Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(jollicasa @ 2013 04 18, 22:49)
mano galva, reiktų iš anksto užsisakyti, kad ir rajone nedidukę, bet bus ramu ir aišku, kur kelintą valandą važiuojam, kad ne visai "na ura"

Butinai drinks_cheers.gif

QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 19, 07:09)
kur jus planuojat kristynas?
nu va kaip viskas puikiai prasiejo, o tu taip jaudinais doh.gif
lotuliukas.gif

Mes Plungej mirksiukas.gif
lotuliukas.gif 100% tas pats

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 19, 10:03)
užkandžiai, šašlykai ir gražus stilizuotas saldus stalas.

O, grynai mano vizija bigsmile.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 04 19, 10:31)
O kaip del alkoholio? Darot baliu be jo ar su juo?  biggrin.gif

As mielu noru tik lengvucius gerimus imciau, bet deja, liksiu nesuprasta, pas mus einamiausi gerimai arba alus, arba viskis, arba degtine, sampano ir vyno tik moterys ragauja. Tai kaip tik ir mastau kaip cia padaryt, gal vyrams alaus, o moterims vyno ar martini g.gif Ar viskio truputi su ledukais vyrams mastau.gif Turiu dilema...

Buvau ka tik kirpykloj, gerai, kad sugalvojau kirpejos uzklaust del krikstynu datos, tai gavau paskutine vieta, gerai, kad laikas man kaip tik tiko karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2013 04 19, 10:14)
As irgi nenorejau vyno duot, bet teko nusileist smile.gif Ir taip nuliudo, kad alucio puikucio nebus biggrin.gif

Peino kokteilius reik gert tokia diena biggrin.gif

Nu jo, pritariu del pieno kokteiliu thumbup.gif
Alaus jauciu bus truputi pas mus. Svarbu jog apsieisim be degtines (vyras irgi liudi biggrin.gif )
Atsakyti
Nu jei svencima sodyboje ar namie tai sunku isivaizduoti be alkoholio svente. Bet kiekvienas renkames kas priimtiniausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 19, 12:20)
As mielu noru tik lengvucius gerimus imciau, bet deja, liksiu nesuprasta, pas mus einamiausi gerimai arba alus, arba viskis, arba degtine, sampano ir vyno tik moterys ragauja.

Va va...tie gimines baliai... doh.gif Mes pasitarem ir vyras nusprende lotuliukas.gif moteroms sompanas ir vynas, vyrams alus ir manau brendziuko bus...o jau kiek kas gers - asmeninis reikalas, nemanau, kad prisigers kas nors, taip, kad lovos nerastu biggrin.gif juk ne tik prie stalo sedesim, manau ir be gerimu bus veiklos svarbu domintu svecius ir jie toj veikloj dalyvautu thumbup.gif

QUOTE(Deme @ 2013 04 19, 13:34)
Nu jei svencima sodyboje ar namie tai sunku isivaizduoti be alkoholio svente. Bet kiekvienas renkames kas priimtiniausia smile.gif

Kad lietuviu(ypac vyresnes kartos) jau tradicija tapusi - gausiai nukrauti stalai, su gerimais ir baltomis salotomis lotuliukas.gif lotuliukas.gif truputi erzina, bet ka padarysi...norisi visiems itikti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 19, 14:28)
Va va...tie gimines baliai... doh.gif Mes pasitarem ir vyras nusprende  lotuliukas.gif  moteroms sompanas ir vynas, vyrams alus ir manau brendziuko bus...o jau kiek kas gers - asmeninis reikalas, nemanau, kad prisigers kas nors, taip, kad lovos nerastu  biggrin.gif juk ne tik prie stalo sedesim, manau ir be gerimu bus veiklos svarbu domintu svecius ir jie toj veikloj dalyvautu  thumbup.gif
Kad lietuviu(ypac vyresnes kartos) jau tradicija tapusi - gausiai nukrauti stalai, su gerimais ir baltomis salotomis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif truputi erzina, bet ka padarysi...norisi visiems itikti... rolleyes.gif

As is tu, kuri nepataikauja smile.gif Daznai bunu suprasta kaip bloga namu seimininke, jei ant stalo nerandama misrainiu per balius smile.gif
Bet mano skonis kitoks smile.gif Nepatinka - neik smile.gif Svente musu, o ne ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 19, 12:28)
gausiai nukrauti stalai, su gerimais ir baltomis salotomis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Be baltos misraines ir as neisivaizduoju baliu lotuliukas.gif man jinai butinai turi buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 19, 10:31)
O kaip del alkoholio? Darot baliu be jo ar su juo?  biggrin.gif


Be. Taure raudono ar balto vyno priklausomai nuo karstojo patiekalo, toliau mineralinis vanduo, kava/arbata.

QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 19, 11:20)
As mielu noru tik lengvucius gerimus imciau, bet deja, liksiu nesuprasta


As irgi liksiu nesuprasta. cool.gif


Kaip manot, kaip taktiskiau paklausti ar zmogus priemes sutvirtinimo sakramenta pries prasant tapti krikstateviu? biggrin.gif g.gif Musu krikstamote-liudininke ev. liuterone, tai krikstatevis turi buti pavyzdingas katalikas pagal visus Baznycios reikalavimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Deme @ 2013 04 19, 13:32)
Svente musu, o ne ju smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 19, 14:36)
Be baltos misraines ir as neisivaizduoju baliu  lotuliukas.gif  man jinai butinai turi buti  biggrin.gif

Istikruju manau balta misraine per balius nieko nenustebinsi...jos gali valgyti bet kada, ne tik per baliu biggrin.gif o musu sventeje jos kaip tik ir nebus...nes atsibodus... tongue.gif
Noreciau visai svieziu, gaiviu darzoviu misrainiu... rolleyes.gif is lietuvisko darzo biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi sikart be baltos misraines bus svente biggrin.gif
QUOTE(Unikko @ 2013 04 19, 13:43)
Kaip manot, kaip taktiskiau paklausti ar zmogus priemes sutvirtinimo sakramenta pries prasant tapti krikstateviu? biggrin.gif  g.gif  Musu krikstamote-liudininke ev. liuterone, tai krikstatevis turi buti pavyzdingas katalikas pagal visus Baznycios reikalavimus smile.gif

As tiesiai sviesiai paklausciau, juk cia nieko blogo ir asmenisko nesiteirauji, kaip mama tiesiog turi zinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 19, 08:09)
praeina visi tie derinimai, itikinejimai, pyksciai, burbenimai, galiausiai svente ir po visko atsisuka, paziuri i tave kaip pirma kart matydamas ir sako, nu va kaip viskas puikiai prasiejo, o tu taip jaudinais doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(KasYra @ 2013 04 19, 11:31)
O kaip del alkoholio? Darot baliu be jo ar su juo?  biggrin.gif

as kazkaip pamirsau visai apie ji, bet kadangi kompanija nedidele, balius irgi kuklutis, o sventejai ne uliavotojai kokie, tai jauciu uzteks keliu buteliu vyno ar sampano simboliskai ir su saiku...idomu, ka kavinej sakys, kokios salygos bus su alkoholiu g.gif

QUOTE(Unikko @ 2013 04 19, 14:43)
Kaip manot, kaip taktiskiau paklausti ar zmogus priemes sutvirtinimo sakramenta pries prasant tapti krikstateviu? biggrin.gif  g.gif  Musu krikstamote-liudininke ev. liuterone, tai krikstatevis turi buti pavyzdingas katalikas pagal visus Baznycios reikalavimus smile.gif

manau, kad pats zmogus pries sutikdamas buti krikstateviu/krikstamote turi susivokti, jog jis turi atitikti tam tikrus reikalavimus, tai mes pirmiausia pasikambejome, kad kvieciame issirinktus zmones krikstateviais, o paskui paprasciausiai pasitikslinome ju, ar prieme reikiamus sakramentus mirksiukas.gif


dargi smulkus toks klausimas iskilo, cia milijona kartu kalbeta apkalbeta turbut, bet va vis viena momentas man neaiskus lieka: kunigo klausiau del reikiamu atributu kriksto metu, apie skraiste nedetalizavo, bet parase "kriksto rubas", tai dabar galvoju, jei mes sumastom neimti skraistes, tai tais kriksto rubais tik po paties kriksto galima aprengi ar kaip? nesu macius krikstynu apeigu, tai nelabai isivaizduoju doh.gif , gal aks pakomentuosit? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jollicasa: 20 balandžio 2013 - 10:43
Krikšto rūbas turi būti būtinai baltas, todėl jei tėvai nusprendžia vaiką rengti spalvingiau, tada būtina balta krikšto skraistė. O jei vaiko rūbeliai balti, tai skraistė nebūtina. Taip jau yra pagal bažnyčios tvarką (skaičiau kunigo interviu apie tai), nors visokių įdomių kunigų yra. Kiti būtinai skraistės reikalauja ir viskas. Nors man labai gražu, ir taip ją dėsiu, kad ir baltas vaikas bus. Skraistė atrišama, kai kunigas daro kryžiaus ženklą - tepa aliejų vaikui prie kaklo, tada jau skraistę galima nuimti ir ji jau nebereikalinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2013 04 18, 01:20)

Tariuosi su juo dėl maisto, tai sako jei jau užsakyt tai kebabų, picos ir užteks lotuliukas.gif


Nu čia tai geras thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Unikko @ 2013 04 19, 14:43)

Kaip manot, kaip taktiskiau paklausti ar zmogus priemes sutvirtinimo sakramenta pries prasant tapti krikstateviu? biggrin.gif  g.gif  Musu krikstamote-liudininke ev. liuterone, tai krikstatevis turi buti pavyzdingas katalikas pagal visus Baznycios reikalavimus smile.gif



Aš tiesiai šviesiai ir paklausčiau, nėra čia toks baisiai intymus dalykas kaip kokia seksualinė orientacija pvz biggrin.gif

Mano vyrui irgi jokių krikštynų nereikia doh.gif Bet nors labai neprieštarauja sumanynams, aišku, jeigu užsimanyčiau kažko ohoho kainuojančio, tai sulaukčiau reakcijos smile.gif Bet kad daugumai nepraktikuojančių katalikų vyrų turbūt tai būdinga smile.gif
Atsakyti