Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Dar pamirsau vakar parasyti, baigesi siandien akcija, bet gal dar kam be akcijos tiks ax.gif Maximoj elements balionams akcija buvo, ju ir paprastu ir perlamutriniu spalvu buna, tik, kad nepasirinksi spalvu, bet laiko jie labai gerai thumbup.gif MB sesuo pirko juos dukros gimtadieniui, riso gruodzio vidury, iki siol puosia mazyles kambari bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2013 04 29, 21:33)
labai grazus thumbup.gif

ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 29, 22:42)
Grazus 4u.gif
__
Beje, pabandziau siandien pom pomsa daryti, labai paprasta ir nebrangu. Pirkau konceliarinese silkini popieriu, tai toks nemazas (30-25cm skersmens) ganasi apie 2.50Lt, o 15cm - 1.8Lt kazkur.

dėkui smile.gif
O kaip darei? turiu ir aš šilkinio popieriaus smile.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 04 29, 22:48)

ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, galima prisijungimą ir man? Ir detaliau truputį kaip prisijungt, nes fotki.com nesinaudojau niekad smile.gif blush2.gif Čia toks adresas, ar ne? ax.gif
Atsakyti
Merginos, as ir prasau prisijungimo 4u.gif
Nuo kitos sav jau kimbu i rimtus darbus, nes laiko jau ne marios like doh.gif kolkas pas mus isdalinti kvietimai, uzsakyta kavinej salyte, fotografe, pradeta siuti mazosios suknele ir dekoruojama mano suknele, dar uzsakyta kirpeja, uzsakytas tortas, tik dar nesuderintas papuosimas.
Reikia ideju fotosesijai, reikia padaryti papuosimus, reikia padaryti padekas, zurnaliuka, ir kt.atributika, sugalvoti sveciams smulkias dovaneles, bei kriksto tevams dovaneles.
Atsakyti
Sveikos:) siauuubas arteja nenumaldomai krikštynos...o darbų darbelių daugiau nei reikia...aprangos dar nėra, makiažistės nėra, meniu nesuderintas, kunigas dar neskambino...o ką jau kalbėt apie visas kitas smulkmenas... galvelė jau sukasi...

žiūriu keliate visokius grožius į albumėlį... ir aš noriu ir pasižiūrinėt, ir parodyt ką jau pasiruošę... tai jei negaila, brukštelkit prisijungimąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 29, 22:42)
Grazus 4u.gif
Butent ties tavo albumu stabtelejau, zvakes labai siltai atodo, kaimisko tipo serviravimas labai skoningas, o zvakes stiklainiuose, sakes, kaip grazu ir labai neiprasta wub.gif


smagu, kad sutapo skoniai rolleyes.gif

merginos, gal zinote kur yra pirkt ziedu servetelems? reiketu apie 30 vnt vienodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 29, 22:24)
helio balionus planuoju užsakinėt balionas.lt, o maistą arba iš maisto fabriko arba ragaines. O jūs kur užsakinėjat?

Aš užsakinėju Žemaitės g., truputi žemiau kavinės Šveikas, neprisimenu kavines pavadinimo rolleyes.gif Maistas skanus ir gražiai pateiktas.

Prisimenu praeitais metais per įv. grupinius pardavinėjo pigiau kuponus helio balionams, gal ir šiais metais kažkokių pasūlymų bus ax.gif
Atsakyti
Ikeliau i albumeli tik savo ir mergaites aprangas biggrin.gif, nes daugiau nieko neturiu ax.gif
Atsakyti
mes i fotki irgi niekas nepriima smile.gif O labai noreciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos prie planuojanciu krisktynas smile.gif
Musiskes liepos 28
Baznycioj laikas rezervuotas, sodyba uzsakyta,krikstateviai parinkti. Kol kas tiek ziniu biggrin.gif


Del pasto: turiu labai senus prisijungimo duomenis kur 2009 metu, ar jus i ta pati fotki turite? g.gif
Atsakyti
Manau būtų sąžininga,kad kodukus dalintų tos mergaitės,kurių viena sukūrė naują- Puka ir Kvietkaitė,kuri iškapstė senąjį ax.gif

Ir bus tvarkos daugiau
Papildyta:
QUOTE(Cheerafa @ 2013 04 30, 06:14)
Sveikos, jungiuos prie planuojanciu krisktynas smile.gif

Del pasto: turiu labai senus prisijungimo duomenis kur 2009 metu, ar jus i ta pati fotki turite? g.gif


Tas pats mirksiukas.gif Jei slptž netiks, pagelbėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 30, 09:17)
Manau būtų sąžininga,kad kodukus dalintų tos mergaitės,kurių viena sukūrė naują- Puka ir Kvietkaitė,kuri iškapstė senąjį  ax.gif

Ir bus tvarkos daugiau
Papildyta:
Tas pats  mirksiukas.gif Jei slptž netiks, pagelbėsim  4u.gif

Prisijungiau - tinka senasis smile.gif
Atsakyti