Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(merselle @ 2013 04 25, 11:36)
pritariu, bet renkames kas mieliausia sirdziai  4u.gif
zinok pranoko lukescius  thumbup.gif
man jie tokie stilingi atrode thumbup.gif  o ir kaina 1.99lt, o tu apvaliu margu kaina 1.59lt

buvo spalvu: zydri, violetiniai, roziniai ir oranziniai 4u.gif

palyginimui imetu foto kad jie ir nemazi, lb patogus rankoje.
user posted image

tai akcijos esme, perki 4is burbulus ir gauni 10imt litu? bigsmile.gif lotuliukas.gif
reiks ir man begt pirkti. prasom visu neispirkti ir mums palikti ax.gif bo Vilniuje, bent jau praeita vasara Lukiskiu a. buvo organizuojami pirmadieniais burbulu vakarai. reginys labai grazus bigsmile.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 25, 12:55)
Merselle galit rišti juostele kur dovanas pakuoja. wink.gif

Na mane krikštamotė nuramino dėl to saldaus stalo sako padarys jos mama parodysim maždaug ko norim ir bus super

tik va dabar jūs man pasakykit ar reikia palapinės, MB sako, kad vakare vis tiek nieks nesėdės, nes kas važiuos namo, tai iki nakties nesėdės, o tie kas sėdės ilgiau persikels prie laužo , tai galvoju ar tie 200-300lt nebus išmesti veltui  g.gif

jei galvojat, jog palapine jums bus reikalinga tik vakare ir tik jei lietus lis, tai kam ji jums? tikrai pinigeliai i bala rolleyes.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 25, 19:52)
o siaip maldausim gero ir silto oro biggrin.gif

taip, taip privalu nuo pat pirmos minties ideja generuojant aukas aukot ir dievams melstis rolleyes.gif as va ir zoleles deginu (kiema tvarkiau biggrin.gif ) kiekviena diena mintyse mantras kalbu: liepos antra puse butu ledine! nei karsta, nei vesu, jokio lietaus tik daug saules: viskas subalansuota krikstynoms wub.gif
vo, kokia mano malda krisktynom ax.gif

QUOTE(prettiness @ 2013 04 25, 20:31)
Sveikos mamytes. Man atejo kurybine krize, viskas smulkmeniskai suruosta, o nebesugebu graziai suformuluoti padekos korteles sveciu lauktuvems  blush2.gif Kaip jus rasote, trumpai: "Dekui, kad dalyvavote" ar vaikiuko vardu aciu...
Gal kuri parasys, kokia savo mintele  4u.gif

oooooo.. apie sita atributina tik db isgirdau.. vnz. kuo gilyn i miska, tuo daugiau medziu unsure.gif
jezus, nebenoriu i miska doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkaite: 26 balandžio 2013 - 07:41
QUOTE(merselle @ 2013 04 25, 08:38)
umn.gif

kuom risite balionus? ( pas mus paparsti ne geliniai) biggrin.gif


Būna specialių raištelių balionams rišti 4u.gif Teiraukitės tokių atributų prekybinėse vietose


QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 25, 10:09)
Tai tada kambary darysim, čia jei geras oras, galvojau kad galvų ir maisto saulė labai nekaitintų  g.gif tik va tą palapinę tai mes atsivežtume atvažiuojant, nebent tada penktadienį vakare nuvažiuot surinkt ir grįžt, bet blyn labai daug kurui gausis,


Taijei yra ekstra atvejui troba-kam tos palapinės? g.gif O galir koks medis auga pavėsiui jei labai reiks

QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 26, 05:39)
oooooo.. apie sita atributina tik db isgirdau.. vnz. kuo gilyn i miska, tuo daugiau medziu unsure.gif
jezus, nebenoriu i miska doh.gif


lotuliukas.gif

Populiarėja padėkos kortelės ir pas mus. Daugiausiai tokių darau aukstarankėms, bet jau turiu užsakymą su padėkos albumėliu ir korteles padaryti. Kortelės bus kabinamos prie nertų angeliukų- dovanėlių svečiams smile.gif

