Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

apie maldas uz gera ora, tai as pernai visa vasara meldziaus, kad per vaiko gimtadieni butu geras oras... ir ka... visa diena lijo, o kita diena saule kepino. Todel siemet statysim palapine, nes tiek nervu turejau, viska perorganizuodama i namus, kad nenoriu net prisimint sad.gif
o apie saugomus kriksto rubelius smile.gif vakar kaip tik buvau issitraukus savo kriksto skraiste smile.gif siaubinga ji, bet kazkodel vis kirba mintis isimest ja i baznycia, jei vis delto prireiktu... gal visai grazi tradicija butu smile.gif tik reiktu gelytes nuskabyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 26, 13:15)
as tiek vyresniosios, tiek maziukes drabuzelius saugoju/siu. galvoju, o gal sumastyt dukros ir savo merginas i tuos pacius drabuziukus ispraust. man si svente tiek daug magiskos simbolikos turi, kad noreciau jau vien del geros karmos palikti ta kriksto ruba, gal kaip talismana, gal kaip prisiminima koks as mazas buvau rolleyes.gif



man tai tik drabuzis unsure.gif neplanuoju saugoti schmoll.gif
po 20 ar 30metu, kai mano sunus vaiku tures bus kitos mados, ir neaisku kokia bus marti manoji lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif

niu ka pasigirsiu katik atveze torta, niu tai wub.gif wub.gif wub.gif

sedziu kakavos paisstacius puoduka, laukiu vyro, papaietausi, nuleksim i kavine ir lafa, lauksim rytojaus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2013 04 26, 10:27)
Aciu  4u.gif Uzvedete "ant kelio", norisi kazko silto ir ne kopijuoto  mirksiukas.gif

Tai nera butina  4u.gif  Tiesiog musu atveju jos labai tinka ir yra derinama prie kvietimu spalvu bei temos. Ir tai viskas is atributikos. Vien tik ranku darbas, jokiu spausdintu saldainiu popieriuku ar dar kokiu nesamoniu  blush2.gif


Nera uz ka 4u.gif Radau bendraminte drinks_cheers.gif Jokiu spausdintu saldainiu popieriuku, diplomu, pasizadejimu, isakymu blush2.gif



Grazios sventes, merselle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 26, 13:44)

niu ka pasigirsiu katik atveze torta, niu tai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

is kur sakeisi? ax.gif
Atsakyti
Aš irgi saugau dičkės suknytę, tiessa pernai vasara buvom apvilkę, pas pusbrolį į bažnyčią smile.gif
Merselle gražios šventės
Atsakyti
QUOTE(Unikko @ 2013 04 26, 15:48)
Nera uz ka  4u.gif Radau bendraminte  drinks_cheers.gif Jokiu spausdintu saldainiu popieriuku, diplomu, pasizadejimu, isakymu  blush2.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 26, 09:34)
merselle, jums iskart linkiu rytoj grazios sventes  thumbup.gif  tik kad ora nelabai koki pranesa  sad.gif



QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 26, 11:07)

Prisidedu prie linkejimu 4u.gif O oras nesutrugdys, kai tokia pakili nuotaika, joks oras nebaisus smile.gif



QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 26, 11:46)
ir mes, ir mes prisidedam prie palinkejimju dziaugsmingos dienos, graziu akimirku!  4u.gif
p.s. nepamirskite komentaru ir papletkavojimo apie krikstynu detales ax.gif



QUOTE(*Star* @ 2013 04 26, 13:00)
Merselle- gražios šventės  4u.gif




QUOTE(Unikko @ 2013 04 26, 15:48)
Nera uz ka  4u.gif Radau bendraminte  drinks_cheers.gif Jokiu spausdintu saldainiu popieriuku, diplomu, pasizadejimu, isakymu  blush2.gif
Grazios sventes, merselle  4u.gif



QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 26, 16:31)

Merselle gražios šventės



merginos aciukas wub.gif

kaip nesitiki kad jau rytoj assa.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 26, 12:00)
O aš sugalvojau,kad vis tik pardavinėsiu pradžiai vyresniuko krikšto rūbelius, tad jei kuriai reikia

Koks grazus burbulis wub.gif
Del rubeliu, as nesaugosiu, jei uosviene duotu vyro kriksto ruba, kazin ar mauciau lotuliukas.gif O ir amziaus skirtumas kriksro metu butu. Vat pirmas kojinytes ar sliauztuka saugot man atrodo grazu, noreciau paciupinet dabar toki mini daikteli ir pamastyt, kokia mazyte buvau kai gimiau wub.gif

QUOTE(ernessa @ 2013 04 26, 14:10)
apie maldas uz gera ora, tai as pernai visa vasara meldziaus, kad per vaiko gimtadieni butu geras oras... ir ka... visa diena lijo, o kita diena saule kepino. Todel siemet statysim palapine, nes tiek nervu turejau, viska perorganizuodama i namus, kad nenoriu net prisimint sad.gif

Al, as jau nusiteikusi, kad oro neuzsakysi, aisku, tikiuosi geriausio, bet bus kaip bus, tikrai nepulsiu i panika irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 27 balandžio 2013 - 14:18
Labuka,

Tikiuosi kur svencia Merselle oras puikus, nes pas mus apniuke ir linoja sad.gif

Ir mes vien del geresnio oro tikimybes nukelem krikstynas i rugpjuti, kai siemet viskas taip velinasi su gamta doh.gif

... nors siandieninis oras tik i nauda, imiau jauti uz ragu ir pagaliau prisiruosiau padaryti kvietima kriksto teveliams buti jais wub.gif .... o tai lekiam skubam ir vis atidedam thumbup.gif

... vyresniosios dukrytes ir as visa krikstynu atributika (suknele, kepuriuka, zvakyte, tapukus nertus) laikau ale skryneleje sudetus wub.gif .... as pati turiu nuo mazens siuos daiktelius ir man jie tikrai brangus ax.gif

Taigi ir pas mus ruosimasis pagreiti igauna ... data sutarta, suknelems medziaga ir siuveja surasta, spalvos sugalvotos, akcentus po truputi perkuosi ebay jau thumbup.gif ... aaaa tortui data rezervuota thumbup.gif .... liko dar kvietimus sveciams uzsakyti doh.gif .... arba daryti paciai g.gif



turiu tokia minti, gal saraseli pasidarom, kieno krikstynos arteja, bus smagiau laukti ir ruostis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 04 27, 14:23)
Tikiuosi kur svencia Merselle oras puikus, nes pas mus apniuke ir linoja sad.gif

spalvos sugalvotos

turiu tokia minti, gal saraseli pasidarom, kieno krikstynos arteja, bus smagiau laukti ir ruostis  bigsmile.gif

Turbut visur taip unsure.gif

Kokios spalvos pas jus?

Del minties pritariu thumbup.gif

O del albumo ir emailo, niekas neprisibelde moderatorei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 27 balandžio 2013 - 14:34
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 27, 12:17)
Koks grazus burbulis wub.gif
Del rubeliu, as nesaugosiu, jei uosviene duotu vyro kriksto ruba, kazin ar mauciau lotuliukas.gif O ir amziaus skirtumas kriksro metu butu. Vat pirmas kojinytes ar sliauztuka saugot man atrodo grazu, noreciau paciupinet dabar toki mini daikteli ir pamastyt, kokia mazyte buvau kai gimiau wub.gif
Al, as jau nusiteikusi, kad oro neuzsakysi, aisku, tikiuosi geriausio, bet bus kaip bus, tikrai nepulsiu i panika irnesakyk.gif


drinks_cheers.gif Pritariu. Gi uošvienės ir taip jau anekdotų karalienės,o dar čia kišt trigrašį su savais pasiūlymais lotuliukas.gif Aš irgi taip galvoju- na mergaitės vienaip, berniukai dažnai vėl kitaisp... Turės savo madas,kaipnorės, taip rengs 4u.gif

[
Atsakyti
prisijungiu, nes kompas jau liga lotuliukas.gif lotuliukas.gif

viskas pavyko super!!!! nuotaika thumbup.gif

fotografe thumbup.gif maisto skanukas wub.gif tortas wub.gif wub.gif wub.gif

Aciu visoms linkejusiosm sgrazios sventes!!! buvo be galo grazi, silta svente!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti