Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 28, 15:23)
Marselle, tai ir su gimtadieniu suneli 4u.gif  wub.gif

Megraitei galit vainikelius su palinkejimu leist, jei trupciuka pritemus ir su zvakute plaukiojancia galima 4u.gif Dar ir zangaus zibintai su palinkejimais graziai atrodo.
Pagalvojau, kazin kaip juroje gautusi, bangos i kranta atnestu g.gif

kad ir kur leistum, visur gi yra krantai mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz ideja, tik deja sykart vandens salia nebus (sunus Jezuitu baznycioj krikstytas, tai salia buvo Nemunas, dabar Gertrudos tai tolokai belstis del tu vainikeliu reiktu:))

kazkaip itariu apsiribosim balionais, nes juos manau prie baznycios paleisti, zibintu nelabai galima nes dar ka padegsim (sode taip pat).Nuotrauku paivairinimui burbulu paleisim (ne tu kur reklamavot, paprastu, dar ir pistoletuka burbulams leisti kaip tik nupirkau dickiui)
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 28, 08:20)
tai tu cia specialii ania palikai ta fotika, jog vaizdais nepasidalintum?!!! biggrin.gif

gal rasyk jog lino detale rolleyes.gif  bo zinai, kaip mintyse tave isdes, jei kokia ponia linos suknios spintoje netures lotuliukas.gif

kokias geles imsi? man tai melyna rugiagele.. mmm.. net linguot pradejau nuo vaizdo grazumo ax.gif

p.s. apie kokius cia burbulus kalbat? niekaip neikertu doh.gif


lotuliukas.gif Jei fotiko nebus,nuskenuosiu, tiek to

Nene,man nebuvo minties dress kodą lino rūbą dėt lotuliukas.gif Tik detalę

O mėlyna gėlė- nežinau,kaži ar bus tokių birželio pirmą. Kaip dabar oras, tai vos vienas kitas šalpusnis dar lenda doh.gif doh.gif doh.gif

Mūsų kvietimai
user posted image
user posted image
Atsakyti
STAR jetus, kokie groziai 4u.gif auksaranke tu wub.gif
sakyk gi man nemoksai, ar cia koks trafaretas tams.melynos splv.? o su gelytem tas pagrindas ir trafaretas? pirkai ar pati kurpei? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 28, 17:00)
STAR jetus, kokie groziai 4u.gif  auksaranke tu wub.gif
sakyk gi man nemoksai, ar cia koks trafaretas tams.melynos splv.? o su gelytem tas pagrindas ir trafaretas?  pirkai ar pati kurpei?  ax.gif  g.gif


Ačiū blush2.gif 4u.gif
Na čia tik popierius pirktinis,o visa kita- technika mirksiukas.gif kirstos detalės, tas reljefas- viskas išgauta specialia technika ax.gif

Pati dariau.
Atsakyti
Didžioji šventė - KRIKŠTAS :

PUka - 2013 08 03

...

junkitės visos eiliškumu pagal datą 4u.gif


QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 27, 14:32)
...
Kokios spalvos pas jus?

Del minties pritariu thumbup.gif

O del albumo ir emailo, niekas neprisibelde moderatorei?

spalvos dangiškai mėlyna-žydra su baltu, būtų yprasta, bet tai mergaitės šventė, tai kažkam gal bus keista rolleyes.gif
...

tai jei niekas negauna prisijungimų, gal bandom kurti naują, kas ka turi siunčiam, ar tiesiog fotki susikuriam ir kraunam idėjas : stalo puošimas, kitas albumas - erdvės puošimas, rūbeliai, kvietimai ir t.t. g.gif kaip sakot ?

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 28, 13:23)
...Megraitei galit vainikelius su palinkejimu leist, jei trupciuka pritemus ir su zvakute plaukiojancia galima 4u.gif Dar ir zangaus zibintai su palinkejimais graziai atrodo.

gražuuuuu vainikėliai, mes tuo labiau švesim prie vandens telkinio wub.gif ... per dukrytės krikštynas krikšto mamytė leido laivelius su palinkėjimais ... va būtų albumas įkelčiau foto ... ant medinių pagrindų (ripkučių) pagaliukas, o burės iš spalvoto popieriaus ....

žibintuose būna pirkti vandens lelijų su žvakute viduryje wub.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 04 28, 14:59)
lotuliukas.gif Jei fotiko nebus,nuskenuosiu, tiek to

Nene,man nebuvo minties dress kodą lino rūbą dėt  lotuliukas.gif Tik detalę

O mėlyna gėlė- nežinau,kaži ar bus tokių birželio pirmą. Kaip dabar oras, tai vos vienas kitas šalpusnis dar lenda  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Mūsų kvietimai

aš galvoju gal brukštelti šventės gėlė - baltas žiedas, krikštynų simbolinė spalva - dangiškai melsva


Nuostabūs !!! turėčiau kirtimo mašinėlę ir aš daryčiausi pati kvietimus wub.gif

Papildyta:
Pabandžiau sukurti mūsų albumiuką fotukuose, kas norit prisijungimų, brūkštelkit į AŽ ir kartu ruošimės šventei 4u.gif
Atsakyti


PUka - 2013 08 03
Deme - 2013 08 11
Atsakyti
Ačiū,Puka 4u.gif

QUOTE(Deme @ 2013 04 28, 18:19)
PUka - 2013 08 03
Deme - 2013 08 11
Star - 2013 06 01

Atsakyti
Sveikos,
noriu ir aš prie jūsų prisijungti smile.gif


Papildyta:
*Star* - 2013 06 01
Kiuvete - 2013 06 15
PUka - 2013 08 03
Deme - 2013 08 11


Mes švęsime Elektrėnų bažnyčioje.
Krikšto tėvai jau išrinkti. Kvietimus patys su vyru gaminom ir jau beveik visus išdalinom. Dukrytę rengsiu linine suknele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiuvete: 28 balandžio 2013 - 20:32
kaip faina, buriates wub.gif wub.gif
Atsakyti
*Star* - 2013 06 01
Kiuvete - 2013 06 15
PUka - 2013 08 03
KasYra - 2013 08 10
Deme - 2013 08 11
Pamelo - 2013 08 25
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 28 balandžio 2013 - 21:03
*Star* - 2013 06 01
Kiuvete - 2013 06 15
Raganaa999 - 2013 07 21
PUka - 2013 08 03
KasYra - 2013 08 10
Deme - 2013 08 11
Pamelo - 2013 08 25


Mes krikstysim abu is karto, ir mergaite ir berniuka. Vienam trys,kitam penki. Samoningai laukem kol paaugs abu smile.gif
Sventes akcentas bus raudona spalva. Berniukui jau uzsakiau parsisiust kaklaraisti ir varlyte raudona, vyras turi raudona kaklaraisti, mergaitei i plaukus kazka raudono desim. Sau irgi i plaukus tikriausiai.
Puosti galvojo pomposais, raudonais ir baltais.
Ant tauriu bus raudoni-balti drugeliai (vardo korteles).
Bus du tortai, vienas mergaitei kitas berniukui, irgi tikriausiai balta-raudona.
Dabar dar reikia ant zvakes papuosimu, kad kas padarytu balta-raudona, o ne balta vien..
Skraistes itariu negali but su raudonu? biggrin.gif
Atsakyti