Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(daivuta @ 2013 05 08, 17:22)
papuosimai bus tokio stiliaus: http://dubrindis.wix.com/dekoracijos#!galerija/c23ga , tik atitinkamai pagal spalvas derinsim  smile.gif O kadangi svente dviguba, tai ant veliaveliu bus uzrasas "Aleksandro svente"  rolleyes.gif Patiekalus galvojam minimaliai gyvom gelem papuost, jei iseis, lauke gal kokiu balionu pakabinsim, nes svente sodyboje bus smile.gif 

labai gražu, o mes irgi panašiai darysim, nes greičiausiai je oras leis stalus statysim lauke, tai nelabai ką ten ir prigalvosi tuo labiau, kad penktadienį suvešiu maistą, o šeštadienį patys važiuosim jau po ceremonijos
Atsakyti
Ziuriu, karsciai planiuku neatbaido, diskusijos verda biggrin.gif As truputi sustojau, nes dabar dukros gimtadienis planuojamas, po to vyro, o dar darzas, vaikai ir namai, zodziu, truksta paroje keliu papildomu valandu ax.gif
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 05 07, 21:19)
Žiūriu visos čia pakvietimus, stalo, taurių papuošimus darot, jaučiuosi atsilikus  ax.gif

As nesijauciu atsilikusi, nors viso sito ir nedarysiu smile.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 05 07, 21:38)
mano švelniai tokia kakavinė,sakyčiau,bet vyromarškiniaipanašios spalvoskaipmano, jo kelnės pilkos ir vaikopilkoskelnės,bet vaikinukui vilksiu irgimarškinkuspaprastus.Naomažylis krikštukas bus su šviesiu lininiu kostiumėliu smile.gif ne vienodi,bet lino akcentas išlaikytas ,spalvoti,bet žaismingai atrodys,ne kaip kareiviukai  smile.gif

Sauniai atrodysit thumbup.gif
Sakei, darysi geles is organzos, gal imesi kokia nuoroda ar kazka?

QUOTE(boOoruze @ 2013 05 08, 15:34)
Dukterėčios šeima nori prabangos, tad labai nori būtent šilkinių rūbeliu, na o šilkas juk visi žinom - prabangi ir brangi medžiagėlė..  smile.gif

Grazios suknes, svarbiausia, kad teveliams patinka 4u.gif Jei nori zmones ramios ir prabangios sventes, kodel ne, mintis labai grazi ir tokia pakileta, manau bus tikra pasaka wub.gif
Juk butu nuobodu, jei visi vienodai darytu sventes. Mums niekaip netiktu tokia vizija, nors mielai sudalyvauciau svetimuoje tokioje sventeje rolleyes.gif

QUOTE(daivuta @ 2013 05 08, 16:22)
Sveikos 4u.gif Turbut nelabai mane kas cia prisimena

Kaip tai ne biggrin.gif Grazi vizija mirksiukas.gif
P.S.: uzsuk retkarciais pas mus, pasiilgom mirksiukas.gif

QUOTE(Unikko @ 2013 05 08, 18:16)
Salė atrodo taip, prie jos stiliaus derinsiu kvietimus, pvz. kažką panašaus.

Labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vlymae @ 2013 05 08, 19:47)
sveiki, as ir jungiuosi i si skyreli planuojam kristynas Vilniuje rugpjucio men. Galvos skausmas - mes gyvenam anglijoje  ax.gif  Kaip ten su Vilniaus baznyciomis reikalai?

Sveika, mes taip pat planuojame krikštynas Vilniuje. Misija tikrai įvykdoma. Pavasarį buvau atskridus kitų reikalų, bet tuo pačiu užsukau į 3 restoranus, dar spėjau su pasirinkto vadybininke meniu aptart ir toliau sėkmingai bendraujam el. paštu ir banko pavedimais biggrin.gif Į bažnyčią vakar paskambinau, sutarėm datą ir visą info su anketa atsiuntė irgi el. paštu smile.gif Tad joks čia galvos skausmas, drąsiau 4u.gif

QUOTE(daivuta @ 2013 05 08, 20:41)
Kaip grazu ir ideja liuks wub.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 09, 11:13)
Labai labai thumbup.gif

Labai ačiū 4u.gif


Užklydau į supermenus, ten labiau vestuvių dekoras bet pasidalinsiu, galbūt pravers kas lauke planuojat šventę arba patinka visokios įmantrybės ir mini-grožiai.

Lino akcentai
Do-It-Yourself žvakidė ir linkėjimai ant akmenukų
Stalo, lauko dekoravimas
tobula happy.gif



Man labai patiko jų CD dėklai, jeigu pas mus bus fotografas užsidegiau daryt ir visiems vietoj padėkos kortelių išsiųst bigsmile.gif Bet manau tai ir liks geru ketinimu laugh.gif
Atsakyti
Iki šventės laiko lieka vis mažiau, vos dvi savaitėlės smile.gif visi namai apkrauti karpiniais smile.gif) darausi dėžutes svečių lauktuvėms, į jas žadu dėti po saldainių maišiuką, kokių dražė skanesnių (tikriausiai "Rūtos"), po vaškinę žvakutę angeliuką (jau turiu) ir suvenyrui po krikštynų saldainį. Visi kiti atributai jau beveik paruošti, pom pomsai vietoj, saldaus stalo papuošimai irgi (labai gražiai padarė Bumbulas (fcb) - ačiū kažkuriai narei, kuri rekomendavo) smile.gif Medinukai seneliams irgi atkeliavo ne per seniausiai smile.gif bet labiausiai džiaugiuosi albumu krikštynoms, į jį sudėti senelių pasižadėjimai, pasakėlė apie mamytę, krikšto tėvų pasižadėjimai, tėvų linkėjimai leliukui, vaiko dosjė ir kt., atitinkamai šalia paliktos vietos įklijuoti nuotraukoms po krikštynų. Nors sumokėjau nemažai, bet negaliu šiuo albumu atsidžiaugti, man pats gražiausias krikštynų prisiminimas bus, tikiuos kada ir sūneliui patiks pavartyt smile.gif
Visa šeimyna rengsimės baltai, tėtis dar iš kitų krikštynų turi labai gražų baltą švarką, vaikas visas lininis, rūbeliai pasakiški smile.gif žodžiu, krikštynoms ruošiuos jau nuo sausio, tai taip nekirto niekas per piniginę, o ir pasidariau daug ką, ko troškau smile.gif wub.gif

TIK:
Merginos, perėmiau iš pusseserės labai gražią baltą nertą suknelę krikštynoms, taip džiaugiuos - toks grožis ir pigiau grybo smile.gif tik su pasuknele problema - gal kam nebereikia ar parekomenduotumėt kas galėtų nebrangiai pasiūt. Nebeliko laiko, o ir su mažu leliuku nelabai po audinių krautuves palakstysi, plius reiktų į miestą važiuoti. Mano dydis 40-42, būtų gerai trikotažinė smile.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 09, 09:13)
Ziuriu, karsciai planiuku neatbaido, diskusijos verda biggrin.gif As truputi sustojau, nes dabar dukros gimtadienis planuojamas, po to vyro, o dar darzas, vaikai ir namai, zodziu, truksta paroje keliu papildomu valandu ax.gif


Sauniai atrodysit thumbup.gif
Sakei, darysi geles is organzos, gal imesi kokia nuoroda ar kazka?



Ačiū,bus matyt kaip atrodysim ax.gif

Nepasidariau dar papuošimų doh.gif Būtinai parodysiu kasgavosi.
Sakiaukokį dešimt helinių balionų gal pasiimsiu. Dabar galvoju-gal reiktų po krikšto padaryt atrakciją-nors kelis balionus paleist su linkėjimais? g.gif

QUOTE(Unikko @ 2013 05 09, 17:09)

CD dėklai, jeigu pas mus bus fotografas užsidegiau daryt ir visiems vietoj padėkos kortelių išsiųst  bigsmile.gif Bet manau tai ir liks geru ketinimu  laugh.gif


Pažiūrėjau-matytų veidų radau bigsmile.gif Gražūs jų darbai rolleyes.gif

mano fotografas kitokio stiliaus cd dėkliukus ima ax.gif Tai galvoju- kažin kaip bus su mūsų krikštynom- gausiu dovanaisavo darytą cd dėkliuką ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 09, 21:18)
mano fotografas kitokio stiliaus cd dėkliukus ima  ax.gif Tai galvoju- kažin kaip bus su mūsų krikštynom- gausiu dovanaisavo darytą cd dėkliuką ar ne  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif

Aha, tavo dėkliukai irgi labai gražūs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2013 05 08, 20:16)

oi kokia miela aplinka ir dekoracijos thumbup.gif

ARUNE o is kokio tu miesto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 05 09, 22:34)


ARUNE o is kokio tu miesto? g.gif


oi, aš iš Gargždų, bet pakeliui ir Klaipėda, Kretinga, galbūt Plungė, Rietavas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Unikko @ 2013 05 08, 19:16)
- kaligrafija mano hobis
--Salė atrodo taip, prie jos stiliaus derinsiu kvietimus, pvz. kažką panašaus.

