Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Mes darom sekmadieni, sestadieni sale praziopsojom doh.gif uzsisakem, bet sunus nepasake mamai, ta kitiems rezervavo, zodziu teko sekmadieni daryt, bet nera blogai smile.gif Neuzsisedes iki isnaktu gal sveciai ir pratesimu nebus namie (maza ka sumastytu) biggrin.gif

Pomposams popieriaus silkinio uzsisakiau ebejuje, dabar laukiu, gal sulauksiu iki krikstynu? biggrin.gif ir varlyte su kaklaraisciu is ebejaus uzsakiau sunui.. siandien eisiu uzsisakyti ant tauriu vardo korteles-drugelius (nors vardu neplanuoju rasyt, siaip del dekoro biggrin.gif )

Man dilema didele dabar kaip dukrai plaukus rist. 5 metukai jai. Plaukai netrumpi. Palaidais atkrenta is karto, tikrai ne. Nes labai ji nepernesa karscio, bus slapia ir bordine is karto. Plaukai nera lygus, puciasi, tai net nzn ar pint kaip nors.. ar kuoduka g.gif Jauciu kuodukas nesventiskai ane? Turiu tokia raudona gele ant kuodo, tai tiktu man labai, nes raudona i plaukus butina (raudona tema pas mus). Tik galvoju kad bus nesventiskai tas kuodukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 30 balandžio 2013 - 20:18
Sveikutės planuotojos,

grįžtu smile.gif buvau 2009 m krikštynų planavimo temos "administratorė" biggrin.gif sakykit ar tebenaudojat mano sukurtus fotki: krikstynos2009 ? ar turite kitą? Permeskit duomenis prašau smile.gif

Darysim dvigubas krikštynas, gal rugsėjo pradžioj, dar nenusprendėm.

Eisu pasidairyti smile.gif

Atsakyti
ojetus koks avilys, nu ir sukruto bitutes darbininkes....saunuoles.
musu krikstas 06.08 ziopla prazioplinau baznycia norejau 15 nes kaip tik gimdienis...viskas vyksta daroma ruosiama, kuriama ir t.t. siaip gal ir man kas prisijungima imes:)
Atsakyti
sveikutes mes ir jungemes smile.gif musu krikstynos liepos 26 clap.gif
taip pat moreciau labai prisijungimo koduko smile.gif
atrodo kad daug dar laiko,bet as esu toks zmogus kad jau dabar neriuosi is kailio,jau kaip reikiant darbai juda biggrin.gif
beje pas mus dvi progos,dar tuoksimes baznycioje 4u.gif
taip kad vargelio turiu,nors man tie pasiruosimai labai malonus ir stengiuosi kuo anksciau viska pasiruosti kad liktu laiko iki sventes dar pailseti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš 2009 kai planavau labai daug darbų pati dariau, tiksliau visus darbus, tai labai nuvargau ir jau šventė nebebuvo miela norėjosi tik poilsio. Dabar sakiau viską kukliau ir simboliškiau darysiu smile.gif
Atsakyti
tikras pagyvejimas temuteje, net liudna kad musu svente praejo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 04 30, 22:17)
Tik galvoju kad bus nesventiskai tas kuodukas  g.gif

o man labai sventiska tas kuodukas. ir dukra ji megsta, ir man patinka. bet dar galima kaip nors vainikeliu (alia Timosenko kasos variantas) aplink galvyte appipint, ir mano akim grazu ax.gif
Atsakyti
Tikrai daug nauju planuojanciu mamyciu prisijunge i sia tema thumbup.gif kuo musu daugiau, tuo lengviau ruostis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 04 30, 21:17)
Mes darom sekmadieni, sestadieni sale praziopsojom  doh.gif  uzsisakem, bet sunus nepasake mamai, ta kitiems rezervavo, zodziu teko sekmadieni daryt, bet nera blogai smile.gif Neuzsisedes iki isnaktu gal sveciai ir pratesimu nebus namie (maza ka sumastytu) biggrin.gif

Pomposams popieriaus silkinio uzsisakiau ebejuje, dabar laukiu, gal sulauksiu iki krikstynu? biggrin.gif ir varlyte su kaklaraisciu is ebejaus uzsakiau sunui.. siandien eisiu uzsisakyti ant tauriu vardo korteles-drugelius (nors vardu neplanuoju rasyt, siaip del dekoro biggrin.gif )

Man dilema didele dabar kaip dukrai plaukus rist. 5 metukai jai. Plaukai netrumpi. Palaidais atkrenta is karto, tikrai ne. Nes labai ji nepernesa karscio, bus slapia ir bordine is karto. Plaukai nera lygus, puciasi, tai net nzn ar pint kaip nors.. ar kuoduka  g.gif  Jauciu kuodukas nesventiskai ane? Turiu tokia raudona gele ant kuodo, tai tiktu man labai, nes raudona i plaukus butina (raudona tema pas mus). Tik galvoju kad bus nesventiskai tas kuodukas  g.gif

Gal galit pasidalint popieriaus nuoroda, ilindau i ebay ir galva apsisuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 05 01, 14:19)
Gal galit pasidalint popieriaus nuoroda, ilindau i ebay ir galva apsisuko  doh.gif


popierius ebay

bet Jūs galit paieškoj įvest Tissue Paper arba pompom paper ir išmes daug variantų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 01 gegužės 2013 - 12:35
as sakiausi is cia: http://www.ebay.co.u...ar=660095697915
Gal paieskojus ir pigiau rasit g.gif as po 100 vnt emiau
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2013 05 01, 13:34)
popierius ebay

bet Jūs galit paieškoj įvest Tissue Paper arba pompom paper  ir išmes daug variantų

Aciu, as pagal tissue paper ir ieskau, tik lbai didele pasiula biggrin.gif

QUOTE(Raganaa999 @ 2013 05 01, 13:40)
as sakiausi is cia: http://www.ebay.co.u...ar=660095697915
Gal paieskojus ir pigiau rasit  g.gif  as po 100 vnt emiau

O jus per u.k. Siunciat, ar tiesiogiai i ltu? Brangokas siuntimas gaunas.
O kiek vienam pompomui reikia lapu? Youtube vienoj pamokelej sake, kad 8. Ar tikrai tiek daug? blush2.gif
Atsakyti