju miestu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 05 17, 06:43)
jep, reik kraustytis lauk is tu dydziuju miestu g.gif

Klaipedoj jauciu irgi ne ka mazesnes tos kainos bus biggrin.gif doh.gif reiks pagalvot ar tikrai ju mums reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 05 17, 05:43)
Sveikos mielosios,
nu tu ideju rinkinys/katalogas bigsmile.gif  zavesys, o ne ideja thumbup.gif
praeitais metai netyciom issiverziau I Onos baznycia (Vilnius) pamaldu, o ten ziuriu kaip sekta, sedi, klausos,  juokias, sneak.. pasirodo kristynu pamokele biggrin.gif
jep, reik kraustytis lauk is tu dydziuju miestu g.gif


Ačiū blush2.gif biggrin.gif

O aš galvojau dideliuos miestuos kaip tik turėtų būt pigiau, nes helio dujų balionus pigiau pasiimt/pristatyt...
Atsakyti
sveikos merginos,
noriu paklausti tu,kurios daresi pacios pomponus ar lb sunku juos pasigaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 17, 09:59)
Ačiū  blush2.gif  biggrin.gif

O aš galvojau dideliuos miestuos kaip tik turėtų būt pigiau, nes helio dujų balionus pigiau pasiimt/pristatyt...

eik tu.. cia jei tik galetu tai ir uz pirstelejima viesoje vietoje paimtu cool.gif

QUOTE(diukute @ 2013 05 17, 10:18)
sveikos merginos,
noriu paklausti tu,kurios daresi pacios pomponus ar lb sunku juos pasigaminti? g.gif

atsiverti isganingaja puslapi "darai pats" youtuba o ten pgl. tau patogesni variant pasiziuri kaip juos ten lanksto ir vuole, gatavas produkta tavo rankose bigsmile.gif tikrai nera sunku mirksiukas.gif
pirma karta kai gaminau, lekiau pirkti spec. silkinio popieriaus, sumokejau n pinigu, po to bandziau is paprastu did. serveteliu. mano pastebejimas favorit visai neblogos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 05 17, 08:30)
oho  blink.gif  na ir kaineles  doh.gif

As pasiknisau visagaliam google lotuliukas.gif radau pigiau helio balionu, po 3-4 lt/vnt, arba kazka maisau blush2.gif nes sociai yra siulanciu tuos balionus, ir su atitinkamais uzrasais 4u.gif jei as klystu, pataisykit mane blush2.gif
Atsakyti
Nu va, siandien truputeli nuveikta krikstynu labui: nupirktos basutes dukrytei, skraiste, kuria siuveja padekoruos spec.prie sukneles, angeliukai dovanoms (dezutes seniau nupirkus esu), kepuryte balta, jei saltoka bus, nes prie suknytes galvos juosta bus.
Helio balionais zadejo pasirupinti drauge, turbut pirks helio ta baliona dideli ir patys su mano broliu pripus. 4u.gif
Atsakyti
Mamytės, prašau pagalbos. Kaip gražiai pasakyti ar kvietime parašyti, kad šventėje nesirengtų juodai? doh.gif Žinau, kad vaikelio būsima krikštamotė mėgsta juodą spalvą... Norėtūsi šviesių spalvų, bet neišmanau, kaip mandagiai užsiminti. Gal kuri esate su tuo susidūrusi, ar turite kokių minčių?
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 05 17, 22:09)
Mamytės, prašau pagalbos. Kaip gražiai pasakyti ar kvietime parašyti, kad šventėje nesirengtų juodai?  doh.gif  Žinau, kad vaikelio būsima krikštamotė mėgsta juodą spalvą... Norėtūsi šviesių spalvų, bet neišmanau, kaip mandagiai užsiminti. Gal kuri esate su tuo susidūrusi, ar turite kokių minčių?

Kvietime parašykite dress kodas: šviesios spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 05 17, 22:09)
Mamytės, prašau pagalbos. Kaip gražiai pasakyti ar kvietime parašyti, kad šventėje nesirengtų juodai?  doh.gif  Žinau, kad vaikelio būsima krikštamotė mėgsta juodą spalvą... Norėtūsi šviesių spalvų, bet neišmanau, kaip mandagiai užsiminti. Gal kuri esate su tuo susidūrusi, ar turite kokių minčių?

As pati megstu juoda spalva blush2.gif bet tik ne sventem schmoll.gif O tavo vietoj iteikdama kvietima kaip tarpkitko uzsiminciau, jog krikstas labai gazi, nekalta svente todel noretum/ar tiketumeisi sviesiu atspalviu sveciu sventiniu apdaru mirksiukas.gif nors pas mane naglumo pilnos kisenes, as be uzuominu tiesiai sviesiai pasakyciau ko noriu is sveciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif^

Aaaaa...Mamytes temuke i pabaiga, kuri sukurs grazius namucius naujiems plepesiams su krikstukus sarasiuku? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 17 gegužės 2013 - 21:27