Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Sveikos,miegalės laugh.gif Atgal į vaikystės miestą rodo 9 val ryte ,kadangi mums tai jau pusiaudienis,tai pražiopsom dėl kitokių reikalų biggrin.gif

Beje,pati pirmoji laida jų irgi buvo apie krikštynas smile.gif Internete yra jų laidos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 24, 16:12)


Ar atsisakyt to stilizuoto stalo  doh.gif  g.gif  g.gif  g.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif

stala gali sukurti pati:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tai va kad važiuotume iš Vilniaus į kaimą jau po ceremonijos, o penktadienį važiuot ir sustatyt turbūt irgi neišeitis g.gif na dar žiūrėsiu kaip čia ką daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 24, 15:40)
kam idomu ir zada naudoti krikstynu sventeje ar fotosesijoje, akcija MAXIMOJE muilo burbulams 1.99lt  4u.gif

Maciau juos ir as 4u.gif tik galvoju kaip ju kokybe, nors pigu, bet gal nebus prasti...tik manau mazai gal tu burbulu gausis, reiktu griebt kelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 24, 17:58)
Maciau juos ir as  4u.gif tik galvoju kaip ju kokybe,  nors pigu, bet gal nebus prasti...tik manau mazai gal tu burbulu gausis, reiktu griebt kelis  g.gif


man kaip tik pasirode zurnaliuke kokybiski, nes be akcijos 3.99lt sakyciau brangokai doh.gif
snd leksiu paziuresiu, brukstelsiu nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 24, 14:58)
Maciau juos ir as  4u.gif tik galvoju kaip ju kokybe,  nors pigu, bet gal nebus prasti...tik manau mazai gal tu burbulu gausis, reiktu griebt kelis  g.gif


Kiek pirkau muilo burbulų visokių, man tie pigūs visai geri mirksiukas.gif Tik reik mokėti pūsti juos lotuliukas.gif Vaikai mano išlaisto greit,o patys nori būtinai pūst, tad dažnai perku po kelis

Iš tikro kiek pastebėjau-nuo oro dar priklauso ar gerai seksis burbulus pūst g.gif

Man tie kur pailgi,kaip kardai- tai kaina brangi,o kokybė prasčiausia.Geriau jau tie papigunčikai mažuose indeliuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 24 balandžio 2013 - 18:27
ooo.. tada mes ir prie tu miegaliu blush2.gif biggrin.gif

MERSELE ir kaip burbulai?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 24, 16:12)
O aš susinervinau, norėjau stilizuoto saldaus stalo, bet jaučiu tai tiks liks mano svajose, nes kaina labai didelė. Pačiai neišeis padaryt, nes švęsim kaime, o krikštysim Vilniuje, nes ir fotografė čia. Tai va dabar dilema, ar atsisalyt fotografės ir viską daryt kaime pačiai su mama, tetom ir pan.

Ar atsisakyt to stilizuoto stalo  doh.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Aš Jūsų vietoje neatsisakyčiau nei stilizuoto stalo, nei fotografės. Tikrai manau, kad Jūsų mama ir tetos galės ir norės padėti. Susiruoškit viską, parodykit nuotraukų kaip tai įsivaizduojate ir manau atvažiavusi rasite tai ko norėjote, o jei ir nevisai tai galėsite greitai vietoje pataisyti ax.gif
O mes į priekį pasistūmėjom tik tiek, kad gavom palapinę, iš brolio pažįstamo, todėl nemokamai thumbup.gif Bet vėl susisukau galvą su dominuojančiom spalvom doh.gif Jau buvau nusprendusi, kad bus žydra,žalsva,ruda. O dabar galvoju apie baltą ir smėlinę, bet ar nebus labai "bliedna"? O gal dar ir žydros įmaišyti? g.gif
Atsakyti
Merginos patarkit, visai pasimeciau. Planuojam sventes stalo spalvas sokoladine, labaiu si spalva dominuos saldziame stale, ir pas krikstuka bus sokoladines spalvos elementų. Mes su vyru busime melynos spalvos apranga. tai taip pamasciau kad stala puos rudos spalvos žvakes , ir melsvos geles. bet va prisiminiau , kad restorano kedes žalios spalvos. tai ar man i ta spalva nekreipt demesio, ar deti zalios splavos stalo korteles, kad butu kazkas žalio.
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 04 24, 23:50)
Merginos patarkit, visai pasimeciau. Planuojam sventes stalo spalvas sokoladine, labaiu si spalva dominuos saldziame stale, ir pas krikstuka bus sokoladines spalvos elementų. Mes su vyru busime melynos spalvos apranga. tai taip pamasciau kad stala puos rudos spalvos žvakes , ir melsvos geles. bet va prisiminiau , kad restorano kedes žalios spalvos. tai ar man i ta spalva nekreipt demesio, ar deti zalios splavos stalo korteles, kad butu kazkas žalio.

As tai nekreipciau demesio, nes jos bus uzsestos ir ne ka ten matysis, nes jau man per dug spalvu maisalynes atrodo. Prie melyno man graziai dera ruda, jums jusu aprangoje tiktu manau ir koks dirziukas ar bateliai rudi. o kalbant dar ir apie zalia splava prie sio derinio, tai man kazkaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 04 25, 00:50)
Merginos patarkit, visai pasimeciau. Planuojam sventes stalo spalvas sokoladine, labaiu si spalva dominuos saldziame stale, ir pas krikstuka bus sokoladines spalvos elementų. Mes su vyru busime melynos spalvos apranga. tai taip pamasciau kad stala puos rudos spalvos žvakes , ir melsvos geles. bet va prisiminiau , kad restorano kedes žalios spalvos. tai ar man i ta spalva nekreipt demesio, ar deti zalios splavos stalo korteles, kad butu kazkas žalio.

greiciau svecius susodinkit, prisakykit, jog siukstu pakol fotografe/as siukiosis aplinkoje nesikeltu nuo kedziu ir viskas bus subalansuota bigsmile.gif
o spalvu gama labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 24, 19:26)
Kiek pirkau muilo burbulų visokių, man tie pigūs visai geri  mirksiukas.gif Tik reik mokėti pūsti juos  lotuliukas.gif Vaikai mano išlaisto greit,o patys nori būtinai pūst, tad dažnai perku po kelis

Iš tikro kiek pastebėjau-nuo oro dar priklauso ar gerai seksis burbulus pūst  g.gif

Man tie kur pailgi,kaip kardai- tai kaina brangi,o kokybė prasčiausia.Geriau jau tie papigunčikai mažuose indeliuose  smile.gif


pritariu, bet renkames kas mieliausia sirdziai 4u.gif

QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 24, 21:11)
ooo.. tada mes ir prie tu miegaliu blush2.gif  biggrin.gif

MERSELE ir kaip burbulai?


zinok pranoko lukescius thumbup.gif
man jie tokie stilingi atrode thumbup.gif o ir kaina 1.99lt, o tu apvaliu margu kaina 1.59lt

buvo spalvu: zydri, violetiniai, roziniai ir oranziniai 4u.gif

palyginimui imetu foto kad jie ir nemazi, lb patogus rankoje.
user posted image
Atsakyti