Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Aš per dičkės krikštynas seneliams dovanojau po pasakų knygą,o močiutėms po medinį šaukštą, kad turėtų su kuo košę maišyt wink.gif krikštatėviams po medinę taupyklę, krikštadukros svajonėms pildyti
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 18, 07:51)
Oi, kaip gerai, kad ne vien MB toks, net lengviau pasidare lotuliukas.gif Jis irgi kai numeta perliuku, kai bandau pajungt prie planavimo ar pasitart, kad paskui gailiuosi, kad ir issiziojau doh.gif Jam irgi nereik jokiu papuosimu, jokiu fotogrfu (dziaugiuosi, kad bent del to labai ramiai sutiko), jokiu nauju rubu (gi pilna spinta doh.gif ), kam tiek uz torta moket, gi pati moki paparasta iskept, uztenka lotuliukas.gif Gerai, kad bent megsta sventes, susiburimus, pavalgyt ir atsigert skaniai, bet be jokiu pribambasu.


Mes krikstateviams padovanosim albuma su vaiko, kaip jie kartu leidzia laika, nuotraukomis nuo gimimo iki metu, bet neuzbaigta, kad jie toliau pildytu.
Seneliams nieko atskirai nedovanosim, buvau jau prisiskaiciusi, planavau ka cia padovanojus, o paskui pagalvojau, kad anukas ir proanukis jau ne pirmas visiems, anksciau niekas nieko nedovanojom, tai dabar kazkaip nevietoj pasirodys ta dovana unsure.gif



Ramiai tik, aišku, kad ne vienas toks 4u.gif lotuliukas.gif

Dėl dovanų drinks_cheers.gif

Na man net irgi lengviau ant dūšios,kad nors šitoj temoj daugiau bendraminčių,kur ir vyrų su visokiais planais geriau netrukdyti, ir dėl dovanų požiūrio ir dėl viso kito thumbup.gif Gal praėjo tas bumas,kai visiems visko norėjosi,krikštynos vos ne cirkas ant ratų su klounasi,fejerverkais ir kitokiom akcijom bei atrakcijom doh.gif Su šimtais visokių popierėlių ir panašiai doh.gif

Užtai aš ir sakau, anksčiau kas užeidavo tokias temas paskaityt, tai jei žmogus nenori trisdešimties žaidimų, papkės pilnos laikraštukų, dokumentų ten visokių, diplomų etc, tai tikriausiai pasijusdavo nepilnaverčiu ir sprukdavo uodegas pabrukę doh.gif lotuliukas.gif

Bet fuuu,nu gal jau praeina pamažu šitas reikalas,vajus,kitaip tariant.

Kam reikia, ras,aišku ko nori,kiekvienam pagal skonį,bet gerai,kad tai jau nebe privaloma taisyklė rolleyes.gif

Na čia viena pati garsiai pamąsčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 18 balandžio 2013 - 12:25
QUOTE(*Star* @ 2013 04 18, 12:24)
Na čia viena pati garsiai pamąsčiau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Na, tai as dziaugiuosi, kad i ta vaju nepatekau, kai pirma krikstyjom kazkaip nelabai buvau maciusi stipriu banketu, internete tiek nenarsydavau, tai labai kukliai svente praejo, o dabar ir taip bus rimciau viskas, bet viskas su protu, taupant laika, jegas ir pinigelius ax.gif
Atsakyti
Na, mes pagaliau susikontaktavom su kunigu, turim aiškią datą ir laiką thumbup.gif
taigi, mūsų data - rugpjūčio 11d., sekmadienį..
kažkaip perdegiau su tais išplėstiniais planavimais ir galvojimais, norisi viską kažkaip kuo kukliau ir paprasčiau daryt blush2.gif g.gif . pakrikštysim, nulėksim į kavinę kokią (va tik nesusikalbu irgi su MB doh.gif , mano galva, reiktų iš anksto užsisakyti, kad ir rajone nedidukę, bet bus ramu ir aišku, kur kelintą valandą važiuojam, kad ne visai "na ura"), dėl fotografo greičiausiai imsim kokį pradedantįjį ar ką iš pažįstamų tiesiog, nes užteks pačios ceremonijos užfiksavimo ir kelių nuotraukų parke....žaidimų ir dovanų visokių dabar net nežinau ar reikia (krikštatėviams, aišku, kažką simboliško sugalvosim, bet daugiau... schmoll.gif ) žodžiu, kažkoks suspaustas taupus planas dėliojasi galvoj dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 18, 18:52)
lotuliukas.gif
Na, tai as dziaugiuosi, kad i ta vaju nepatekau, kai pirma krikstyjom kazkaip nelabai buvau maciusi stipriu banketu, internete tiek nenarsydavau, tai labai kukliai svente praejo, o dabar ir taip bus rimciau viskas, bet viskas su protu, taupant laika, jegas ir pinigelius ax.gif


drinks_cheers.gif
Aš pirmam savo irgi neturėjau labai laiko kabėti forumuose,nes dirbau smile.gif Tiesiog prioritetai gal kitoj vietoj smile.gif

Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 17, 19:06)

Penktadieni krikstysit? Mes iskart po jusu, sestadieni 4u.gif

taip penktadieni, mums Onike svarbu per Onines krikstyt ax.gif
kur jus planuojat kristynas?

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 17, 22:02)
O a6 vakar su MB vėl susikibau



QUOTE(aliunte @ 2013 04 17, 22:21)
Ir mes su vyru taip  doh.gif  vienintelis geras dalykas, kad maniškis paburba tik tam kartui,



QUOTE(jurgita112 @ 2013 04 18, 02:20)
Jo nuomone iš viso kam tą vaiką krištyt,

skaiciau jus mielosios ir juokas eme. taip lietuviskai, nuo dusios rolleyes.gif juokiuos ir galvoju, nu gi rasot apie maniski lotuliukas.gif abidna buna tik po visko. praeina visi tie derinimai, itikinejimai, pyksciai, burbenimai, galiausiai svente ir po visko atsisuka, paziuri i tave kaip pirma kart matydamas ir sako, nu va kaip viskas puikiai prasiejo, o tu taip jaudinais doh.gif



QUOTE(*Star* @ 2013 04 18, 14:24)

Na čia viena pati garsiai pamąsčiau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
as ir tik uz grazu, jauku, silta regini/svente savo seimai wub.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu ramaus pasisėdėjimo, bet žinau, kad neišdegs, nes pas mus giminėj įprasta didelės kaimo krikštynos su šokiais ir t.t. kas man nelabai patinka, na bet jau nepakeisiu vyresnio amžiaus žmonių. Tai sakiau bandysiu įvest madą užkandžiai, šašlykai ir gražus stilizuotas saldus stalas.
Atsakyti
O kaip del alkoholio? Darot baliu be jo ar su juo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 19, 11:31)
O kaip del alkoholio? Darot baliu be jo ar su juo?  biggrin.gif

Mes tik su vynu ir sampanu smile.gif Kaip ir per vestuves wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 19 balandžio 2013 - 10:45
QUOTE(Deme @ 2013 04 19, 09:44)
Mes tik su vynu ir sampanu smile.gif Kaip ir per vestuves  wub.gif

As nei to nenorejau duoti lotuliukas.gif ale vyras uzprotestavo biggrin.gif tai irgi mastau kad tik vynas ir sampanas. Ner cia ko prisigerti per tokia grazia svente ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Kad ir kaip nenorėčiau bet su doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 19, 11:55)
As nei to nenorejau duoti  lotuliukas.gif  ale vyras uzprotestavo  biggrin.gif  tai irgi mastau kad tik vynas ir sampanas. Ner cia ko prisigerti per tokia grazia svente  ax.gif  tongue.gif

As irgi nenorejau vyno duot, bet teko nusileist smile.gif Ir taip nuliudo, kad alucio puikucio nebus biggrin.gif

Peino kokteilius reik gert tokia diena biggrin.gif
Atsakyti