Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013 m.

QUOTE(Vitalma @ 2013 04 16, 14:22)
Jungiamės ir mes į krikštynų planuotojų būrį 4u.gif Mano mažiuko krikštynos jau numatytos birželio 1d., rūbelius jau nužiūrėjau, vardą sugalvojom, svečiai visi sukviesti, dabar pastrigau ties popierizmo kūrimu doh.gif 


bigsmile.gif O,kaip įdomu,mesirgi tą pačią dieną drinks_cheers.gif
Tikkvietimų dar nepadariau doh.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 16, 16:03)
Va žvakės:



kažkur,kažkurioj temoj buvo viena lyg mamytė įmetusi žvakę,kurią gavo dovanų vaikelis- tokia su alfa ir omega,kaip bažnyčiose būna panašiai... unsure.gif Tokia labai prasminga,bet kažkaip nelabai įsivaizduoju kur galėtų būti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 16 balandžio 2013 - 21:08
QUOTE(*Star* @ 2013 04 16, 22:06)
bigsmile.gif O,kaip įdomu,mesirgi tą pačią dieną  drinks_cheers.gif
Tikkvietimų dar nepadariau  doh.gif



Kažkaip visai nenorėjau laukti vasaros karščių, o ir data prasminga - Vaikų gynimo diena, tai apginsim nuo nelaimių ir įtaisysim angelą sargą wub.gif

Merselle ačiū, kad paprotinai, susiradau truputį informacijos tik dabar reikia atsirinkti ko noriu ir perversti begalę paveiksliukų fonui doh.gif
Atsakyti
Jungiames ir mes i jusu planuotoju bureli. Kristynos bus liepos 26-aja. Sukau galva, pakol priemiau vidini sprendima, kam patikesiu savo turta kristyti. Pas nuostabia auksaranke drabuziu kruva uzsisakem, niu ir beliko tik busimiems krisktotevams dziugia zinia pranest biggrin.gif apsisprest kuriame Lietuvos kampe darysim (o taip noris prie juros) pagal tai tartis su baznytele, kunigeliu, o toliau kaip suprantu jus paskaitinejus prasideda pacios idomiausios smulkmenos lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkaite: 17 balandžio 2013 - 08:00
QUOTE(KasYra @ 2013 04 16, 11:00)
Prie Gintaro muziejaus ten esantis tas parkas tai man tikrai butu tinkamas, ale kad baznycia Klaipedoj  doh.gif  o vaziuoti tiek toli laiko nebus  doh.gif  Gal kokiu ideju kas Klaipedoj panasiu gamtoj turit?  biggrin.gif


Na mes maziuka krikstysim klaipedos raj, plikiuose esancioj baznytelei (ten tuokemes).. tai pacioje klaipedoje, net neisivaizduoju kur butu imanoma nuvaziuot g.gif bet kadangi laiko turesim tai ir pasivazinesim truputuka.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aliunte @ 2013 04 16, 18:08)
Pagaliau ir mes pajudėjom iš mirties taško  thumbup.gif  Krikštynos vyks birželio 29d., kaip jau ir sakiau, pas mus sodyboj. Iš pradžių galvojau, kad maistą ruošiu pati su giminaitėm, bet persigalvojau. Karštus, vištieną ir žuvį užsisakinėsim iš kavinės, o visa kita jau patys. Aišku dar lieka dilema dėl torto  doh.gif


As taip pat galvoju karstus sakytis is kavines, bet dar tiksliai nenusprendziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bagsyte* @ 2013 04 17, 11:48)
As taip pat galvoju karstus sakytis is kavines, bet dar tiksliai nenusprendziau  g.gif

Na va ir as suabejojau, musiau reiks ir mum uzsisakinet, nes pagalvojau rupesciu su tuo karstu doh.gif nors kita vertus, pats pagamini, zinai is ko, ir ka... bet nebus kada terliotis, is musu puses liktu tik uzkandziai ax.gif reiks pakalbint vyra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 17 balandžio 2013 - 14:04
QUOTE(puma @ 2013 04 17, 15:03)
Na va ir as suabejojau, musiau reiks ir mum uzsisakinet, nes pagalvojau rupesciu su tuo karstu  doh.gif nors kita vertus, pats pagamini, zinai is ko, ir ka... bet nebus kada terliotis, is musu puses liktu tik uzkandziai  ax.gif reiks pakalbint vyra  biggrin.gif


man tai svente yra svente 4u.gif

nesinori dar prie puodu suktis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 17, 15:46)
man tai svente yra svente  4u.gif 

nesinori dar prie puodu suktis  schmoll.gif

Ir man. Ne tik dėl terliojimosi, bet ir dėl galimybių... Na kaip paruošti karštus pačiai 37-iems žmonėms??? Iš pradžių iš viš galvojau jokių karštų, kadangi sodyboj, užteks šašlykų ar pan. Bet likčiau nesuprasta, nes vien pasiūlius tokią mintį sulaukiau kreivų žvilgsnių biggrin.gif Pas mus "balius" turi būt "balius" biggrin.gif na, man tas per daug netrugdo.
Taip pat susitarėm su fotografe dėl datos. Tik ieškausi kokių idėjų fotosesijai, nes fotografė pradedanti, nelabai pasitikiu.
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 17, 15:46)
man tai svente yra svente  4u.gif 

nesinori dar prie puodu suktis  schmoll.gif

Ir man šventė, bet prie puodų teks suktis ir uošvienė prieš užsakomą maistą ir vyras. Uošvienė apsiima viską gamint aišku kartu gaminsim, nusprendėm iš vakaro kiek įmanoma ir kas neges, viską pasigamint susipjaustyt, iš karštų sakėm darysim suktinukus su įdarais ir kepsnius, tai šventės dieną sakė įdėsim suktinukus patroškint, o kepsnius į orkaitę pašildyt su sūriu ant viršaus bei daržovėm.
Bet bus manau ką veikt vistiek..... doh.gif
Mūsų krikštynos jau greit gegužės 4d. viskas sutarta, viskas suplanuota, liko scenarijus ir viskas. Šventę vesiu vėl aš pati su krikšto mama ir tėčiais ax.gif
Atsakyti
Mes jau eilę metų taipnebežaidžiam- kad patys kažką gamintumėmės smile.gif Tiesiog aš daugiau užprotestavau,nes noriu,kad ir man šventė būtų- o ne lakstymas su bliūdais puodais doh.gif
Jau kai šeimininkė priversta pusę šventės praleist virtuvėj, tai man čia košmaras didžiausias...

Todėl jei laukiam švečių- iki dešimt žmonių,pasidarom kažką. Stengiuos irgi pasidaryt iš vakaro kokių pusgaminukų ar ko,kad tik pabaigt sudėt ar pašildyt ir viskas smile.gif

Na čia mano tokia nuomonė.Gerai,kad vyras neprieštarauja ir kad jam nuotaikos negadintų visasnelaimingas susisukęs nešventiškaimano veidas biggrin.gif Pritaria ir maisto jau geriau užsisakom, bet ir patiems tuomet šventė ax.gif

Todėl balionų glėbys,jums,mergaitės, kurios ryžtatės tokiai aukai...nebent jums maisto gaminimas- šventinio nusiteikimo dalis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kas restorane darot krikstynu svente, kaip manot, kaip geriau daryt su meniu. ar isrinkti viena patiekala, ar keleta is kuriu sveciai gales issirinkti. Bet pagalvojau kaip tom padavejom atskirti kas ka valgys, prades rasytis kas ka uzsisake, sito nesinori, gausis kad siaip atejo pavalgyt. dar galvoju prie kiekvieno svecio padeti po grazu lapeli meniu.
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2013 04 17, 14:01)
Merginos gal kas restorane darot krikstynu svente, kaip manot, kaip geriau daryt su meniu. ar isrinkti viena patiekala, ar keleta is kuriu sveciai gales issirinkti. Bet pagalvojau kaip tom padavejom atskirti kas ka valgys, prades rasytis kas ka uzsisake, sito nesinori, gausis kad siaip atejo pavalgyt.  dar galvoju prie kiekvieno svecio padeti po grazu lapeli meniu.


Čia jau jūsų finansų ir pasirinkimo reikalas mirksiukas.gif Jei galit sau leisti,kad svečiai sakytųsi kas ką nori iš meniu, tada gerai,bet jei jūsų finansai turi rėmus, tai nieko čia baisaus ir visiems vienodai užsakyt mirksiukas.gif Aišku ir virtuvei taip patogiau- meniu apgalvotas iš anksto, viskas paruošta,nereikia laukt kažin kiek,darbas sustyguotas.

Nebent jei yra koks vegetaras- galima tokiam žmogui užsakyt atskirai. Restorano personalas tikrai nenustebs ir viskas bus gerai. Ir vaikams dažniausiai ruošia švelnesnius patiekalus,mažesnes porcijas mirksiukas.gif

Būna, kad žmonės užsakinėja- tam vištieną, tam kiaulieną, tam žuvies, tam vegetarišką doh.gif galima ir taip , aišku, bet žiūrėkit kaip JUMS patogiau šiuo atveju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 17 balandžio 2013 - 16:31
QUOTE(alin123 @ 2013 04 16, 10:28)
nes as busiu Krikst mama, tai mazylio mama labau tikisi, kad surengsiu didelia svente

Kaip cia, nesupratau, ne mama, o kriksto mama ruosia svente unsure.gif ?

QUOTE(*mamusikas* @ 2013 04 16, 18:03)

Tokiu pat maciau norfoj keli litai dvi zvakes supakuotos 4u.gif

QUOTE(kvietkaite @ 2013 04 17, 07:58)
Jungiames ir mes i jusu planuotoju bureli. Kristynos bus liepos 26-aja.

Penktadieni krikstysit? Mes iskart po jusu, sestadieni 4u.gif

QUOTE(merselle @ 2013 04 17, 14:46)
man tai svente yra svente  4u.gif 

nesinori dar prie puodu suktis  schmoll.gif

As pasisuksiu pries svente rolleyes.gif Karstiems saslyku uzraugsiu is anksciau, ka pries pora dienu pasidarysiu (krepselius, sausainius issikepsiu ir pan), ka diena pries. Musu bus nedaug, visi savi, pades MB sesuo su krikstamote. Paskutinius strichus padaryt ir ant stalo sunest bus net 7 moterytes biggrin.gif Mes kazkaip viska draugiskai darom, niekas nesedi ir nelaukia rolleyes.gif

QUOTE(justina G @ 2013 04 17, 16:01)
Merginos gal kas restorane darot krikstynu svente, kaip manot, kaip geriau daryt su meniu. ar isrinkti viena patiekala, ar keleta is kuriu sveciai gales issirinkti. Bet pagalvojau kaip tom padavejom atskirti kas ka valgys, prades rasytis kas ka uzsisake, sito nesinori, gausis kad siaip atejo pavalgyt.  dar galvoju prie kiekvieno svecio padeti po grazu lapeli meniu.

Atsizvelkit i savo svecius, galit uzsisakyti kiauliena ir zuvi, galit kiauliena, vistiena, zuvi, jei neisrankus ir viena patiekala galit. Neapsunkinsit nei virtuves nei padaveju, patikekit, prate jie visi 4u.gif Nes paprasciausiai padavejai patiekalus ir paklaus kam, pvz., zuvi, kas nores pasisakys, del to maziausiai pergyvenkit, ziurekit kaip jums geriau mirksiukas.gif
Bet patariu, turbut, ir restorane patars, issirinkt patiekalus is anksto, jiems taip bus lengviau ir jums nebus problemu, niekas nepasibaigs, nereikes laukt, o ir ruosiasi skirtingi patiekalai skirtinga laiko tarpa. Ir jums ir virtuvej geriau butu visa meniu zinoti is anksto 4u.gif
Atsakyti