---Jeigu leis biudžetas, rinksimės iš šitų keturių atsirinktų fotografų(-ių):

www.fotopastele.lt
www.brigitafoto.lt
www.dovilephotography.com
www.laukinesfoto.blogspot.be


- geras bigsmile.gif , o Tu gal ir placiajai visuomenei uz mokesti ta darai ar tik savam rate?
-- thumbup.gif
---visi patrauklus, bet musu biudzetas nepaveztu, vien del fotografo nesinori atidelioti krikstynu, o siuo metu taupom didesniam tikslui, zodziu, reik kazko pigaus...zinau, kad kokybe kainuoja, bet si kart svarbu tik isiamzint, o is savu rato nenorim nieko prasyt...

QUOTE(Unikko @ 2013 05 09, 20:09)
Užklydau į supermenus, ten labiau vestuvių dekoras bet pasidalinsiu, galbūt pravers kas lauke planuojat šventę arba patinka visokios įmantrybės ir mini-grožiai.

dekui uz nuoroda 4u.gif , grazus darbai

QUOTE(arūnė86 @ 2013 05 09, 20:40)
bet labiausiai džiaugiuosi albumu krikštynoms, į jį sudėti senelių pasižadėjimai, pasakėlė apie mamytę, krikšto tėvų pasižadėjimai, tėvų linkėjimai leliukui, vaiko dosjė ir kt., atitinkamai šalia paliktos vietos įklijuoti nuotraukoms po krikštynų. Nors sumokėjau nemažai, bet negaliu šiuo albumu atsidžiaugti, man pats gražiausias krikštynų prisiminimas bus

gal galetum placiau papasakot ar imesti nuorodu su pvz? labai grazi ideja thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2013 05 10, 07:15)
- geras bigsmile.gif , o Tu gal ir placiajai visuomenei uz mokesti ta darai ar tik savam rate?
-- thumbup.gif
---visi patrauklus, bet musu biudzetas nepaveztu, vien del fotografo nesinori atidelioti krikstynu, o siuo metu taupom didesniam tikslui, zodziu, reik kazko pigaus...zinau, kad kokybe kainuoja, bet si kart svarbu tik isiamzint, o is savu rato nenorim nieko prasyt...


Geras klausimas biggrin.gif Savam rate, bet jau seniai galvoju pasidaryti portfolio ax.gif Gali man parašyti tekstą į AŽ, mielai parašinėsiu keliais stiliais. Galiu ir visą kvietimą padaryti/sukurti. Jeigu patiks, prašysiu apmokėti tik siuntimo išlaidas ir popierių (arba atsiųsti savo) smile.gif

Mūsų gali irgi nepavežti, žiūrint kiek bilietai į LT kainuos ir irgi paralelinį tikslą turim. MB pažadėjo, bet gal leisiu to pažado netesėt ir paprašysim vieno svečio, kuris fotografija domisi įamžint ceremoniją. Kad tik visi su blykstėm nepyškintų. Be to, fotografai dažniausiai siūlo pradėti fotkint namie, po to bažnyčioj ir 30 min. po apeigų, tai mes tos pasiruošimo dalies namie neimtume, nes neaktualu.


Pradėjau žvalgytis krikštynų suknelės, vakar užtikau:
user posted image user posted image

Kad tik būtų panašių baltų arba su švelniais rožiniais akcentais wub.gif Ir tinkamo dydžio doh.gif
Atsakyti
Sakykit, mamos, ar visai baltai zadat vaikus rengti krikstynoms?
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 11, 07:23)
Sakykit, mamos, ar visai baltai zadat vaikus rengti krikstynoms?


Mano vyresniukas buvo su juodom kelnytėm ir liemene mirksiukas.gif

Dabar bus šviesaus šviesaus lino, bet ne grynai baltas kostiumėlis smile.gif
Atsakyti