Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Lauza @ 2013 05 15, 09:06)
Sveikutės, aš vis pasiskaitinėju apie LP ir jau ryt aš guluosi į Kauno klinikas, operacijai ruošiuosi kaip ir pas Aniulienę, bet net nežinau ar ji mane operuos. Na merginos aš turbūt iš jūsų būsiu pirmoji kurią išoperuos smile.gif

vienu zodziu turbut susitiksim ir susipazinsim gyvai thumbup.gif Mane operuos Stankevicius. Kuo dideliausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
Na štai aš jau po LP blush2.gif
Viskas puiku thumbup.gif
Abu pratekami, nors vieno trečdalį atkišo, kiaušidės sudriliuotos ax.gif
Siūliukus išims antradienį tai gaunasi po savaitės, o nedarbingumas dabar pratęstas iki kito penktadienio, o paskui dar galima iki mėnesio tęsti rolleyes.gif
Atsigavau labai stebėtinai greit. 9 val ryto operacija, 12 val atsibudau reanimacinėj, o 13 val jau pati ėjau į WC rolleyes.gif
Esu laiminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 16, 10:39)
Na štai aš jau po LP  blush2.gif
Viskas puiku  thumbup.gif 
Abu pratekami, nors vieno trečdalį atkišo, kiaušidės sudriliuotos  ax.gif
Siūliukus išims antradienį tai gaunasi po savaitės, o nedarbingumas dabar pratęstas iki kito penktadienio, o paskui dar galima iki mėnesio tęsti  rolleyes.gif 
Atsigavau labai stebėtinai greit. 9 val ryto operacija, 12 val atsibudau reanimacinėj, o 13 val jau pati ėjau į WC  rolleyes.gif 
Esu laiminga  wub.gif

Sveikiname su pakilėjimu 4u.gif Svarbiausia, kad viskas gerai, o paskui į darbus nestuke.gif link lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
džiugu girdėti geras naujienas smile.gif sveikinu, kad viskas šauniai ir greitai baigėsi. atsigauk ir sėkmės darbuose biggrin.gif labai įkvepia tokios žinutės ir suteikia drąsos blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 16, 11:39)
Na štai aš jau po LP  blush2.gif

Sveikos,
atėjau padrąsinti jūsų, laukiančių LP ar vis nesiryžtančių šiam žingsniui mirksiukas.gif Aš esu abiem rankom UŽ šią operaciją, nes tik jos dėka laukiuosi wub.gif Kelias buvo ilgas- 3m. nepastojimo, 5 stimuliacijos, 2 IUI ir galiausiai, pakeitus dr. ir pasidarius LP, pastojau jau kt. mėnesį wub.gif Priežasties rimtos nerado, vieną pertvarą, tiesiog "prapūtė" ir viskas. Taip kad pirmyn!!!
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2013 05 16, 12:20)
Sveikos,
atėjau padrąsinti jūsų, laukiančių LP ar vis nesiryžtančių šiam žingsniui mirksiukas.gif Aš esu abiem rankom UŽ šią operaciją, nes tik jos dėka laukiuosi wub.gif Kelias buvo ilgas- 3m. nepastojimo, 5 stimuliacijos, 2 IUI ir galiausiai, pakeitus dr. ir pasidarius LP, pastojau jau kt. mėnesį wub.gif Priežasties rimtos nerado, vieną pertvarą, tiesiog "prapūtė" ir viskas. Taip kad pirmyn!!!

O kas privertė keisti gydytoją? Būtų smagu sužinoti priežastis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 16, 14:08)
O kas privertė keisti gydytoją? Būtų smagu sužinoti priežastis blush2.gif

Jokia čia paslaptis- man visą gydymosi laiką ji buvo ne prie širdies, kai nepavyko abi IUI, prašiau LP, buvo griežtai prieš, atseit dar per mažai IUI blink.gif Kai galiausiai išmaldavau, atėjo ir vasara, pati persigalvojau, norėjau atostogų nuo visko, o rudenį nebenorėjau grįžt pas ją ir nuėjau pas kt. dr. konsultacijai, kuris iškart pasakė, kad man reikia LP ir nėr ko žaisti su IUI.
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2013 05 16, 14:16)
Jokia čia paslaptis- man visą gydymosi laiką  ji buvo ne prie širdies, kai nepavyko abi IUI, prašiau LP, buvo griežtai prieš, atseit dar per mažai IUI blink.gif Kai galiausiai išmaldavau, atėjo ir vasara, pati persigalvojau, norėjau atostogų nuo visko, o rudenį nebenorėjau grįžt pas ją ir nuėjau pas kt. dr. konsultacijai, kuris iškart pasakė, kad man reikia LP ir nėr ko žaisti su IUI.

Futi kokia keista daktarša - galima pagalvoti LP daroma po n-tojo IUI doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 16, 12:39)
Na štai aš jau po LP  blush2.gif
Viskas puiku  thumbup.gif 
Abu pratekami, nors vieno trečdalį atkišo, kiaušidės sudriliuotos  ax.gif
Siūliukus išims antradienį tai gaunasi po savaitės, o nedarbingumas dabar pratęstas iki kito penktadienio, o paskui dar galima iki mėnesio tęsti  rolleyes.gif 
Atsigavau labai stebėtinai greit. 9 val ryto operacija, 12 val atsibudau reanimacinėj, o 13 val jau pati ėjau į WC  rolleyes.gif 
Esu laiminga  wub.gif



labuka,o kokios pas jus problemes buvo,kiek laiko nepastojat???as ir jau beveik menesis po lp ir viskas puiku,kiausides sudriliuotos smile.gif o toliau kaip bus laikas parodys ,turbot reikes stimuliacijos nes pas mane PKS verysad.gif
Atsakyti
merginos SOS labai reikia pagalbos ar teko kam darytis laparoskopija privaciai kiek kainuoja ir kur daretes?
Atsakyti
QUOTE(tulpele23 @ 2013 05 16, 22:01)
labuka,o kokios pas jus problemes buvo,kiek laiko nepastojat???as ir jau beveik menesis po lp ir viskas puiku,kiausides sudriliuotos smile.gif o toliau kaip bus laikas parodys ,turbot reikes stimuliacijos nes pas mane PKS verysad.gif


Prieš 11 metų per LP nustatytas abiejų kiaušintakių nepraeinamumas, PKS ir dar visokio brudo, po netikėto nėštumo pasibaigusio persileidimu, pakeičiau gydytoją, kuri pasiūlė dar vieną LP ir sudėt visus taškus ant i blush2.gif Va ir susidėjom wub.gif
Atsakyti