Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Sveikos, va ideju radau ir galvoju... g.gif

user posted image

ar

user posted image

O gal standartiskai, geles i vazas ir tiek to darbo g.gif rolleyes.gif
Pradejau galvoti, apie stalo dekoravima, ieskau kazko originalaus, bet ko pati nezinau... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 06 gegužės 2013 - 12:43
Sveikos bigsmile.gif

Neprisijungiau kurį laiką prie SM'o, o čia taip viskas pagyvėję wub.gif thumbup.gif

QUOTE(merselle @ 2013 04 27, 21:22)
viskas pavyko super!!!! nuotaika  thumbup.gif

Kaip šaunu, kad viskas pavyko wub.gif

*Star*, labai gražūs kvietimai wub.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 04 30, 09:17)
Manau būtų sąžininga,kad kodukus dalintų tos mergaitės,kurių viena sukūrė naują- Puka ir Kvietkaitė,kuri iškapstė senąjį  ax.gif

Noriu gauti slaptažodį blush2.gif 4u.gif
QUOTE(Pamelo @ 2013 05 03, 15:15)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  bet va nepavyksta rast. kol kas tik veranda su lauko supynem radau, bet man vidus nepatinka sad.gif

Mes švęsim Verandoj. Labai tikiuosi, kad bus geras oras ir stalus paruoš kieme wub.gif

QUOTE(Emmy @ 2013 05 03, 22:26)
tuoj tuoj išsiųsiu smile.gif aš maniau yra kita administratorė, jei ne  apsiimu, kitą kart man net až rašyt galit kad nepraleisčiau smile.gif

