Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(Unikko @ 2013 05 06, 15:48)
Pas mus sės kur norės, restorano vadybininkė irgi sakė kad per visą istoriją žmonės gal du-tris kartus buvo stalo korteles atsinešę, o susėdę pagal jas - nė karto. biggrin.gif

As taip pat nesodinsiu sveciu, lai seda kaip, kam, kur patogu, pagal savo patirti galiu pasakyt kiek esam dalyvave vestuvese tie susodinimai g.gif vienakart pakliuvom visai prie svetimu, nekalbiu sveciu, kita kart sedom prie tokiu kur taureles is ranku nepaleido doh.gif ...o siaip dazniausiai sedasi savi prie savu, kad butu su kuom smagiai pajuokaut ir linksmai pries stalo pasedet 4u.gif tai bergzdzias tas reiklas su kortelem 4u.gif
Atsakyti
[quote=puma,2013 05 07, 09:08]
As taip pat nesodinsiu sveciu, lai seda kaip, kam, kur patogu, pagal savo patirti galiu pasakyt kiek esam dalyvave vestuvese tie susodinimai g.gif vienakart pakliuvom visai prie svetimu, nekalbiu sveciu, kita kart sedom prie tokiu kur taureles is ranku nepaleido doh.gif ...o siaip dazniausiai sedasi savi prie savu, kad butu su kuom smagiai pajuokaut ir linksmai pries stalo pasedet 4u.gif tai bergzdzias tas reiklas su kortelem 4u.gif
Jūsų atveju manyčiau, kad klaidą padarė žmogus kuris taip suplanavo susodinimą. Tai reikia labai gerai apgalvot, kad žmonės kad ir svetimi, bet galėtų rasti bendrą kalbą. O manau, kad į savo šventes kviečam tuos, kuriuos gerai pažįstam, todėl tokių problemų neturėtų būti. Tiesa, esu pati dalyvavusi šventėj, kur pasikeičiau sėdėjimo vietą doh.gif Bet todėl, kad ta vieta nebuvo apgalvota it visai nevietoje...
Atsakyti
O as stalo korteles darysiu, nes per vestuves nedariau, tai nors ir ne daug zmoniu buvo, bet turejau aiskinti kur kam susesti, nes kai pradeda rinktis, tai nesamone gaunasi. Pas mus tik apie 16 zmoniu bus, tai visi savi, nebus taip kad va su tuo sedet salia nenoriu ar pan.
Atsakyti
Atsilo oras nebesinori man galvot apie krikstynu planavima biggrin.gif radau kas mano mieste pasius zvakiu papuosimus. Gal ir skraistes jei nerasiu pirkt ko noriu smile.gif Radau kas padarys maketus saldainiams, etiketes. O kaip viskas vyks dar neisivaziduoju.. kas viska ves, ar as ar krikstotevai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 07 gegužės 2013 - 11:38
Sveikos krikstuku mamytes:)
As nusprendziau daryti korteles stalo, va tokie paukstukai, ji turetu ir pauosti dar, nes valgiu ant stalo nedesime, kiekvienam pateiks.


http://www.ebay.co.u.....350782851484
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 05 07, 12:36)
Atsilo oras nebesinori man galvot apie krikstynu planavima biggrin.gif

Pazystamas jausmas thumbup.gif drinks_cheers.gif as jokiais popierizmais ir smulkmenom nusprendziau neapsikraut, kam tas reikalinga? biggrin.gif siaip pagrindiniai reikalai suplanuoti, beliko idomiu ideju rasti stalo dekoravimui, sventimo vietos papuosimo, sudaryti meniu, ir rubeliai mano ir sunelio... ax.gif biggrin.gif tetis musu neisrankus, sake ras kuom apsivilkt, svarbu mes butume grazus lotuliukas.gif
Pagalvojau, kad fotosesijai grazi vieta butu Kernaveje ax.gif ir pakeliui ir sventimo vieta netoli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 05 07, 11:02)
Sveikos krikstuku mamytes:)
As nusprendziau daryti korteles stalo, va tokie paukstukai, ji turetu ir pauosti dar, nes valgiu ant stalo nedesime, kiekvienam pateiks.
http://www.ebay.co.u.....350782851484


Laaaaabai gražūs papuošimai taurėms thumbup.gif

O aš nusipirkau suknią thumbup.gif Vyrui kelnes thumbup.gif Marškinius, siuvinėtus rankomis wub.gif , vyresniukui pirkau medžiagytės, mam pasiūs kelnes. taigi būsim pusiau lininiai, mano suknia lino, vyro ir vaiko kelnės, krikštukas lino kasciumu smile.gif Uffff...

Tiesa, mūsų rūbai bus nevienodos spalvos

Papuošimų dar nepradėjau daryt doh.gif

Ir linkėjimų korteles reik kažkaip sumeistraut.

Iš tikro- orai gražūs, visokių reikalų, darbų, užsakymų, o sau nėr kada doh.gif

Na svarbu pagrindiniai dalykai yra, nors tiek ramiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boOoruze @ 2013 05 07, 13:37)
Suknyte šilkine, nepaprasto grozio stai paziurekit, nu nerealu ar ne smile.gif)

o jau kaineliu didumas blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boOoruze @ 2013 05 07, 15:37)
Tai issirinkom suknyte, prie kurios beje ir derint ketinam visa svente. Suknyte šilkine, nepaprasto grozio stai paziurekit,

Na vat ne man... doh.gif Atrodo gražūs daiktai bet kažko trūksta, kažko per daug ir t.t. Tik neužpykit, kiek žmonių-tiek nuomonių 4u.gif Juk svarbiausia, kad būtų gerai tėveliams ir krikštatėviams, tiesa? smile.gif
O mano visas planavimas sustojo doh.gif Prasideda sesija, atsiskaitymai, o aš kaip tikra studentė viską paskutinėm dienom pasilikau. Tai artimiausios dvi savaitės bus žiaurios blush2.gif Dar prie visos puokštės ir mašina sugedo, o tai apribojo visą planavimą iki minimumo:ne tik kad likau be susisiekimo, bet ir taisymas kainuos panašiai kaip mūsų krikštynų biudžetas... nežinau kaip čia bus doh.gif Na bet su kunigu jau sutarta, birželio 29, 16.30 kaimo bažnytėlėj, palapinė irgi sutarta, o toliau... g.gif
Atsakyti
[quote=aliunte,2013 05 07, 17:59]
Na vat ne man... doh.gif Atrodo gražūs daiktai bet kažko trūksta, kažko per daug ir t.t. Tik neužpykit, kiek žmonių-tiek nuomonių 4u.gif Juk svarbiausia, kad būtų gerai tėveliams ir krikštatėviams, tiesa? smile.gif
drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(KasYra @ 2013 05 07, 17:40)
o jau kaineliu didumas  blink.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 07, 15:00)
Laaaaabai gražūs papuošimai taurėms  thumbup.gif

O aš nusipirkau suknią  thumbup.gif Vyrui kelnes  thumbup.gif Marškinius, siuvinėtus rankomis  wub.gif , vyresniukui pirkau medžiagytės, mam pasiūs kelnes. taigi būsim pusiau lininiai, mano suknia lino, vyro ir vaiko kelnės, krikštukas lino kasciumu  smile.gif Uffff...

Tiesa, mūsų rūbai bus nevienodos spalvos

Papuošimų dar nepradėjau daryt  doh.gif

Ir linkėjimų korteles reik kažkaip sumeistraut.

Iš tikro- orai gražūs, visokių reikalų, darbų, užsakymų, o sau nėr kada  doh.gif

Na svarbu pagrindiniai dalykai yra, nors tiek ramiau smile.gif

kokiu spalvu jusu ir vyro rubai bus?
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 05 07, 14:02)
Sveikos krikstuku mamytes:)
As nusprendziau daryti korteles stalo, va tokie paukstukai, ji turetu ir pauosti dar, nes valgiu ant stalo nedesime, kiekvienam pateiks.
http://www.ebay.co.u.....350782851484


vaje koks grožis tų drugelių ir paukštukų wub.gif kaip aš tokių norėčiau, bet per tris savaites jau turbūt neišeitų gaut tokių. Gal kur Lietuvoj kas užmatėt tokių darbelių? smile.gif
Atsakyti