Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Sveikos merginos 4u.gif

Įlendu vis paskaitinėti 4u.gif nes taip pat planuojam šventę ax.gif
Dėl slapuko fotki, reikia susirasti senas temas ir parašyti tom merginom, kurios ten yra pasisakiusios, gal kuri tures 4u.gif
Atsakyti
Perkat kas nors internetu gerus, kokybiskus balionus paprastus, kad neissileistu per 1 diena? Kur ju ieskoti internete? Kokius rekomenduotumet? Nes noriu uzsipirkti papuosimams paprastu balionu, o su linkejimais leisti uzsakysiu helinius.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 13:22)
Perkat kas nors internetu gerus, kokybiskus balionus paprastus, kad neissileistu per 1 diena? Kur ju ieskoti internete? Kokius rekomenduotumet? Nes noriu uzsipirkti papuosimams paprastu balionu, o su linkejimais leisti uzsakysiu helinius.

ir as toki klausima turiu. gal mums reikia kooperuotis ir is kokio ebey ar dar kur pirkti urmu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 07:50)
manau del albumo, kad reiktu nauja kurti, nes vargu ar besilanko kas is tu senbuviu, kurios turejo prisijungimus  rolleyes.gif



QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 23, 08:59)
och kiek cia minciu, patarimu tik spek copint. man maisto sandelio ir reik. ACIU uz paaiskinima 4u.gif

nu reik rast tas senbuves, bo nervas paeeme, jog yra kazkur sandelys ideju gerio, o nieks negali juo pasinaudot. gal reik adminei rasyt? gal ji kuo pagelbes?
o gal kas pamena senbuviu nikus?



Yra yra kas iš senbuvių lankosi mirksiukas.gif Bet čia vienu metu kai keitė slapukus, tai ir pasimetė viskas doh.gif verysad.gif Nebeaišku ar kas turi, ar neturi juos... Ko gero logiškiausia kreiptis į admines

Aš turėjau visus slapukus,bet po krikštynų kažkaip nebeužėjau,o paskui pasikeitė, ir pasimetė verysad.gif Aš pati norėjau išimti kaikurias savo nuotraukas,nes guli dabar nežiniakam,nežinia kur doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 23 balandžio 2013 - 12:12
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 23, 10:48)
ir as toki klausima turiu. gal mums reikia kooperuotis ir is kokio ebey ar dar kur pirkti urmu?  g.gif

Tik nepabandzius is kur zinoti kaip ju kokybe? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 10:22)
Tik nepabandzius is kur zinoti kaip ju kokybe?  doh.gif  g.gif


Aš jau rašiau kelios dienos atgal,kad perku www.lizeja.lt 4u.gif
Šventėms kitokių,kurių nežinau,net nerizikuosiu pirkti

O pas juos ir spalvyčių visokių yra, tik gal reik klaust vadybininko
Beje,jei dar ko reikia, tai pas juos ir girliandų popierinių yra,ir dangaus žibintų. Tad jei galvojant kažką siųstis,tai vienu ypu gautus pigiau.

Be to,jie veža savo prekes į nemažai parduotuvių, tad pirmiausia tai pasiteiraukit, gal aplink kur nors jie pristato prekes, tai būtų dar paprasčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 23 balandžio 2013 - 13:21
Sveikos bigsmile.gif

Po truputį, lėtai lėtai juda ir mūsų pasiruošimas. Dukrai jau suknutę turim. Tik vyrus beliko aprengti.

QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 12:22)
Perkat kas nors internetu gerus, kokybiskus balionus paprastus, kad neissileistu per 1 diena? Kur ju ieskoti internete? Kokius rekomenduotumet? Nes noriu uzsipirkti papuosimams paprastu balionu, o su linkejimais leisti uzsakysiu helinius.

Mes pirkom lyg balionų šaly, kaip tik vieną savaitgalį buvo nuolaida balionams, tai mes žinodami, kad bus šventė nusipirkom. Va ir *Star* išbandytus rekomenduoja. Mums sakė, kad balionai taip greit neišsileistų reikia įpilti kažkokių tai klijų. Balionų šaly mums juos parodė, tuomet nepirkom, nes buvo tik didelė pakuotė. Tai sako su tais klijais laikosi ilgai. O jei be nieko tik su heliu, tai po paros ar dar mažiau išsileidžia. Tai va tiek žinau kiek konsultantės papasakojo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 04 23, 12:18)
Aš jau rašiau kelios dienos atgal,kad perku www.lizeja.lt  4u.gif
Šventėms kitokių,kurių nežinau,net nerizikuosiu pirkti

O jie siuncia prekes pastu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 23, 11:51)
O jie siuncia prekes pastu?  g.gif



Siunčia mirksiukas.gif

Aš tikrai tikrai rekomenduoju- tie kur didesni,perlamutriniai, apie 30ct balionas,sakau užtikrintai- pas mus prakabėjo gal tris mėnesius,kol man nusibodo tas eksperimentas- laukti kol balionai išsileis ar sprogs lotuliukas.gif Nukabinau ir atidaviau dabaigt juos vaikams lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamkos sakykit, o ta skraistė labai būtina doh.gif Aš pati esu ne katalikė, o vaiką krikštijam pagal tėtį., tai nežinau jų papročių, pati buvusi tik savo tikėjimo krikštynose. Dabar paskaitinėjau, kad daug kur ji būtina kaip ir žvakė unsure.gif
Atsakyti
Sveikos as turiu toki klausima kai kur maciusi, kad kai krikstijamas vaikas i baznycia atsinesa toki tai krepseli su lauktuvemis ten maciau ideta butelis sampano, saldainiu ir dar kazko. Gal kas galetu tiksliai parasyti kas ten dedasi ir kokia to krepselio reiksme? Kas ta krepseli ruosia itariu krikstateviai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2013 04 23, 13:53)
Mamkos sakykit, o ta skraistė labai būtina doh.gif  Aš pati esu ne katalikė, o vaiką krikštijam pagal tėtį., tai nežinau jų papročių, pati buvusi tik savo tikėjimo krikštynose. Dabar paskaitinėjau, kad daug kur ji būtina kaip ir žvakė unsure.gif

Jeigu vaikas aprengtas sviesiai (balta ar pan. spalva), tai skraiste nebutina 4u.gif taciau jeigu berniuka aprengsit juodu ar kokiu tamsiu kostiumuku, tada jau reikalinga butinai skraiste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 23 balandžio 2013 - 15:13