Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Issilakste musu mamos po laukus po pievas, kai toks geras oras biggrin.gif biggrin.gif
Vel norejau paklaust, apie tuos krikstynu kursus doh.gif buvot kas, lankot, ar be ju apseisit?Nes mum viena paskaitele priklauso su kriksto teveliais, bet vis neprisiruosiam, idomu kas ten ir apie ka? 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ech krikstynos arteja , kuo toliau i miska tuo daugiau medziu.
taip ir su planavimu.
mes kvietime parasem, kad dovanotu baltu heliniu balionu, manau jie issilaiko bent 3 val kokias. gal kas turejot tokia proga palaikyti?
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 05 16, 13:34)
Issilakste musu mamos po laukus po pievas, kai toks geras oras  biggrin.gif  biggrin.gif
Vel norejau paklaust, apie tuos krikstynu kursus  doh.gif buvot kas, lankot, ar be ju apseisit?Nes mum viena paskaitele priklauso su kriksto teveliais, bet vis neprisiruosiam, idomu kas ten ir apie ka? 4u.gif

Buvau pamokelej biggrin.gif Truko apie valanda, kadangi musu parapijos kunigas jaunas ir megsta juokus/ironija, tai neprailgo.

O pasakojo apie krikstynu eiga, ka kiekvienas turi daryti, kur stoveti..., apie pati kriksta, jo reiksme. Apie krikstateviu isipareigojimus ir litanija apie baznycioS (ne)lankyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 05 16, 13:34)

Vel norejau paklaust, apie tuos krikstynu kursus  doh.gif buvot kas, lankot, ar be ju apseisit?Nes mum viena paskaitele priklauso su kriksto teveliais, bet vis neprisiruosiam, idomu kas ten ir apie ka? 4u.gif

Nieko apie tai net negirdėjau. Mums kunigas nė puse žodžio neužsiminė apie jokius kursus g.gif

QUOTE(justina G @ 2013 05 16, 13:57)
mes kvietime parasem, kad dovanotu baltu heliniu balionu, manau jie issilaiko bent 3 val kokias. gal kas turejot tokia proga palaikyti?

Aš ir galvojau apie helinius balionus. O vakar pagalvojau ir kam gi man jie doh.gif Linkėjimų leisti į orą nesiruošiu, noriu, kad jie liktų vaikui. Tuomet galvojau pauoįimui bent, bet jeigu Jūs sakot, kad jie greit išsileidžia, tai koks tada iš jų papuošimas? Susivėliau dabar jau visai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 05 16, 14:21)
Buvau pamokelej  biggrin.gif Truko apie valanda, kadangi musu parapijos kunigas jaunas ir megsta juokus/ironija, tai neprailgo.

O pasakojo apie krikstynu eiga, ka kiekvienas turi daryti, kur stoveti..., apie pati kriksta, jo reiksme. Apie krikstateviu isipareigojimus ir litanija apie baznycioS (ne)lankyma  4u.gif

4u.gif Aciu, manau tikrai verta ir del bendro isprusimo, thumbup.gif blush2.gif ir del paciu krikstynu paklausyt 4u.gif siaip nemegstu ilgu, ir nuobodziu lekciju, tikiuosi laikas neprailgs biggrin.gif
Atsakyti
Mrginos,heliniai balionai tikrai greit neišsileidžia mirksiukas.gif Gal čia aš be reikalo pasėjau paniką,bet aš visai kitu reikalu sakiau apie juos- ar per balių pastovėję jie normaliai kiltų aukštyn,kad nebūtų jog užsikabins už artimiausio krūmo biggrin.gif Ar nusklęs du metrai virš žemės biggrin.gif ,o tai visai kas kita smile.gif Nebijokit,tikrai išsilaikys visą balių, tad ramiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 16 gegužės 2013 - 14:19
o aš Katedroj klausiau tai sakėį nėra dabar kursų tai kaip suprast g.gif
Atsakyti
Mums nebuvo kursų prieš porą metų katalikų bažnyčioj, apie jokius kursus ir dabar nebuvo kalbos reformatų bažnyčioj:)
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 05 16, 15:44)
o aš Katedroj klausiau tai sakėį nėra dabar kursų tai kaip suprast  g.gif

Manau, tai priklauso nuo pacio kunigo. Pries 5 metus toj pacioj baznycioj irgi nebuvo jokiu pamokeliu, nes buvo kitas kunigas. O dabartinis pasake, kad pakviete vien del to, kad priminti krikstateviams ju pareigas.

Pvz. Kalvariju, Dominikonu baznyciose irgi yra pamokeles, o vat Petro ir Povilo - ne. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 16, 13:18)
Mrginos,heliniai balionai tikrai greit neišsileidžia  mirksiukas.gif Gal čia aš be reikalo pasėjau paniką,bet aš visai kitu reikalu sakiau apie juos- ar per balių pastovėję jie normaliai kiltų aukštyn,kad nebūtų jog užsikabins už artimiausio krūmo biggrin.gif Ar nusklęs du metrai virš žemės biggrin.gif ,o tai visai kas kita smile.gif Nebijokit,tikrai išsilaikys visą balių, tad ramiai smile.gif

Jo jo, cia del tavo pasisakymo visos supanikavo lotuliukas.gif as rami biggrin.gif svarbu kad balionai neissileistu ax.gif
O sakykit, kiek mazdaug kainuoja 1 vnt. heliu pripildytas paprastas balionas? g.gif
Kazin galima bet kokius balionus tom dujom pildyti? Ir ar atnesus i parduotuve savo balionus juos pripustu heliu? g.gif aj tokiu durnu klausimu iskilo biggrin.gif
Atsakyti
aš klausiau balionų šaly, tai rekomenduoja didesnius po 7lt, jie ilgiau išsilaiko, bet bandysiu užsakinėt iš fejerija.lt, atveža Vilniaus mieste už 8lt ir balionai ten pigiau.
Atsakyti
O aš maniau, pas mus provincijoj brangu doh.gif 7LT balionas??? aš buvau lengvai šokiruota kai man pasakė 3Lt pūtimas + baliono kaina (klausiau, tai sakė galima ir savus balionus,nes norėčiau su užrašu "mano krikštynos"). Jeigu yra galimybė, tai gal ir geriau sumokėti tuos kelis litus viršaus ir ramiai sau laukti, kol juos atveš, nes tą dieną ir be to turėsit visokių darbų ir rūpesčių.
Atsakyti