Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 11, 08:23)
Sakykit, mamos, ar visai baltai zadat vaikus rengti krikstynoms?

Taip, rengsim baltai, tik gal bus koks rozinis akcentas, nes bus nerta suknyte, tai jauciu bus su roziniu kaspinuku.
Atsakyti
Kuriai čia sakėt reik pievelės ant stalo? biggrin.gif

http://www.jurasta.l...-cm-1-vnt-11608
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 11 gegužės 2013 - 14:31
QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 11, 09:23)
Sakykit, mamos, ar visai baltai zadat vaikus rengti krikstynoms?

mes baltai baltai baltai:)
kai dicki krikstinau tai ir sveciu prasiau kad tik baltai but, pamenu krikstamote juoda sijonuka uzsidejo tai uch pyktelejau, bet kad ir taip labai graziai atrode:)
kas galejo tas laikesi mano prasymo -baltai-
o siemet mes visi baltai, su maze gal kaip akcenta aguona nerta turesim, bet nezinau ar tikrai desimes...siaip visi kiti baltai, na dickis su raudonais inkariukais, o as su vyru baltais lininiais (as biski nukrypsiu nuo normos, ir virsutine dalis apsirengimo ne is lino) ir jau kazkaiop sy kart man dzin kaip bus sveciai (mano tevai itariu bus sviesiai apsirenge, kiti dzin)

beje kur kaune pomponus pirkot ir kokia kaina, uzejo ir man noras ju?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 11, 11:04)
Mano vyresniukas buvo su juodom kelnytėm ir liemene  mirksiukas.gif

Dabar bus šviesaus šviesaus lino, bet ne grynai baltas kostiumėlis  smile.gif


kostiumukas sampanines spalvos su sokolado spalvos apvadukais, dar skraiste bus balta kriksto metu uzdesime
Atsakyti
Krikštukė bus balta lininę suknelę, dičkė irgi greičiausiai lininę suknelę (gal net jos krikštynų suknytę apvilksiu jei tilps ) o va patiems nesugalvoju kuo apsirengt
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 11, 10:23)
Sakykit, mamos, ar visai baltai zadat vaikus rengti krikstynoms?

g.gif g.gif dar nezinau, rubeliu tik zvalgausi, o baltai nezinau ar noreciau, viskas priklauso nuo modelio, tada tiks ir balta... rolleyes.gif


QUOTE(*Star* @ 2013 05 11, 15:30)
Kuriai čia sakėt reik pievelės ant stalo? biggrin.gif

http://www.jurasta.l...-cm-1-vnt-11608

4u.gif Aciu

Pas mane darbai juda i prieki vezlio greitumu/letumu lotuliukas.gif lotuliukas.gif esu egoiste, vyrukai dar rubu neturi, bet mano nauja suknele jau kabo biggrin.gif blush2.gif , o toliau nezinau ko cia griebtis ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuos ir aš prie planuotojų - planuojame krikštyti sūnelį liepos 13 dieną (aš asmeniškai nebijau to 13, man jis laimingas skaičius biggrin.gif ) Net nežinau nuo ko pradėti, svečių sąrąšas lyg ir yra, atrodo tik artimiausius kviesime, bet žmonių apie 20 susidaro doh.gif o po bažnyčios pasisedėjimą namuose galvojam daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2013 05 13, 14:47)
Sveikos  4u.gif  jungiuos ir aš prie planuotojų - planuojame krikštyti sūnelį liepos 13 dieną (aš asmeniškai nebijau to 13, man jis laimingas skaičius  biggrin.gif )  Net nežinau nuo ko pradėti, svečių sąrąšas lyg ir yra, atrodo tik artimiausius kviesime, bet žmonių apie 20 susidaro  doh.gif  o po bažnyčios  pasisedėjimą namuose galvojam daryt  g.gif

Musu dukros krikstynos irgi liepos 13, jau sutarta baznycioj thumbup.gif
Nesureiksminu skaiciu, svarbiausia, kad oras geras butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 05 13, 16:40)
Musu dukros krikstynos irgi liepos 13, jau sutarta baznycioj thumbup.gif
Nesureiksminu skaiciu, svarbiausia, kad oras geras butu  biggrin.gif


Mes dar nesitarėm, bet tikimės, kad kunigui tiks data, kadangi ne Kaune krikštysim, o mano gimtinėje miestelyje. O oro ir aš tikiuosi gero, visgi liepa bus biggrin.gif
Atsakyti
na va, greitai judam pirmyn - dėl bažnyčios susitarėm jau, data lieka ta pati ir bažnyčioj prieš tai vestuvės bus, tai papuošimai mums liks thumbup.gif Kvietimo idėja irgi jau galvoj, pasidariau bandomąjį variantą, lauksiu vyro palaiminimo kai iš darbo grįš biggrin.gif Kuo toliau užsiimti, tikriausiai vaišių stalą apgalvot reikės g.gif Dar dovanėlės svečiams, krikšto tėvams, seneliams g.gif
Atsakyti
sveikos:) pas mus viskas juda jau su pagreičiu:) daug smulkemų dar neturim, bet tikiuosi greit viskas jau bus... vistik krikštynos jau greitai... į albumiuką įkėliau mūsų pakvietimus:)
Atsakyti
Sveikutės, aš tai visiškam neapsisprendime, didelė dilema baltą ar šampaninę spalvas rinktis (lyg daugiau nebūtų bėdų biggrin.gif) ir dėl datos dar nežinom gal 09 07 taip to oro gero norisi... ir dar viena krikštamotė greičiausiai atsisakys tai reikia kažką permąstyt.

Žvakės bus gyvom gėlėm puoštos man patiko vyresnėlės (albume mano "private" yra).
Tortas iš maximos jei tik pavyks vėl sutarti rolleyes.gif
Siuvėjai reik darbo duot tik va neišsirenku spalvų ir medžiagos - atlasą ar šilką, gal šifoną.... Vyresnėlei dariau su šilku ir gipiūru na gražu bet kainytė gavosi ogogo, dabar jei trim tai daugoka smile.gif taupysim matyt su šifonu bus.
Atsakyti