Aš vakar nusipirkau mažučiuką angeliuką,kurį dėsiu prie kvietimo smile.gif Ieškojau tokio ir va radau,labai gražutis.kaipasidarysiu kvietimus,parodysiu smile.gif Su deimančiuku rankytėse wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 26 balandžio 2013 - 07:50
QUOTE(*Star* @ 2013 04 26, 09:48)
Aš vakar nusipirkau mažučiuką angeliuką,kurį dėsiu prie kvietimo smile.gif Ieškojau tokio ir va radau,labai gražutis.kaipasidarysiu kvietimus,parodysiu smile.gif Su deimančiuku rankytėse  wub.gif

jetus, greiciau daryk bigsmile.gif o tai man tik praplesus akis, jau nervas ima. prie visu darbu + dar padekos korteles doh.gif

p.s. jau supratai, kad i temute be foto negrizk cool.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 26, 05:52)
jetus, greiciau daryk bigsmile.gif  o tai man tik praplesus akis, jau nervas ima. prie visu darbu + dar padekos korteles doh.gif

p.s. jau supratai, kad i temute be foto negrizk cool.gif  ax.gif


tai va tai va, kaisau- tai problema didžiausia man ką nors pasidaryt doh.gif
Okok, eisiu kurpti mirksiukas.gif Vienąkart,nes jau gegužė ant nosies lipa
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 26, 10:15)
tai va tai va, kaisau- tai problema didžiausia man ką nors pasidaryt  doh.gif
Okok, eisiu kurpti  mirksiukas.gif Vienąkart,nes jau gegužė ant nosies lipa

nu va kokia tu saunuole biggrin.gif
tai jau eik, eik.. ko cia SM kabi? lotuliukas.gif
Atsakyti
merselle, jums iskart linkiu rytoj grazios sventes thumbup.gif tik kad ora nelabai koki pranesa sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 25, 22:06)
Tai namas yra, bet norisi lauke, vat ir suku galvą reikia/nereikia  doh.gif  g.gif

Tai tada tikrai nereikia, nemetykit pinigu be reikalo mirksiukas.gif

QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 26, 07:39)
liepos antra puse butu ledine! nei karsta, nei vesu, jokio lietaus tik daug saules: viskas subalansuota krikstynoms wub.gif

drinks_cheers.gif Lygiai tokia pat ir mano malda biggrin.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 04 26, 08:34)
merselle, jums iskart linkiu rytoj grazios sventes  thumbup.gif  tik kad ora nelabai koki pranesa  sad.gif

Prisidedu prie linkejimu 4u.gif O oras nesutrugdys, kai tokia pakili nuotaika, joks oras nebaisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 04 25, 21:17)

QUOTE(Unikko @ 2013 04 25, 22:29)
Aš idėjų semiuosi iš etsy.com

Aciu 4u.gif Uzvedete "ant kelio", norisi kazko silto ir ne kopijuoto mirksiukas.gif
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 26, 08:39)
oooooo.. apie sita atributina tik db isgirdau.. vnz. kuo gilyn i miska, tuo daugiau medziu unsure.gif
jezus, nebenoriu i miska doh.gif

Tai nera butina 4u.gif Tiesiog musu atveju jos labai tinka ir yra derinama prie kvietimu spalvu bei temos. Ir tai viskas is atributikos. Vien tik ranku darbas, jokiu spausdintu saldainiu popieriuku ar dar kokiu nesamoniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 26, 10:34)
merselle, jums iskart linkiu rytoj grazios sventes  thumbup.gif  tik kad ora nelabai koki pranesa  sad.gif

ir mes, ir mes prisidedam prie palinkejimju dziaugsmingos dienos, graziu akimirku! 4u.gif
p.s. nepamirskite komentaru ir papletkavojimo apie krikstynu detales ax.gif

Atsakyti
merginos aciu uz palaikyma 4u.gif
nors orai nenokie, jau sutariau galesime jei ka viesbutyje hoje fotkintis, kurio restorane svesime biggrin.gif biggrin.gif
tai kazka turesime smile.gif))
Atsakyti
Merselle- gražios šventės 4u.gif

Noriu pasidžiaugti- gavau šiandien siuntinuką, vienamano mažylio bendraamžių kompanijos mamyčių pasiuvo lininius rūbelius,kaip džiaugiuosi,kokie faini wub.gif

O aš sugalvojau,kad vis tik pardavinėsiu pradžiai vyresniuko krikšto rūbelius.
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 26, 14:00)
Merselle- gražios šventės  4u.gif

Noriu pasidžiaugti- gavau šiandien siuntinuką, vienamano mažylio bendraamžių kompanijos mamyčių pasiuvo lininius rūbelius,kaip džiaugiuosi,kokie faini  wub.gif

O aš sugalvojau,kad vis tik pardavinėsiu pradžiai vyresniuko krikšto rūbelius.

as tiek vyresniosios, tiek maziukes drabuzelius saugoju/siu. galvoju, o gal sumastyt dukros ir savo merginas i tuos pacius drabuziukus ispraust. man si svente tiek daug magiskos simbolikos turi, kad noreciau jau vien del geros karmos palikti ta kriksto ruba, gal kaip talismana, gal kaip prisiminima koks as mazas buvau rolleyes.gif
Atsakyti