Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 29, 11:05)
Tai junkimes i senaji tada visos, ar kaip?


manyciau, kam kurti nauja, jei yra senas su siokiu, toku bagazu.
o del skurdumo. nezinau, kiek jis buvo gausus, negaliu palygint. cia turbut STAR gali pakomenduot. bet mielosios, gi nereikia kazko dyvintis. o ka pacios paliekat, kad kitiems pasitarnautu? dazniausiai vadovaujamasi, po manes nors ir tvanas, svarbu va as pasisemiau/gavau kazka, o dalintis... o dalintis musu tautieciai retas kuris nori cool.gif
p.s. cia tik mano nuomone ir nera niekam skirta asmeniskai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 29, 09:43)
As dar pagalvojau visai gerai geras orientyras butu gal jei prirasytume miesta?a? 4u.gif  ax.gif  blush2.gif

Visiskai pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 29, 10:48)
Peržiūrėjau tą senąjį fotki albumėlį ir nesupratau...  g.gif  Ar čia ne tas išgistasis albumas ar jį kažkas pravalė?  doh.gif  Aš ten neradau nieko, kad būtų naudinga ar įdomu ir ko būčiau iki šiol dar nemačiusi...

as irgi tikejausi kazko daugiau. vakare jei bus daugiau laiko idesiu ka turiu savo kompe, gal kazkam bus naudinga ar kils kokiu ideju 4u.gif

kvietkaite, aciu uz koduka 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi jeigu rasiu laiko įdėsiu ką turiu. Bet greičiausiai tai bus savaitės pabaigoje doh.gif na bet kaip nors smile.gif
Na o grįžtant prie pačio planavimo. Aš laikraštuko nedarysiu, nepasiteisino jis pas mus. Bet galvoju gal kaip dekoracija daryti tarsi girliandą iš sūnelio nuotraukų, tai tuomet svečiai galėtų pasiimti jiems patikusią nuotraukytę atminimui, nes atskirų dovanėlių svečiams mes taip pat nedarysim. Švęsim sodyboj, jau susitarėm dėl palapinės. Kitą savaitgalį bandysim kalbėt su kunigėliu. O šeip pilna galva visokių planų ir norų, bet va kas gausis tai dar neaišku, oj kaip neaišku doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Keletas idėjų, man gražiausiai atrodytų nuotraukytes ant virvelės prisegti gražiais segtukais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aliunte: 29 balandžio 2013 - 12:55
QUOTE(aliunte @ 2013 04 29, 10:48)
Aš irgi jeigu rasiu laiko įdėsiu ką turiu. Bet greičiausiai tai bus savaitės pabaigoje  doh.gif na bet kaip nors  smile.gif 



bigsmile.gif labaišauni mintis,kad galėtų svečiai pasiimt ponuotraukytę.gal netgi jūs šeims nuotraukytes sukabintumėt, tai irgi aktualu giminaičiams mirksiukas.gif O dar kitoje pusėje kokį linkėjimą užrašyt...na super mintis thumbup.gif

Dėl tų albumėlių.

Asmeniškai man gal nėra tiek aktualu,nes aš kokiai nors progai nekaupiu atskirų aplankų ax.gif dažniausiai kokias nuorodas išsisaugau jei man įdomu ,o šiaip tai tiek visur dabar visko galima rasti,kadkaupti neaktualu (man)

Prieš kelerius metus tirkrai ant bangos buvo krūvos popierinių raštų visokiausių. Pas mane jų nelabai buvo,laikraštuko savo nedėjau smile.gif Jis buvo paprastas, su nuotraukom, tai aš kažkaip tokių dalykų nelabai kur dėlioju... Tekstus pati sugalvoju, nekopinu...
na,meluočiau,jei sakyčiau,kad nepasicekavinu kažko- tai aišku mirksiukas.gif Bet tai daugiausia- tik užvedimas ant kelio,koks siūliukas idėjai:)


tad baigiant monologą lotuliukas.gif iš tikro net nežinau kiek tas fotki albumėlis buvo pilnas lotuliukas.gif Aš va kelias išsitryniau savo nuotraukas iš šventės,nes paskui vėl pamiršiu doh.gif Ir nieko ten ypatinga nebuvo,tiesą sakant, žmonės su balionais biggrin.gif O kas ruošėsi labiau, tų gėriai kaip matau ir yra likę.Juo labiau,kad pakeistas slapukas,po kurio labai daug kas nebesilankė,nes nežinojo kaip ten patekti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 29 balandžio 2013 - 13:19
Kvietimų nutariau nedaryt, nes visi savi, žodžiu pakviesim

Nutarėm, kad maistą pasiruošim patys, dalį užsakysim ir penktadienį vakare nuvešim jau supjaustytus, sudėtus į lėkštes, beliks tetom tik ant stalų padėt.
Atsakyti
fotki zinokit prie private yra pagal kiekviena mamyte atskirai temos, jauciu tos kurios nusivylet ziurejote tik public albumiukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 29, 11:56)
fotki zinokit prie private yra pagal kiekviena mamyte atskirai temos, jauciu tos kurios nusivylet ziurejote tik public albumiukus  biggrin.gif


lotuliukas.gif
na arba kas nors nori,kad ten kaip wikipedijoj viskas apie viską būtų
Atsakyti
Pažiūrėjau, kad kai kurios, ten antras vestuves kėlė doh.gif net mašinoms vėliavėlės buvo
Atsakyti
As tai radau idomiu ideju, kaip jus nezinau biggrin.gif tongue.gif rytoj dali kvietimu zadu jau pasiimti, tai pasirodysiu rolleyes.gif stalo korteliu pvz siandien gavau, tai irgi liux thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Star* @ 2013 04 29, 13:06)
lotuliukas.gif
na arba kas nors nori,kad ten kaip wikipedijoj viskas apie viską būtų

as irgi ne is karto supratau kad ten reik ieskot tu geruju ideju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 29, 14:56)
fotki zinokit prie private yra pagal kiekviena mamyte atskirai temos, jauciu tos kurios nusivylet ziurejote tik public albumiukus  biggrin.gif

doh.gif Gerai, kad paprotinot. Tikrai tik public peržiūrėjau doh.gif Bet norėjau Jūsų paklausti visų: ar Jums neatrodo viskas truputį perspaustai? tie visi angeliuka, popieriukų krūvos ir pan? Man kažkaip kvailai atrodo, nors tai ir vaiko šventė... g.gif
Atsakyti
Aš kai krikštijau dičkę, tai dėjau saldainių su angeliuku ir žvakutę angeliuką
ai dar krikštukas buvo, o nuo krikštamotės gavom įsakymus. Viskas

Šį kart galvoju irgi saldainius ar šokolado maketą pasidaryt, krikštuką krikšto mama žadėjo padaryt, labai jau ji nori, tai tegu daro wink.gif
Atsakyti