Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

Si karta restorane uzsakinejom visiems vienoda maista. Per vestuves emem skirtingas salotas(4 rusiu) ir sudejo kas ketvirtam skirtingas, tai jergau jergau. Vienas vienoj pusej rekia, kad to nemegsta, kitas kitoj pusej... Pradejo keistis jie ten... Nu nepatiko man tas... Dabar uzsakysim vienodas. Tikiu, kad gali atsirast nemegstanciu butent tokiu, bet ka padarysi... As pati nevalgau pomidoru ir visko kur jie prisiliete, o uzsakytos salotos graikiskos smile.gif Bus vyrui dviguba porcija ir nedarau is to tragedijos biggrin.gif Vegetaram eme zuvi, o kitiems vistiena smile.gif
Atsakyti
Labas, priimkit ir mane i planuojanciu gretas, krikstynos jau doh.gif balandzio 28 doh.gif
O mazai kas suruosta pas mane doh.gif
Atsakyti
O a6 vakar su MB vėl susikibau nu nereikia nieko žmogui, galima pabūt bažnyčioj ir skirstytis, nereikia jam nei papuošimų kokių nei nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 04 17, 16:01)
Merginos gal kas restorane darot krikstynu svente, kaip manot, kaip geriau daryt su meniu. ar isrinkti viena patiekala, ar keleta is kuriu sveciai gales issirinkti. Bet pagalvojau kaip tom padavejom atskirti kas ka valgys, prades rasytis kas ka uzsisake, sito nesinori, gausis kad siaip atejo pavalgyt.  dar galvoju prie kiekvieno svecio padeti po grazu lapeli meniu.


Mes leisim svečiams rinktis. Pati taip buvau ir man patiko. Pavyzdžiui, tikrai žinau kad vienas svečias nevalgo žuvies, keli kiti, aš tame tarpe, alpsta biggrin.gif
Kai ėjau tartis dėl Krikštynų nešiausi šitą idėją su savim, bet ir pati vadybininkė pasiūlė. Meniu kiekvienam jie irgi padarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 17, 21:02)
O a6 vakar su MB vėl susikibau nu nereikia nieko žmogui, galima pabūt bažnyčioj ir skirstytis, nereikia jam nei papuošimų kokių nei nieko  doh.gif

Ir mes su vyru taip doh.gif vienintelis geras dalykas, kad maniškis paburba tik tam kartui, greit atsileidžia ir nebesigilina į "mano" reikalus biggrin.gif jie "mano" nes man reik šventės, man reik papuošimų, man reik vakarienės, fotografės ir pan. lotuliukas.gif Ai, dar vyrui užsiminiau, kad vaikui krikštynoms reikia lininių drabužėlių, jis "taigi turi jis visokių drabužėlių, kam dar naujus pirkti" lotuliukas.gif nu pribaigt gali šitaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aliunte: 17 balandžio 2013 - 20:24
QUOTE(aliunte @ 2013 04 17, 18:21)
Ir mes su vyru taip  doh.gif  vienintelis geras dalykas, kad maniškis paburba tik tam kartui, greit atsileidžia ir nebesigilina į "mano" reikalus  biggrin.gif  jie "mano" nes man reik šventės, man reik papuošimų, man reik vakarienės, fotografės ir pan.  lotuliukas.gif Ai, dar vyrui užsiminiau, kad vaikui krikštynoms reikia lininių drabužėlių, jis "taigi turi jis visokių drabužėlių, kam dar naujus pirkti"  lotuliukas.gif  nu pribaigt gali šitaip  biggrin.gif


irnesakyk.gif Pas mus irgi panašiai. Tai numatom sumą į kurią reik įsitekti ir ramu.Aišku kiek man ko dar prireikia,pridedu irnesakyk.gif
Tiek,kad aš pati savo šeimos šventėms nemėgstu kažkokių super duper akcijų atrakcijų, tai ir vyras žino,kad iš rėmų neišsiplėsim,o gale rezultatas abu tenkins rolleyes.gif Na kaip aš ir sakau,na ne visi žmonės puola stačia galva į tuos organizavimus, gi kiekvienam skirtingai tie dalykai šviečiasi.Todėl aš niekad neprievartauju vyro dėl organizacinių reikalų- apsitariam pagrindinius dalykus ir viskas. Nematau tragedijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 17 balandžio 2013 - 21:31
QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 17, 21:02)
O a6 vakar su MB vėl susikibau nu nereikia nieko žmogui, galima pabūt bažnyčioj ir skirstytis, nereikia jam nei papuošimų kokių nei nieko  doh.gif

