Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 05 07, 22:19)
Žiūriu visos čia pakvietimus, stalo, taurių papuošimus darot, jaučiuosi atsilikus  ax.gif

drinks_cheers.gif ir a6 neapsikrovus jokiais darbais lotuliukas.gif , na bet daug ir nezadu daryti, darysim plana "minimum", tai viskas kukliai, jauciu net puosimu ideja atmesiu, nes del poros val pasisedejimu kavinej neverta vargti, tai tik kvietimus kokius nors sukurpsiu, vis neprisiruosiu, na, bet dar yra laiko truputi. programu jokiu irgi nedarysim blush2.gif ax.gif biggrin.gif

gal galit pasidalinti, kokius fotografus imat, kas jau issirinkot?
Atsakyti
Sveikos planuotojos smile.gif
Mano laika pasiruosimui vel ateme susirgusi mazoji doh.gif
Gal kas darot laikrastuka word variantu ir gletu pasidalinti kokiu maketeliu? 4u.gif
Esu padariusi dar tik pora lapu doh.gif tokiu tempu ir rudio ateis doh.gif o krikstynos uz 3 sav. buciau dekinga, jei kas pagelbetu ax.gif

Papuosimui kavineje as paprasysiu, kad tiesiog dirbtiniu ziedlapiu pabarstytu ant stalo ir paziuresiu kokios serveteles ir zvakes pas juos, tai nebent nupirksiu savo serveteliu ir zvakiu ir nunesiu. Daugiau nieko puost neplanuoju, nes pabusim tik kelias valandeles 4u.gif

Gamtoje, jei oras geras, turesim tik gera valandele, tai ten pasipuosiu toki mini stilizuota staliuka, su vazom, uzsakiau padekla sumustinuku, padesiu sampano, taures ir viskas. Dar planuoju virs stalo ant medzio pom pomsus pakabinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2013 05 08, 12:29)

Gal kas darot laikrastuka word variantu ir gletu pasidalinti kokiu maketeliu?  4u.gif
Esu padariusi dar tik pora lapu  doh.gif  tokiu tempu ir rudio ateis  doh.gif  o krikstynos uz  3 sav. buciau dekinga, jei kas pagelbetu  ax.gif


Parasyk man i AZ savo el pasta - atsiusiu
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 05 07, 18:59)
Na vat ne man... doh.gif  Atrodo gražūs daiktai bet kažko trūksta, kažko per daug ir t.t. Tik neužpykit, kiek žmonių-tiek nuomonių  4u.gif  Juk svarbiausia, kad būtų gerai tėveliams ir krikštatėviams, tiesa?  smile.gif

Tai žinoma kad nepyksta niekas 4u.gif Kiekvieno reikalas ir žinoma piniginės storis ir asmeninis skonis viską lemia. Mūsų šeima kai pernai krikštijom sūnelį rinkomės rūbelius gerokai mažesnės kainos, nes rūbeliai buvo ne šilkiniai o lininiai, tačiau pirkom iš tos pačios el parduotuvės. Dukterėčios šeima nori prabangos, tad labai nori būtent šilkinių rūbeliu, na o šilkas juk visi žinom - prabangi ir brangi medžiagėlė.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turbut nelabai mane kas cia prisimena, nes tik uoliai skaitau temute, bet vis neturiu ka pasakyt:) Nors siaip viska kaip ir turim, rubeliai suruosti, baznycia uzsakyta, siandien dar uzsisakiau keleta papuosimu namams, nes matau, kad pati spesiu kelis pom pomus pasidaryt geriausiu atveju doh.gif papuosimai bus tokio stiliaus: http://dubrindis.wix.com/dekoracijos#!galerija/c23ga , tik atitinkamai pagal spalvas derinsim smile.gif O kadangi svente dviguba, tai ant veliaveliu bus uzrasas "Aleksandro svente" rolleyes.gif Patiekalus galvojam minimaliai gyvom gelem papuost, jei iseis, lauke gal kokiu balionu pakabinsim, nes svente sodyboje bus smile.gif Sudetingiausia sugalvot minimalia programa, nes krikstatevis mus pavede, gales sventej pabut tik kelias valandas, tai dabar suku galva, kaip toj sventej kuo greiciau susisukus biggrin.gif Greiciausiai darysiu palinkejimu ir profesijos spejimo korteles, o daugiau tai net nezinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuta: 08 gegužės 2013 - 16:23
QUOTE(daivuta @ 2013 05 08, 17:22)
Sveikos 4u.gif Turbut nelabai mane kas cia prisimena, nes tik uoliai skaitau temute, bet vis neturiu ka pasakyt:) Nors siaip viska kaip ir turim, rubeliai suruosti, baznycia uzsakyta, siandien dar uzsisakiau keleta papuosimu namams, nes matau, kad pati spesiu kelis pom pomus pasidaryt geriausiu atveju doh.gif  papuosimai bus tokio stiliaus: http://dubrindis.wix.com/dekoracijos#!galerija/c23ga , tik atitinkamai pagal spalvas derinsim  smile.gif O kadangi svente dviguba, tai ant veliaveliu bus uzrasas "Aleksandro svente"  rolleyes.gif Patiekalus galvojam minimaliai gyvom gelem papuost, jei iseis, lauke gal kokiu balionu pakabinsim, nes svente sodyboje bus smile.gif  Sudetingiausia sugalvot minimalia programa, nes krikstatevis mus pavede, gales sventej pabut tik kelias valandas, tai dabar suku galva, kaip toj sventej kuo greiciau susisukus biggrin.gif Greiciausiai darysiu palinkejimu ir profesijos spejimo korteles, o daugiau tai net nezinau...

Jūsų papuošimų stilius tai man super wub.gif Labai norėčiau kažko panašaus, bet viskas remiasi į finansus, tai nebent įsizysiu, kad vyras prie fotoųopo prisėstų, gal bent kažką padarytų panašaus. O aš ir nedarysiu krūvos žaidimų, nepatinka schmoll.gif aš irgi darysiu tik minimaliai, nenoriu nei savęs, nei švečių. Manau, kad dar darysiu ir tą žaidimėlį (jeigu taip galima pavadinti), kur paskirstoma, kada kas žiūrės krikštuką. Tai tikrai nereiškia, kad atėjo laikas vaiką įdavėm į rankas kažkam ir pamiršom, bet jeigu mums bus persunku viską sužiūrėti, kad turėtumėm į ką kreiptis. Tik irgi dar nesugalvojau kokia forma tai pateikti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 05 08, 17:33)
Jūsų papuošimų stilius tai man super  wub.gif  Labai norėčiau kažko panašaus, bet viskas remiasi į finansus, tai nebent įsizysiu, kad vyras prie fotoųopo prisėstų, gal bent kažką padarytų panašaus.  O aš ir nedarysiu krūvos žaidimų, nepatinka  schmoll.gif aš irgi darysiu tik minimaliai, nenoriu nei savęs, nei švečių. Manau, kad dar darysiu ir tą žaidimėlį (jeigu taip galima pavadinti), kur paskirstoma, kada kas žiūrės krikštuką. Tai tikrai nereiškia, kad atėjo laikas vaiką įdavėm į rankas kažkam ir pamiršom, bet jeigu mums bus persunku viską sužiūrėti, kad turėtumėm į ką kreiptis. Tik irgi dar nesugalvojau kokia forma tai pateikti. g.gif


Gal koki sarasiuka zaidybine forma pakabint? mirksiukas.gif Graziai apipavidalinus manau visai neblogai ziuretusi g.gif
O del papuosimu - pagalvojau, kad man labiau apsimoka nusipirkt graziai padarytus, nei paciai sukt galva ir dar neaisku, koks tas galutinis variantas gautusi blush2.gif Be to, tuos papuosimus ir per kitas progas butu galima panaudot-as kaip tikra suvalkiete, visur ziuriu naudos doh.gif biggrin.gif
Beje, mano akimis ziurint, kainos ten visai padorios, nes as irgi neplanuoju isleist milijonu krikstynoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2013 05 08, 12:20)
drinks_cheers.gif ir a6 neapsikrovus jokiais darbais lotuliukas.gif , na bet daug ir nezadu daryti, darysim plana "minimum", tai viskas kukliai, jauciu net puosimu ideja atmesiu, nes del poros val pasisedejimu kavinej neverta vargti, tai tik kvietimus kokius nors sukurpsiu, vis neprisiruosiu, na, bet dar yra laiko truputi. programu jokiu irgi nedarysim blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

gal galit pasidalinti, kokius fotografus imat, kas jau issirinkot?


Pas mus panašiai, darysiu tik kvietimus ir padėkos korteles ir tai todėl, kad kaligrafija mano hobis biggrin.gif Turėsiu pateisinamą priežastį nusipirkti naujo popieriaus, plunksnų, tušo... happy.gif
Salė atrodo taip, prie jos stiliaus derinsiu kvietimus, pvz. kažką panašaus. Ir viskas, jokių programų išskyrus padėkos žodį tėvams. Pietausim, bendrausim, juoksimės.

Jeigu leis biudžetas, rinksimės iš šitų keturių atsirinktų fotografų(-ių):

www.fotopastele.lt
www.brigitafoto.lt
www.dovilephotography.com
www.laukinesfoto.blogspot.be


QUOTE(boOoruze @ 2013 05 08, 15:34)


Man irgi gražios abi suknelės 4u.gif
Aš tik tų galvos juostų grožio ir prasmės nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
sveiki, as ir jungiuosi i si skyreli planuojam kristynas Vilniuje rugpjucio men. Galvos skausmas - mes gyvenam anglijoje ax.gif Kaip ten su Vilniaus baznyciomis reikalai?
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2013 05 08, 19:16)
Salė atrodo taip, prie jos stiliaus derinsiu kvietimus, pvz. kažką panašaus


Kaip grazu ir ideja liuks wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, turiu dideli prasymuka, planuojam savo mazosios lelytes krikstynas, norim kad jas fotografuotu fotografe Nona is kauno, taciau nerandam niekur jos kontaktiniu duomenu, gyvenam uzsieni todel prasom pagalbos, gal kas is jusu turi jos tel. nr. ar el. pasto adresa smile.gif is anksto aciu uz pagalba ax.gif smile.gif
Atsakyti
merginos, gal kas saketes koki muzikanta? susiradau berneli grojanti saksofonu, kokios valandines kainos gal zinote?
Atsakyti