Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

papildziau albumiuka, bet reik daug laiko turet, kad viska ka turiu sukelti doh.gif
Atsakyti
Ačiū už kodukus. Man vienintelės idėjos patiko 2011 m. albumuko. Gal 2009 m. buvo tokia mada, bet viskas taip perkrauta schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes irgi planuojam krikštynas šiais metais, labai norėjom liepos 20, bet dėja busimi krikštatėviai negali tą dieną sad.gif , teks rinktis kitą datą.

Norėjau paklaust jūsų dėl helio balionų, gal žinot kur pigiau įsigyti ax.gif Mintis labai graži, bet kaip visada norisi ,kad kuo pigiau būtų biggrin.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 29, 14:26)

Nutarėm, kad maistą pasiruošim patys, dalį užsakysim ir penktadienį vakare nuvešim jau supjaustytus, sudėtus į lėkštes, beliks tetom tik ant stalų padėt.

*mamusikas*,
pasidalinkite prašau kur užsakinėjat maistą? Aš vieną vietą žinau Vln, bet jau pabodo truputi rolleyes.gif
Atsakyti
Permečiau albumukus kai kuriuos, tai ten tikrai kaip kokios vestuvės biggrin.gif
Tai tiesiog savo vardu sukurti albumuką ir dėti foto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiuvete @ 2013 04 29, 17:10)
Permečiau albumukus kai kuriuos, tai ten tikrai kaip kokios vestuvės biggrin.gif
Tai tiesiog savo vardu sukurti albumuką ir dėti foto?  g.gif

Ka pacios darom ar perkam, dekime manau pagal nikus, o jeigu idejos is interneto, tai realiai reiketu deti i bendrus albumus pagal temas.
Atsakyti
Mes savo dukrytes krikstynas darysime birzelio 29d., 11 val. Pries ir po ceremonijos bus fotosesija, o popiet vaziuosim svesti i kaima. Ten planuojame saslykus kepti, grazu stala pasidengti... Tik viska darysiu pati nuvaziavusi i vieta, nes sodyboje pastoviai negyvenama, tad svarstau kaip greitai viska supuosti nuvykus... Zinoma, pades mano mama, krikstomama dukrytes smile.gif
P.S. kaip gauti kodukus i albumus? blush2.gif
Atsakyti
Įkėliau mūsų kvietimus didis.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiuvete @ 2013 04 29, 20:11)
Įkėliau mūsų kvietimus  didis.gif  biggrin.gif

labai grazus thumbup.gif
as idejau savo niku kelias idejas is interneto platybiu, neturiu laiko prie temu po viena deliot. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 04 29, 18:52)
Sveikos  4u.gif
Mes irgi planuojam krikštynas šiais metais, labai norėjom liepos 20, bet dėja busimi krikštatėviai negali tą dieną sad.gif , teks rinktis kitą datą.

Norėjau paklaust jūsų dėl helio balionų, gal žinot kur pigiau įsigyti  ax.gif Mintis labai graži, bet kaip visada norisi ,kad kuo pigiau būtų  biggrin.gif
*mamusikas*,
pasidalinkite prašau kur užsakinėjat maistą? Aš vieną vietą žinau Vln, bet jau pabodo truputi  rolleyes.gif

helio balionus planuoju užsakinėt balionas.lt, o maistą arba iš maisto fabriko arba ragaines. O jūs kur užsakinėjat?
Atsakyti
Tai apsistojam ties senesniu variantu? tada ten ir aš savo keletą pavyzdinių rankdarbių patalpinu, kad būtų patogu pasidairyt blush2.gif Ar užsisakyt, ar kokią idėją sau rasti...
Atsakyti
Na, diskusijos apie albuma, ziuriu, verda biggrin.gif , prisidesiu. Apstulbau ir as kokias krikstynas kele kai kurios ax.gif
Star, slapuke kokia tu biggrin.gif
Kai turesiu laiko ir as ikelsiu kokiu ideju esu prisirinkusi.
QUOTE(Kiuvete @ 2013 04 29, 19:11)
Įkėliau mūsų kvietimus  didis.gif  biggrin.gif

Grazus 4u.gif

QUOTE(*Dita* @ 2013 04 29, 20:33)
labai grazus thumbup.gif
as idejau savo niku kelias idejas is interneto platybiu, neturiu laiko prie temu po viena deliot. 4u.gif

Butent ties tavo albumu stabtelejau, zvakes labai siltai atodo, kaimisko tipo serviravimas labai skoningas, o zvakes stiklainiuose, sakes, kaip grazu ir labai neiprasta wub.gif

Beje, pabandziau siandien pom pomsa daryti, labai paprasta ir nebrangu. Pirkau konceliarinese silkini popieriu, tai toks nemazas (30-25cm skersmens) ganasi apie 2.50Lt, o 15cm - 1.8Lt kazkur.
Atsakyti
QUOTE(Kiuvete @ 2013 04 29, 17:11)
Įkėliau mūsų kvietimus  didis.gif  biggrin.gif


Dailūs 4u.gif
Atsakyti