biggrin.gif pas mane lygiai tas pats, bet aš darau kaip man reikia. Jo nuomone iš viso kam tą vaiką krištyt, užaugs, norės pats pasikrikštys doh.gif
Tariuosi su juo dėl maisto, tai sako jei jau užsakyt tai kebabų, picos ir užteks lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka dovanosit vaiko seneliams ir krikstateviams? Noriu kad butu ne brangu ir ne banalu g.gif
Ar butina ta kepuriuke vaikuciui? Ar gana skraistes?
Ar dar yra kas balandi krikstins? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 18, 05:23)
Ka dovanosit vaiko seneliams ir krikstateviams? Noriu kad butu ne brangu ir ne banalu g.gif
Ar butina ta kepuriuke vaikuciui? Ar gana skraistes?
Ar dar yra kas balandi krikstins? ax.gif


Krikštatėviams simbolinę kokią mažučiukę dovanytę,o seneliams nėra mados pas mus kažką dovanoti.Jiems dovana- anūkai biggrin.gif Čia viena iš tų keistesnių tradicijųman įvestų- apdovanoti senelius tokia proga doh.gif
O gal anksčiau irgi tokia tradicija būdavo?

Arba skraistė, arba kepuriukas 4u.gif Kiekpamenu iš senesnių diskusijų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 18 balandžio 2013 - 07:40
QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 18, 08:23)
Ka dovanosit vaiko seneliams ir krikstateviams? Noriu kad butu ne brangu ir ne banalu g.gif
Ar butina ta kepuriuke vaikuciui? Ar gana skraistes?
Ar dar yra kas balandi krikstins? ax.gif

Seneliams greičiausiai nieko nedovanosim, o jei jau sugalvosim, tai nebent kokią simbolinę dovanėlę, gal kokią nuotrauką sųnaus įrėmintą (nes vyro tėvai retai mato vaiką ir nuotraukų pasidaryt nesugalvoja doh.gif ). O šeip galvoju padaryti viktoriną apie krikštuką, tai manau, kad ją laimės mano tėvai, taip automatiškai bus apdovanoti seneliai lotuliukas.gif
O krikštatėviams tai reikės galvą pasukti... Mačiau kaikas daro pagalvėles su mažylio foto, bet man schmoll.gif nenoriu kad kas ramstytūsi, gulinėtų ir visor mėtytų mano vaiko nuotrauką... Per krikštynas tikriausiai jų kažkaip ypatingai neapdovanosim. Bet namuose radau tokį albumėlį, jį kažkada mano tėčiui padovanojo jo krikšto sūnus su savo vaikystės nuotraukytėm, tai manau visai neblogai būtų tarkim po krikštynų įteikiant CD su nuotraukom įteikti ir tokį albumėlį thumbup.gif
Atsakyti
Oi, kaip gerai, kad ne vien MB toks, net lengviau pasidare lotuliukas.gif Jis irgi kai numeta perliuku, kai bandau pajungt prie planavimo ar pasitart, kad paskui gailiuosi, kad ir issiziojau doh.gif Jam irgi nereik jokiu papuosimu, jokiu fotogrfu (dziaugiuosi, kad bent del to labai ramiai sutiko), jokiu nauju rubu (gi pilna spinta doh.gif ), kam tiek uz torta moket, gi pati moki paparasta iskept, uztenka lotuliukas.gif Gerai, kad bent megsta sventes, susiburimus, pavalgyt ir atsigert skaniai, bet be jokiu pribambasu.
QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 17, 18:06)
Labas, priimkit ir mane i planuojanciu gretas, krikstynos jau doh.gif  balandzio 28 doh.gif
O mazai kas suruosta pas mane  doh.gif

As jau supanikuociau lotuliukas.gif Taip megstu viska suplanuot is anksto doh.gif
Skraistes uztenka 4u.gif
Mes krikstateviams padovanosim albuma su vaiko, kaip jie kartu leidzia laika, nuotraukomis nuo gimimo iki metu, bet neuzbaigta, kad jie toliau pildytu.
Seneliams nieko atskirai nedovanosim, buvau jau prisiskaiciusi, planavau ka cia padovanojus, o paskui pagalvojau, kad anukas ir proanukis jau ne pirmas visiems, anksciau niekas nieko nedovanojom, tai dabar kazkaip nevietoj pasirodys ta dovana unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 04 18, 08:23)
Ka dovanosit vaiko seneliams ir krikstateviams? Noriu kad butu ne brangu ir ne banalu g.gif
Ar butina ta kepuriuke vaikuciui? Ar gana skraistes?
Ar dar yra kas balandi krikstins? ax.gif



mes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti