Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(*Star* @ 2013 04 23, 23:13)
O kaip čia jis dedasi net nesupratau  ax.gif

Ji tiesiog uždedama ant vaikiuko, kai kunigas paprašo. Dičkei tai skraistę turėjo, bet šį kart krikšto mama nori tokio daikto, tai aš nesiginčijau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bagsyte* @ 2013 04 23, 18:05)
mes taip pat truputi apsirgom

dabar toks turbut laikas - pavasaris, nes mes irgi apsirgom doh.gif

QUOTE(aliunte @ 2013 04 23, 22:48)
Na gal tos skraistės esmė dar ir nuo kunigo priklauso  g.gif

As esu girdejus, kad jos reikia, bet pasitikslinsiu - dar pasiklausiu kunigelio kai i kursus eisim, nors dar rubeliu nepirkau, bet turbut teks isigyti jei jos pagal reikalavimus reiks, nes mazuti manau ne baltai rengsiu rolleyes.gif

Sestadieni per LNK laidoje "Atgal i vaikystes miesta" bus tema - viskas apie krikstynas ir paprocius 4u.gif reiks zvilgtelet jei nepramiegosim biggrin.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 24, 11:30)


Sestadieni per LNK laidoje "Atgal i vaikystes miesta" bus tema - viskas apie krikstynas ir paprocius  4u.gif reiks zvilgtelet jei nepramiegosim  biggrin.gif
Sveikos 4u.gif



o velnias kaip velai, kai musu krikstynos jau popiet lotuliukas.gif lotuliukas.gif

bagsyte**. o Jusu krikstynos irgi si savaitgali?

ligoniukams 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 24, 09:30)
Sestadieni per LNK laidoje "Atgal i vaikystes miesta" bus tema - viskas apie krikstynas ir paprocius  4u.gif reiks zvilgtelet jei nepramiegosim  biggrin.gif

As dar nebusiu islipusi is lovos jauciu tokiu laiku lotuliukas.gif tai teks ziureti internete kartojima biggrin.gif nes irgi idomu ka idomaus parodys.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 24, 13:24)
As dar nebusiu islipusi is lovos jauciu tokiu laiku  lotuliukas.gif  tai teks ziureti internete kartojima  biggrin.gif  nes irgi idomu ka idomaus parodys.

o kelinta val.?
Papildyta:
QUOTE(merselle @ 2013 04 24, 13:18)
o velnias kaip velai, kai musu krikstynos jau popiet  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


ot nepasiseke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 24, 12:24)
As dar nebusiu islipusi is lovos jauciu tokiu laiku  lotuliukas.gif  tai teks ziureti internete kartojima  biggrin.gif  nes irgi idomu ka idomaus parodys.


o tai kada keliates? bigsmile.gif mes puse 8, jau gyvi lotuliukas.gif
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 24, 13:07)
o kelinta val.?
Papildyta:

ot nepasiseke lotuliukas.gif



niu cia kaip tycia blush2.gif

bet kad as viska jau susitygavusi, jokio praradimo wub.gif
kazi kokie bus orai savaigali ax.gif

Atsakyti
Merselle kaip jūsų mažulio sveikata? Aha reiks pabandyt pažiūrėt ta laidą per LNk
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 24, 11:48)
o tai kada keliates?  bigsmile.gif  mes puse 8, jau gyvi lotuliukas.gif
niu cia kaip tycia blush2.gif

Savaitgali vyras rytais su maze uzsiima, o as miegu biggrin.gif arba bent jau nebunam islipusios is lovos, o telikas kitame kambary biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 24, 11:07)
o kelinta val.?

9 val. 4u.gif jei ir atsikeliam 8 val., tai kol dar apsirengiam (reikia kiekviena karta kariauti kol pampersa pakeiciu ir aprengiu doh.gif ), kol dar pavalgom (irgi megsta pazaisti doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 24, 14:36)
Merselle kaip jūsų mažulio sveikata? Aha reiks pabandyt pažiūrėt ta laidą per LNk



aciu gerai 4u.gif 4u.gif namu sienos gydo 4u.gif

kam idomu ir zada naudoti krikstynu sventeje ar fotosesijoje, akcija MAXIMOJE muilo burbulams 1.99lt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KasYra @ 2013 04 24, 15:21)
Savaitgali vyras rytais su maze uzsiima, o as miegu  biggrin.gif  arba bent jau nebunam islipusios is lovos, o telikas kitame kambary  biggrin.gif
Papildyta:

9 val.  4u.gif  jei ir atsikeliam 8 val., tai kol dar apsirengiam (reikia kiekviena karta kariauti kol pampersa pakeiciu ir aprengiu  doh.gif  ), kol dar pavalgom (irgi megsta pazaisti  doh.gif  ).


pas mus tradicija sestadieni kepu kiausiniene, o sekamdienis blynu pusryciai 4u.gif
tai man keistai atrodo voliotis lovoje, savaite sbegyje galima jei norisi prigulti su mazyliu 4u.gif i krikstynu tema: ziuresiu ir as ta laida, nes ryte bus blush-anim-cl.gif clap_1.gif
Papildyta:
paskutiniai darbeliai snd, suskambinau - sutikrinau ar viskas gerai ir niekas nepakito. bigsmile.gif tortas kepasi, fotografe gera laukia oro, baznycioje irgi musu laukia..

penktadieni skambinsiu i restorana del smulkenu..

o snd keliausiu grazintis, uzsirasiau manikiurui su ilgalaikiu lakavimu( cia sventei !!!) wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merselle: 24 balandžio 2013 - 14:35
QUOTE(merselle @ 2013 04 24, 13:40)
pas mus tradicija sestadieni kepu kiausiniene, o sekamdienis blynu pusryciai  4u.gif
tai man keistai atrodo voliotis lovoje, savaite sbegyje galima jei norisi prigulti su mazyliu  4u.gif

Na man sestadienio arba sekmadienio rytas butinai turi buti laisvas tongue.gif kodel as visada turiu keltis pas vaika, gali ir vyras pasirupinti, juolab kad vieni ir taip beveik nebuna.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 24, 15:43)
Na man sestadienio arba sekmadienio rytas butinai turi buti laisvas  tongue.gif  kodel as visada turiu keltis pas vaika, gali ir vyras pasirupinti, juolab kad vieni ir taip beveik nebuna.


tada jo, jei mazai laiko buna, tegul ir tetukas paviespatauja namuose 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O aš susinervinau, norėjau stilizuoto saldaus stalo, bet jaučiu tai tiks liks mano svajose, nes kaina labai didelė. Pačiai neišeis padaryt, nes švęsim kaime, o krikštysim Vilniuje, nes ir fotografė čia. Tai va dabar dilema, ar atsisalyt fotografės ir viską daryt kaime pačiai su mama, tetom ir pan.

Ar atsisakyt to stilizuoto stalo doh.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti