Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 16:12)
Jeigu vaikas aprengtas sviesiai (balta ar pan. spalva), tai skraiste nebutina  4u.gif taciau jeigu berniuka aprengsit juodu ar kokiu tamsiu kostiumuku, tada jau reikalinga butinai skraiste.


Tai jau tiktai baltai aprengtas ax.gif Jei jūs neklystat, tai tada tikrai nepirksiu tos skraistės.
Atsakyti
O įdomu ar galima su ta pačia skraiste krikštyti abu vaikus. Aš turiu nuo sūnaus likusią. Kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 04 23, 14:21)
O įdomu ar galima su ta pačia skraiste krikštyti abu vaikus. Aš turiu nuo sūnaus likusią. Kaip manot? g.gif

o kodel gali negaleti? g.gif kaip tik kriksto rubeliai pagal tradicijas tie patys turetu buti naudojami kiek girdejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 16:36)
o kodel gali negaleti?  g.gif  kaip tik kriksto rubeliai pagal tradicijas tie patys turetu buti naudojami kiek girdejau  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Na tiesiog suabejojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 22, 21:21)
Ernessa o kur jūs palapinę nuomositės? pas mus ta pati dilema su maistu, mama sako, gal patiems daryt, bet vėl gi negalės dalyvaut bažnyčioj tada, o "krušis" kaime prie maisto gamybos  doh.gif


tai va, kad tikrai nesinori prie tu puodu...aisku padetu mamos, mociutes, bet vistiek. O seimyninkiu vietiniu nepazistu, tai ir suku galva.
O palapine is cia : https://www.facebook...4...e=1
dar kadangi vaiku bus nemazai , galvoju apie pripuciamus atrakcionus. Per gimtadieni turejom, tik lietus lijo, tai kita diena daugiau pasidziaugem smile.gif tikiuos bent per krikstynas nelis g.gif
Atsakyti
sveikos, oho kaip cia viskas verda, kiek daug prisnekejot per kelias dieneles, mes taip pat truputi apsirgom, nu bet manau per 3 savaites atsigausim tikrai, ir musu planai nesugrius... 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
tikrai temute verda wub.gif wub.gif

mums iki sventes liko 4 dieneles, tai matyt poto jus apleisiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 22, 17:44)
rotukas uzpuole praeita treciadieni  verysad.gif  verysad.gif

Ojei, sveikatos 4u.gif Tikiuosi nereikes atsaukt sventes 4u.gif

QUOTE(Vitalma @ 2013 04 23, 14:53)
Mamkos sakykit, o ta skraistė labai būtina doh.gif  Aš pati esu ne katalikė, o vaiką krikštijam pagal tėtį., tai nežinau jų papročių, pati buvusi tik savo tikėjimo krikštynose. Dabar paskaitinėjau, kad daug kur ji būtina kaip ir žvakė unsure.gif

Nebutina, kaip supratau, jei butent baltais rubais rengsit, o jei kitos spalvos, tai reikalinga balta skraiste kaip "kriksto rubelis".

QUOTE(vovere16 @ 2013 04 23, 15:05)
Sveikos as turiu toki klausima kai kur maciusi, kad kai krikstijamas vaikas i baznycia atsinesa toki tai krepseli su lauktuvemis ten maciau ideta butelis sampano, saldainiu ir dar kazko. Gal kas galetu tiksliai parasyti kas ten dedasi ir kokia to krepselio reiksme? Kas ta krepseli ruosia itariu krikstateviai? g.gif

Krikstateviai atsidekodami nesa kunigams, kas tik pinigus, kas tik krepsi, o kas ir ta ir ta, cia jau krikstateviai kaip ismano mirksiukas.gif
Atsakyti
Vietoj skraistės gali būti baltas kepuriukas. Mums kadangi močiutė nupirko kepuriuką,krikšto mama skraistę, tai sudėjus buvau abu...Kad per mažai nebūtų biggrin.gif Bet kunigas sakė,kad gali būti ir vienas iš tų daiktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 23 balandžio 2013 - 21:33
Na gal tos skraistės esmė dar ir nuo kunigo priklauso g.gif Nes kai prieš 5 metus krikštijom krikštasūnį tai ta skraistė buvo kaip ir būtina, skraistės uždėjimas buvo vienas iš krikštynų kaip ir ritualų.
O aš savo vaikiukui irgi dėsiu ir skraistę ir kepuriuką. Kepuriuką nupirko močiutė, nertą, paprastą. Bus ir nuo saulytės apsauga šiokia tokia kartu smile.gif O skraiste aš pati užsakysiu prie rūbelių, man tai privalomas atributas. Man gražu, juk tai tik simboliškai, nereiškia, kad vaikas turi su ta skraiste lakstyti visą dieną biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus lininė ne skraistė, bet tokia, kaip trečioj nuotraukoj
http://www.manodrabu...iksto-skraistes
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 23, 19:57)
Pas mus lininė ne skraistė, bet tokia, kaip trečioj nuotraukoj
http://www.manodrabu...iksto-skraistes


O kaip čia jis dedasi net nesupratau ax.gif
Atsakyti