Jei nesunku parašykit, prašau, ir man slaptažodį 4u.gif

----------------------------------------------------------------

Krikštukai
Atė - 2013 05 25
arūnė86 - 2013 05 25
*Star* - 2013 06 01
Meredita - 2013 06 01 Kaunas
Audrita - 2013 06 08
irisine 2013 06 08, Kaunas
Kiuvete - 2013 06 15
justina G 2013 06 15
puma - 2013 06 22, Vilnius
aliunte- 2013 06 29
pupa*uoga - 2013 06 29
ice-tee - 2013 07 06 Vilnius
Raganaa999 - 2013 07 21
27sandra-2013 07 26 Kaunas
*Alegria* - 2013 07 27 Žemaitija
liolia79 - 2013 07 27
Cheerafa - 2013 07 28
PUka - 2013 08 03
KasYra - 2013 08 10 Klaipeda
zvirbliss - 2013 08 10
Deme - 2013 08 11
Jollicasa - 2013 08 11 Jonavos raj., šventė kažkur tarp Kauno ir Jonavos
*mamusikas* - 2013 08 24 Vilnius/Trakų raj.
Pamelo - 2013 08 25
Ventus - 2013 08 31 Kaunas


~~~~~
Mes su mažute aprangą jau turim, beliko tik vyrus papuošti. Kvietimų dalinimas jau į pabaigą. Beliks dabar rimtai apgalvoti ko noriu, gal kelis žaidimus apsvarstyti. Planuoji pati viską suorganizuoti, bet paprašyti, kad pravestų krikštamotė.

Tik galvoju ar reikia susodinti svečius, ar tiesiog leisti patiems atsisėsti patys kur nori. Kaip Jūs planuojat daryti. Na kai šeimos ratas tai suprantama, bet kai šiek tiek daugiau žmonių?




puma, labai graži idėja wub.gif Man gal pirmas variantas fainesnis smile.gif

Atsakyti
Puma- biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na išsirinkt tai kažkaip teks biggrin.gif

Beje,man labai gražu stikliniuose induose plaukiojančios gėlės smile.gif Bet tada reikia labai apgalvoti kur ir kaip tai įkomponuot, kad silkės ir mišrainės neužgožtų smile.gif

Priesaldaus stalo tai labai liuks smile.gif Opriebendro stalo taurės turėtų būti didokos, kad vaizdas būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 06, 13:46)
Beje,man labai gražu stikliniuose induose plaukiojančios gėlės smile.gif Bet tada reikia labai apgalvoti kur ir kaip tai įkomponuot, kad silkės ir mišrainės neužgožtų smile.gif
Opriebendro stalo taurės turėtų būti didokos, kad vaizdas būtų smile.gif

lotuliukas.gif g.gif jo su tom silkem ir misrainem g.gif tikrai, kad gali uzgozti, bet man kazkaip norisi tas paprastas lauko geles pateikti taip idomiai, kad malonu butu prie stalo ta pacia silke valgyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif nezinau, jauciu vazeles aprisiu graziom medziaginem skiautem ir imerksiu geles...ka cia be prigalvosi...kai fantazija ribota rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 05 06, 10:44)
Sveikos bigsmile.gif



*Star*, labai gražūs kvietimai wub.gif
Noriu gauti slaptažodį blush2.gif  4u.gif



Tik galvoju ar reikia susodinti svečius, ar tiesiog leisti patiems atsisėsti patys kur nori. Kaip Jūs planuojat daryti. Na kai šeimos ratas tai suprantama, bet kai šiek tiek daugiau žmonių?
puma, labai graži idėja wub.gif Man gal pirmas variantas fainesnis smile.gif


Ačiū ax.gif

mes neskirstysimkur kam sėsti. Aš visad sakau-jei daromos susėdimo vietos, reikia idealiai pažinti visus žmones rolleyes.gif

QUOTE(puma @ 2013 05 06, 11:00)
lotuliukas.gif  g.gif  jo su tom silkem ir misrainem  g.gif tikrai, kad gali uzgozti, bet man kazkaip norisi tas paprastas lauko geles pateikti taip idomiai, kad malonu butu prie stalo ta pacia silke valgyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nezinau, jauciu vazeles aprisiu graziom medziaginem skiautem ir imerksiu geles...ka cia be prigalvosi...kai fantazija ribota  rolleyes.gif



Tik reik turėt minty,kad lauko gėlės, ypač esant karštai dienai greitai vysta mirksiukas.gif
Atsakyti
Krikštukai
Atė - 2013 05 25
arūnė86 - 2013 05 25
*Star* - 2013 06 01
Meredita - 2013 06 01 Kaunas
Audrita - 2013 06 08
irisine 2013 06 08, Kaunas
Kiuvete - 2013 06 15
justina G 2013 06 15
puma - 2013 06 22, Vilnius
aliunte- 2013 06 29, Dzūkija
pupa*uoga - 2013 06 29
ice-tee - 2013 07 06 Vilnius
Raganaa999 - 2013 07 21
27sandra-2013 07 26 Kaunas
*Alegria* - 2013 07 27 Žemaitija
liolia79 - 2013 07 27
Cheerafa - 2013 07 28
PUka - 2013 08 03
KasYra - 2013 08 10 Klaipeda
zvirbliss - 2013 08 10
Deme - 2013 08 11
Jollicasa - 2013 08 11 Jonavos raj., šventė kažkur tarp Kauno ir Jonavos
*mamusikas* - 2013 08 24 Vilnius/Trakų raj.
Pamelo - 2013 08 25
Ventus - 2013 08 31 Kaunas

Dėl gėlių pateikimo aš irgi nesugalvoju... tiksliau noriu ir taip, ir kitaip ir dar kitaip doh.gif galvoju apie kvadratines vazeles, stiklainiukus su gėlėm arba su žvakėm, arba plaukiojančių gėlių, nu net nežinau... viskas man gražu biggrin.gif
Dėl svečių susodinimo irgi dar neapsisprendžiau. Vestuvėse buvom susodinę, man buvo gerai, bet įsivaizduoju, kad buvo viena pora kuriai neitin patiko mano sumanymas, bet manau pasiteisino smile.gif Šį kartą irgi galvoju sodinti, nes žmonių daug ir man nesinori, kad į vieną stalo pusę susėstų mano, į kitą vyro giminaičiai, noriu, kad visi bendrautų, o ne viena pusė su savais, kita su savais.
Atsakyti
Aš darysiu dirbtines gėles stalo papuošimui biggrin.gif Iš organzos, tai man ramu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 06 gegužės 2013 - 13:27
QUOTE(*Star* @ 2013 05 06, 15:25)
Aš darysiu dirbtines gėles stalo papuošimui biggrin.gif Iš organzos, tai man ramu biggrin.gif

laukiu, laukiu thumbup.gif
gal turi jau kokia sumaterialinta vaizda kaip tai atrodys? blush2.gif

PUMA mielos idejos 4u.gif man gal siltesne pirmoji, bet ziurint kokiu spalvu bus pas tave misraines, kad tik "nesusipjautu" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkaite: 06 gegužės 2013 - 13:38
QUOTE(ice-tee @ 2013 05 06, 13:44)
Tik galvoju ar reikia susodinti svečius, ar tiesiog leisti patiems atsisėsti patys kur nori. Kaip Jūs planuojat daryti. Na kai šeimos ratas tai suprantama, bet kai šiek tiek daugiau žmonių?
puma, labai graži idėja wub.gif Man gal pirmas variantas fainesnis smile.gif


Pas mus bus apie 25 zmones, bet ses kas kur nores, taip buvo ir per dukros krikstynas.


Pakvietimai jau beveik isdalinti, pora liko dar, vieta yra, baznycioj viskas susitarta, fotografe irgi yra, pora zaidimu susiradau, o tu visu diplomu, dovaneliu nedarysiu. Reikia dar sunui kelnes rast ir batukus, sau irgi suknele... dar noreciau vaikisku daineliu susirast, kad butu fonas, visgi dar ir abieju vaiku gimtadienius atsvesim.
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 05 05, 22:21)
Kaip jau ne  kartą minėjau,kad išvengčiau banalybių,laikausi seno papratimo,kuris nestebina artimųjų-jokių mini suvenyrų neiteikinėju, nes vis dar manau, kad svečiams,pakviestiems į šventę yra priimtina patiems atnešti dovanų,nesitikint gauti jų ir mainais  biggrin.gif


QUOTE(*Alegria* @ 2013 05 06, 11:14)
Gal ir idomu, nematyta, bet as jusu vietoje irgi nieko nedovanociau, nes tikrai neitiksi visiems, geriau geru ispudziu doze, skaniu vaisiu padovanokit ir, manau, visi bus laimingi. O jei labai jau norisi, po visko nusiuskit kiekvienam po nuotraukyte ar kelias is krikstynu, parasykit vaiko vardu aciu, kad dalyvavote 4u.gif


Ačiū už nuomones 4u.gif Gal iš tikrųjų apsiribosiu padėkos kortelėmis. ax.gif

Star, atsiprašau kad taip klausinėju, bet dar kartą norėjau pasiteirauti dėl krikštatėvių-liudininkų. Bažnyčios sekretorė atrašė, kad liudininkė apeigų metu tėra stebintis asmuo, kuris ateityje gali paliudyti Krikštą kaip įvykusį. Kaip pas jus buvo/bus? Bandau suprasti ar reikia mums kviesti mūsų pasirinktą krikštamotę kaip liudininkę ar ieškoti kitų variantų. Kaip realiai tai atrodo, ar liudininkas nors "pastovi" prie krikštatėvio ar išvis niekaip nedalyvauja? Ar reikia jo dokumentų? O gal jo dalyvavimas visai nesiskiria nuo paprasto svečio?

QUOTE(ice-tee @ 2013 05 06, 12:44)
Tik galvoju ar reikia susodinti svečius, ar tiesiog leisti patiems atsisėsti patys kur nori. Kaip Jūs planuojat daryti. Na kai šeimos ratas tai suprantama, bet kai šiek tiek daugiau žmonių?

Pas mus sės kur norės, restorano vadybininkė irgi sakė kad per visą istoriją žmonės gal du-tris kartus buvo stalo korteles atsinešę, o susėdę pagal jas - nė karto. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2013 05 06, 12:48)
Ačiū už nuomones 4u.gif  Gal iš tikrųjų apsiribosiu padėkos kortelėmis.  ax.gif

Star, atsiprašau kad taip klausinėju, bet dar kartą norėjau pasiteirauti dėl krikštatėvių-liudininkų. Bažnyčios sekretorė atrašė, kad liudininkė apeigų metu tėra stebintis asmuo, kuris ateityje gali paliudyti Krikštą kaip įvykusį. Kaip pas jus buvo/bus? Bandau suprasti ar reikia mums kviesti mūsų pasirinktą krikštamotę kaip liudininkę ar ieškoti kitų variantų. Kaip realiai tai atrodo, ar liudininkas nors "pastovi" prie krikštatėvio ar išvis niekaip nedalyvauja? Ar reikia jo dokumentų? O gal jo dalyvavimas visai nesiskiria nuo paprasto svečio?



g.gif Nu va reikia eiti pažiūrėti krikšto kortelę. Kad pasmus abu dalyvavo kaip priklauso. Tai, kad krikštatėvis- liudninkas, tebuvo kaip formalumas g.gif Ir dabar krikštatėviai kaip ir turėtų būt liudininkais, bet į viską žiūrima demokratiškai ir dėl to tragedijos nebus,supratau iš pokalbio su kunigu rolleyes.gif

Nežinau ar aiškiai čia surašiau,bet žodžiu niekas nesureikšmino ar kažkaip kitaip neparodė jokio išskirtinumo mūsų krikštatėviams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 06 gegužės 2013 - 15:00
QUOTE(*Star* @ 2013 05 06, 14:55)
g.gif Nu va reikia eiti pažiūrėti krikštokortelę. Kadpasmus abu dalyvavo kaip priklauso. Tai, kad krikštatėvis- liudninkas, tebuvo kaip formalumas  g.gif  Ir dabar krikštatėviaikaip ir turėtų būt liudininkais, bet į viską žiūrimademokratiškai ir dėl to tragedijosnebus,supratau iš pokalbio su kunigu  rolleyes.gif

Nežinau ar aiškiai čia surašiau,bet žodžiu niekas nesureikšmino ar kažkaip kitaip neparodė jokio išskirtinumo mūsų krikštatėviams  4u.gif

Aišku 4u.gif Na, aš klausiau kad kai krikštijama mergaitė ją ant rankų laiko krikšto mama, o kaip bus su liudininke. Atsakymas buvo kad mūsų atveju krikštatėvis laikys krikšto dukrą ant rankų, o liudininkė yra stebintis asmuo. Ir nežinau dabar kaip paaiškinti žmogui jo vaidmenį doh.gif

Būčiau labai dėkinga jeigu pažiūrėtum ką Krikšto kortelė sako 4u.gif
Atsakyti