Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

umn.gif

kuom risite balionus? ( pas mus paparsti ne geliniai) biggrin.gif
Atsakyti
Merselle galit rišti juostele kur dovanas pakuoja. wink.gif

Na mane krikštamotė nuramino dėl to saldaus stalo sako padarys jos mama parodysim maždaug ko norim ir bus super

tik va dabar jūs man pasakykit ar reikia palapinės, MB sako, kad vakare vis tiek nieks nesėdės, nes kas važiuos namo, tai iki nakties nesėdės, o tie kas sėdės ilgiau persikels prie laužo , tai galvoju ar tie 200-300lt nebus išmesti veltui g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 25, 11:55)
Merselle galit rišti juostele kur dovanas pakuoja. wink.gif

Na mane krikštamotė nuramino dėl to saldaus stalo sako padarys jos mama parodysim maždaug ko norim ir bus super

tik va dabar jūs man pasakykit ar reikia palapinės, MB sako, kad vakare vis tiek nieks nesėdės, nes kas važiuos namo, tai iki nakties nesėdės, o tie kas sėdės ilgiau persikels prie laužo , tai galvoju ar tie 200-300lt nebus išmesti veltui  g.gif



teisingai, aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

gal ir nereikia, bet jei lietus? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 25, 08:36)
zinok pranoko lukescius  thumbup.gif
man jie tokie stilingi atrode thumbup.gif  o ir kaina 1.99lt, o tu apvaliu margu kaina 1.59lt

buvo spalvu: zydri, violetiniai, roziniai ir oranziniai 4u.gif

Reiks ir man keleta fotosesijai nusipirkti bigsmile.gif pravers thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 25, 11:56)
teisingai, aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

gal ir nereikia, bet jei lietus?  4u.gif  bigsmile.gif

Tai tada kambary darysim, čia jei geras oras, galvojau kad galvų ir maisto saulė labai nekaitintų g.gif tik va tą palapinę tai mes atsivežtume atvažiuojant, nebent tada penktadienį vakare nuvažiuot surinkt ir grįžt, bet blyn labai daug kurui gausis,
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 25, 13:09)
Tai tada kambary darysim, čia jei geras oras, galvojau kad galvų ir maisto saulė labai nekaitintų  g.gif tik va tą palapinę tai mes atsivežtume atvažiuojant, nebent tada penktadienį vakare nuvažiuot surinkt ir grįžt, bet blyn labai daug kurui gausis,


tai kam isvis svarstote apie palapine, jei jusu kalboje vieni minusai jos atzvilgiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos smile.gif jungiuosi ir as y jusu bureli, reikes, temuke per naujo perzvelgti. 4u.gif
as dar su prasymu, gal turite kas sirsiu medaus etikeciu? gal galite cia ydeti?
Atsakyti
Burbulai is maximos tikrai neblogi, paputinejom, viskas gerai su jais thumbup.gif Jauciu, reiks dar pora prigriebt g.gif
*mamusikas*, o jokio pastato nebus salia extra atvejui? Pagalvojau ir as vienu tarpu apie palapine, bet, jei kas i namus isikelsim, o siaip maldausim gero ir silto oro biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Man atejo kurybine krize, viskas smulkmeniskai suruosta, o nebesugebu graziai suformuluoti padekos korteles sveciu lauktuvems blush2.gif Kaip jus rasote, trumpai: "Dekui, kad dalyvavote" ar vaikiuko vardu aciu...
Gal kuri parasys, kokia savo mintele 4u.gif
Atsakyti
bent as dariau korteles su zodžiais : aciu, kad buvote kartu...
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2013 04 25, 18:31)
Sveikos mamytes. Man atejo kurybine krize, viskas smulkmeniskai suruosta, o nebesugebu graziai suformuluoti padekos korteles sveciu lauktuvems  blush2.gif Kaip jus rasote, trumpai: "Dekui, kad dalyvavote" ar vaikiuko vardu aciu...
Gal kuri parasys, kokia savo mintele  4u.gif


Aš idėjų semiuosi iš etsy.com, štai keletas gražių pavyzdžių:

http://www.etsy.com/... thank you card

http://www.etsy.com/... thank you card

http://www.etsy.com/... thank you card

tereikia tik taip pat gražiai išversti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 25, 18:52)
*mamusikas*, o jokio pastato nebus salia extra atvejui? Pagalvojau ir as vienu tarpu apie palapine, bet, jei kas i namus isikelsim, o siaip maldausim gero ir silto oro biggrin.gif

Tai namas yra, bet norisi lauke, vat ir suku galvą reikia/nereikia doh.gif g.gif
Atsakyti